18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Akumulator na kablu i koledzy z Mołdawii

Bazyliano • 2020-10-13, 13:23
Pelna kultura przedstawiciela naszego kraju


Jokerd

2020-10-13, 13:26
Pierwszy raz nie wiem jak to skomentować..

Payan

2020-10-13, 13:27
Poj***ne w ch*j. Czego szukałeś na internecie, patologii?

hdposter

2020-10-13, 13:27
wojownicy maryi. Następnym razem weźmie akumulator na różańcu .

Bazyliano

2020-10-13, 13:29
Pajan napisał/a:

Poj***ne w ch*j. Czego szukałeś na internecie, patologii?



Internet sam to dla mnie znalazl :D

Payan

2020-10-13, 13:30
hiros2 napisał/a:

Internet sam to dla mnie znalazl



Internet zasugerował, bo duż patologii oglądasz :D

Bazyliano

2020-10-13, 13:33
Pajan napisał/a:

Internet zasugerował, bo duż patologii oglądasz



w dzisiejszych czasach majac internet ciezko nie ogladac patologii ;) przedstawiciele roznych grup spolecznych ja tworza :D a najwieksza politycy

marcineker

2020-10-13, 14:09
szkoda, że pewnych rzeczy nie da się "odzobaczyć" ;)

dżonyłojlker

2020-10-13, 14:20
Bazyliano napisał/a:

Internet sam to dla mnie znalazl



Dla mnie też, i to już kilka tygodni temu. Internet wie co dobre 8-)

KebabRemover

2020-10-13, 14:25
"nas jest dwóch a ich jest czeeeeech"
ta łysa k***a atencyjna co bitke miał i już musiał nagrać i sie pochwalić że bitke ma żeby karynskie k***y z jego środowiska miały kisiel w gaciach k***y zezwierzęcone? ciekawe czy by tak samo nagrywał jak by to nie były mołdaskie lamusy tylko ruska mafia w tych mercedesach czarnych co kiedyś filmik widziałem jak jechali na wesele środkiem drogi i nie posłusznych kto im nie zjeżdżał z drogi to go sami taranowali do rowów jakiegoś dziadka w małym samochodzie zaczęli taranować i spychać do rowu ciekaw jestem czy jakby on był im na drodze i by na niego trąbili to czy by zjechał jak tak się lansuje cfaniaczek po fejsbukach jaki to nie kozak jak lamusów bije, a jakby trąbili to ciekaw jestem czy by zjechał czy by go taranowali i samochód uszkodzili i co wtedy? też by nagrywał jak ich goni i napie**alac czy by sp***alał jak szczur po cichutku i nic by nikomu nie powiedział? jeszcze trafi na swojego i nie będzie wtedy się lansował na fejsbuku jaki to nie kozak

dobra no napie**alal sie moze tamci zawinili nie wazne wyjasnili sobie ale po ch*j to nagrywac, jak sra to tez nagrywa? takie samo lansowanie sie

nwonigers

2020-10-13, 14:46
KebabRemover napisał/a:

"nas jest dwóch a ich jest czeeeeech"
ta łysa k***a atencyjna co bitke miał i już musiał nagrać i sie pochwalić że bitke ma żeby karynskie k***y z jego środowiska miały kisiel w gaciach k***y zezwierzęcone? ciekawe czy by tak samo nagrywał jak by to nie były mołdaskie lamusy tylko ruska mafia w tych mercedesach czarnych co kiedyś filmik widziałem jak jechali na wesele środkiem drogi i nie posłusznych kto im nie zjeżdżał z drogi to go sami taranowali do rowów jakiegoś dziadka w małym samochodzie zaczęli taranować i spychać do rowu ciekaw jestem czy jakby on był im na drodze i by na niego trąbili to czy by zjechał jak tak się lansuje cfaniaczek po fejsbukach jaki to nie kozak jak lamusów bije, a jakby trąbili to ciekaw jestem czy by zjechał czy by go taranowali i samochód uszkodzili i co wtedy? też by nagrywał jak ich goni i napie**alac czy by sp***alał jak szczur po cichutku i nic by nikomu nie powiedział? jeszcze trafi na swojego i nie będzie wtedy się lansował na fejsbuku jaki to nie kozak
dobra no napie**alal sie moze tamci zawinili nie wazne wyjasnili sobie ale po ch*j to nagrywac, jak sra to tez nagrywa? takie samo lansowanie sie



przeciez to jest jasne ze plakalby i przepraszal na kolanach.

adrianthc

2020-10-13, 15:42
ch*j z nim, lepszy jest koleżka dobry ziomuś paamm paaamm paaamm

Wiewór

2020-10-13, 16:10
Ja pie**ole jakie malpy. To jest tragedia tego kraju ze takie śmieci z rynsztoka mogą głosowac i się rozmnazac.