18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kazik1985

2013-12-01, 15:07
Szkoda tylko samochodu.
Pewnie co 2 z nasz miał wypadek samochodowy<mówie o tym którzy naprawde uczciwie wyrabiali nadgodziny i podejmowali wiele wyrzeczeń>
A jak typ słyszał tylko akcja i ciecie a kaskader odpierniczał za niego czarną robote to sie nie dziwcie że nie umiał prowadzić...Litośći


Bullitt z Steve McQueenem to film.

konował

2013-12-01, 15:07
Jedyne dobre części szybcy się wściekli to pierwsza i trzecia cześć. Tyle. Reszta to ch*jnia z barszczem z absurdami pokroju dwa polonezy ciągną 50 tonowy sejf.

bloodwar

2013-12-01, 15:29
@bania88: z "cywilnych" aut też by niewiele zostało jakby je rozpędzić do 200km/h i więcej i potem przywalić w drzewo/mur bez hamowania

dr_dex

2013-12-01, 15:34
GrzesMk4 napisał/a:

i dobrze k***a, jak maja w ch*j kasy to myślą ze są bogami i nieśmiertelnymi.
paul k***a rar



Sam sie nie rozj***l - nie on prowadzil auto

ŁYSY

2013-12-01, 15:43
10 Mniej ratuje żucie

Kreeggan

2013-12-01, 15:51
aspire3690 napisał/a:

Nie wierze ... Szybcy i Wściekli to fundament mojej młodości, na tym filmie się wychowałem. A Walker tak jak i Vin Diesel należą do kręgu moich ulubionych aktorów którzy odegrali jeszcze wiele ról w innych głośnych filmach. Tragedia, po prostu nie mogę w to uwierzyć . Tu naprawdę nie ma się z czego śmiać więc darujcie sobie te komentarze na poziomie murzyna z szałasu



Gratuluje gustu, pewnie umierałeś z ciekawości przy każdej z 6 części tego szajsu.

pi73rmaster

2013-12-01, 15:58
Cytat:

Nie wierze ... Szybcy i Wściekli to fundament mojej młodości, na tym filmie się wychowałem.


Rozumiem, że można było lubić gościa, wiadomo zawsze przykro, ale k***a zajebisty masz gust. Amerykański przeciętniak, kino ''akcji'' (której i tak jak na lekarstwo). Naprawdę myślę, że ten film zmienił Twój światopogląd i uczynił lepszym człowiek. O k***a, padnę zaraz :D

Btw. jak coś to nie aktor prowadził samochód

ma...........pa

2013-12-01, 16:10
Czy żadne z was nie doczytał informacji, że ten gostek był pasażerem ?? Po drugie, tylko z jednego filmu go kojarzycie? Szkoda każdego człowieka i trochę szacunku do śmierci. k***a mać !!

AlKubal

2013-12-01, 16:26
niech mu ziemia lekką będzie

GrzesMk4

2013-12-01, 17:03
skoro z nim jechał to raczej nie był zbyt biedny

Radysh

2013-12-01, 17:24
Kto to k***a jest?

orzech1991

2013-12-01, 17:51
@aspire3690 nie mogę uwierzyć, że dostałeś tyle piw

Ja z kolei ani go lubiłem ani nie lubiłem, dla mnie był aktorem znanym tylko z serii Szybcy i Wściekli, nie wiem ile już tego naprodukowali nawet. Obejrzałem chyba jedną część, nie wiem którą i w ogóle mnie nie to jara. Przereklamowana produkcja o typowych kozakach zza kółka jakichś przetuningowanych furek, błyszczących zajebistością, kolorowe panienki wokół, klimat w ogóle nie do oglądania dla mnie. Tak samo jak jeszcze parę lat temu bardzo lubiłem filmy ze Stathamem, lubiłem jego wyczyny tak teraz za bardzo razi mnie brak krzty realizmu w wielu sytuacjach.. Nadal jako aktor może być i w sumie fajnie się go ogląda, no ale k***a mać, trochę powagi. A ten wyżej to taki modelek, nie mówię, może i nie najgorzej grał, ale zawsze ta seria kojarzyła mi się z przekoloryzowanym światem szybkich samochodów, gdzie w wyścigach 200 km/h przez miasto nikt nie ginie, zawsze wygrywa ten sam dobry i piękny chłoptaś którego laski zżerają wzrokiem no i na dokładkę ten cały Vin Diesel na ropę z k***a wyrytym na papie przerażającym spojrzeniem od którego sikam w majteczki, ja pie**ole...
a tak w ogóle to szkoda typka, bo nieźle wyglądał, na pewno mu się wiodło w życiu, a jednak znalazł w sobie na tyle dobrej woli żeby pomóc ofiarom wydarzeń na Filipinach. To się chwali.
Ale gdyby nie to, to byłoby mi z powodu jego śmierci bardzo wszystko jedno.
A chcąc być jak prawdziwy k***a sadol stąpający po ziemii swoim krokiem maczo-mordercy powiedziałbym że zdechł to zdechł, na ch*j drążyć temat.

we...........88

2013-12-01, 17:57
przyczyna śmierci?

sharqylbj

2013-12-01, 18:25
Rzeczywiście szybko i wściekle musiał zapie**alać, skoro tyle z samochodu zostało ;o Szkoda chłopa