18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Akumulator na kablu i koledzy z Mołdawii

Bazyliano • 2020-10-13, 13:23
Pelna kultura przedstawiciela naszego kraju


Nagar1

2020-10-13, 16:18
k***a ja was nie czaje sadolskie ch*jki xd bo jak leci jakis krew cos czlowiek potrocony to jeee huraaa a jak na dadzie k***aleci polski wpie**ol to juz placzecie jak tak mozna k***a patole niczym innym sie nie rozniccie od nich bo ogladacie ten portal xd tyle

PolaczekRR

2020-10-13, 16:21
Dobre chłopaki ratują nasz kraj :mrgreen:

LB...........BZ

2020-10-13, 17:41
betonowy_krokiet napisał/a:

Typowe prawaki. Mózg w zaniku.



Poczułeś się lepiej? Ciśnienie zeszło? Jak dla mnie ci goście na filmie nie mają w sobie nic prawicowego. Tak samo patologia ktora kradnie i nie daje żyć normalnym ludziom. Myślisz, że ci ludzie wiedza co to jest honor albo bycie moralnym? Szczerze w to wątpię. Także takie komentarze bez żadnych argumentów sa ch*ja warte.

Angevil

2020-10-13, 17:50
Jak nie było internetu to tylko jego matka wiedziała że to kretyn.

PieronJasnySzlag

2020-10-13, 17:54
Już forumowym lewusom hemoroidy napęczniały - jeden musiał wspomnieć o katolach i różańcu, drugi o prawakach :D

Zdecydowana większość prawaków nie są zwolennikami demokracji a co za tym idzie taki plebs z filmiku nie miał by praw wyborczych. Natomiast to na lewej stronie jest forsowany pogląd że wszyscy jesteśmy równi.

Obejszłem_system

2020-10-13, 17:57
Jokerd napisał/a:

Pierwszy raz nie wiem jak to skomentować..



Dziękuję za tą istotną informację.

kr...........81

2020-10-13, 18:08
Katolicka elyta tego ciemnogrodu w akcji

ProVVe

2020-10-13, 18:14
PieronJasnySzlag napisał/a:

Już forumowym lewusom hemoroidy napęczniały - jeden musiał wspomnieć o katolach i różańcu, drugi o prawakach
Zdecydowana większość prawaków nie są zwolennikami demokracji a co za tym idzie taki plebs z filmiku nie miał by praw wyborczych. Natomiast to na lewej stronie jest forsowany pogląd że wszyscy jesteśmy równi.



Dokładnie. Gdzie te lewackie k***y sa z tolerancja i równością :D hahah. Tak to juz jest, ze cioty stosuja jakieś swoje zasady kiedy im to na reke

TRQPL

2020-10-13, 18:35
hdposter napisał/a:

wojownicy maryi. Następnym razem weźmie akumulator na różańcu .



To akurat są rycerze ortalionu

luxpiotr

2020-10-13, 19:14
Może to murzyni, tylko się przefarbowali jak Jackson? :bambo:

Schuytz10

2020-10-13, 21:36
Jaki podgatunek reprezentują te osobniki?

Tr...........ty

2020-10-13, 23:00
Schuytz10 napisał/a:

Jaki podgatunek reprezentują te osobniki?



Podludzi, którzy są patriotami i w razie niebezpieczeństwa będą bronić ojczyzny

betonowy_krokiet

2020-10-14, 15:15
PieronJasnySzlag napisał/a:

Już forumowym lewusom hemoroidy napęczniały - jeden musiał wspomnieć o katolach i różańcu, drugi o prawakach
Zdecydowana większość prawaków nie są zwolennikami demokracji a co za tym idzie taki plebs z filmiku nie miał by praw wyborczych. Natomiast to na lewej stronie jest forsowany pogląd że wszyscy jesteśmy równi.


Biedactwo, idź się przytul do mamusi umysłowy biedaczku-prawaczku. Jak się czyta ten twój analfabetyzm (zapamiętaj skończony tłumoku : "zdecydowana większość prawaków nie JEST zwolennikami...") to można być pewnym, że na filmiku jest twój ojciec czyli brat twojej matki.

Jokerd

2020-10-14, 16:43
Obejszłem_system napisał/a:

Dziękuję za tą istotną informację.



I ch*j, żadnego piwka za błyskotliwą ripostę.
Tadum tss