18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Akrobatki dwie

CrazyEdek • 2021-09-25, 07:59
Na barana, do góry nogami.


radek225

2021-09-25, 12:36
Jokerd napisał/a:

Zatem nie osraj sobie nóg.
Ciotka lekarka i córka prokurator mają zupełnie… żadne znaczenie kim Ty jesteś.
A zajeżdżasz mi póki co kimś pokroju Tuwima

Pozatym chyba nikt o to nie pytał kim jest Twoja ciotka, kuzynka ani ojciec..
Swoją drogą niezle wnioski mozna wyciagnac - masz 32 lata, wspolnika z ktorym się sądzisz, corke, baba chce wrocic jestes bo wdrapujesz sie na szczyt, masz dom, super wyplate, ulozone zycie….
…a jednoczesnie po studiujesz, chcesz znalezc wyuczony zawod (???) , dorownac kuzynce portfelem i srac na innych.



A co mam k***a robić? Zachlać się w jakiejś piwnicy? Przynajmniej do czegoś dążę i komuś chce dorównać. Niektórzy w moim wieku mają czwórkę dzieci i są po 5 rozwodach. A mając za ciotkę lekarkę a za siostrę cioteczną prokuratorkę przynajmniej mam mocne plecy :) . Kiedyś ukradli mi telefon, to dzięki siostrze ciotecznej znalazł się wraz z półlitrówką i czekoladą i błaganiem bym nie wnosił oskarżenia. Nie muszę martwić się o recepty czy włamania do mojego samochodu :) . Raz wybili mi szybę. Nawet nie musiałem dzwonić do ubezpieczyciela bo za 2 dni miałem nową szybę z przeprosinami ;) . A jednocześnie studiuje aby mieć w życiu dużo lżej niż mam teraz. Niektórzy studia zaczynają po pięćdziesiątce, więc w czym problem? Studia to nie podstawówka że jak masz 10 lat a chodzisz z 8 latkami do klasy bo 2 razy nie zdałeś to jest wstyd jak cholera. Możesz je robić kiedy tylko Ci się podoba.

Jokerd

2021-09-25, 12:40
radek225 napisał/a:

A co mam k***a robić? Zachlać się w jakiejś piwnicy? Przynajmniej do czegoś dążę i komuś chce dorównać. Niektórzy w moim wieku mają czwórkę dzieci i są po 5 rozwodach. A mając za ciotkę lekarkę a za siostrę cioteczną prokuratorkę przynajmniej mam mocne plecy . Kiedyś ukradli mi telefon, to dzięki siostrze ciotecznej znalazł się wraz z półlitrówką i czekoladą i błaganiem bym nie wnosił oskarżenia. Nie muszę martwić się o recepty czy włamania do mojego samochodu . Raz wybili mi szybę. Nawet nie musiałem dzwonić do ubezpieczyciela bo za 2 dni miałem nową szybę z przeprosinami . A jednocześnie studiuje aby mieć w życiu dużo lżej niż mam teraz. Niektórzy studia zaczynają po pięćdziesiątce, więc w czym problem? Studia to nie podstawówka że jak masz 10 lat a chodzisz z 8 latkami do klasy bo 2 razy nie zdałeś to jest wstyd jak cholera. Możesz je robić kiedy tylko Ci się podoba.


Łał, ale Ty musisz mieć mocną psychikę
:mrgreen:
Zaintrygowały mnie te przeprosiny po wybiciu szyby - one były od ubezpieczalni? Od łebka który Ci wybilł, czy może od policji? A może od wszystkich naraz?
:lol:

radek225

2021-09-25, 12:44
Jokerd napisał/a:

Łał, ale Ty musisz mieć mocną psychikę

Zaintrygowały mnie te przeprosiny po wybiciu szyby - one były od ubezpieczalni? Od łebka który Ci wybilł, czy może od policji? A może od wszystkich naraz?



Od łebka który mi wybił szybę. Do niebieskich ani do ubezpieczalni nawet nie musiałem dzwonić. Siostra prokuratorka zabezpieczyła nagrania z monitoringu i frajer który przeczesał moje auto znalazł się po kilku godzinach. Przeprosinom nie było końca.

Jokerd

2021-09-25, 12:52
Lubię ludzi którzy dzieci wrzucają w kategoriach „problemu” Ja również znam ludzi w moim wieku, ktorzy mają dzieci, są po rozwodach, a potrafią mieć więcej od dupowłazów którzy nie jadą przez życie na czyichś plecach czy nazwisku. I zarobili na to wlasnymi rękami ;-) i satysfakcja z życia jest większa, niż cwaniaczenie że „moja ciotka to to i tamto”. Ciotka umrze, kuzynke wypie**olą za zajmowanie sie wybitymi szybami, dojdą przekręty i łapóweczki, a Ty będziesz biedaku ze wstydu stał w USC z konkubitą ze świstkiem, że chcesz nazwisko po żonie i eldorado się skonczylo :lol:

No no, prokurator zabezpieczajacy monitoring w sprawie o wlamanie do samochodu… byly w tej bajce smoki? :lol:

radek225

2021-09-25, 12:55
Jokerd napisał/a:

Lubię ludzi którzy dzieci wrzucają w kategoriach „problemu” Ja również znam ludzi w moim wieku, ktorzy mają dzieci, są po rozwodach, a potrafią mieć więcej od dupowłazów którzy nie jadą przez życie na czyichś plecach czy nazwisku. I zarobili na to wlasnymi rękami i satysfakcja z życia jest większa, niż cwaniaczenie że „moja ciotka to to i tamto”. Ciotka umrze, kuzynke wypie**olą za zajmowanie sie wybitymi szybami, dojdą przekręty i łapóweczki, a Ty będziesz biedaku ze wstydu stał w USC z konkubitą ze świstkiem, że chcesz nazwisko po żonie i eldorado się skonczylo



Pokaż mi miejsce w którym napisałem, że moja córka jest dla mnie problemem. Ale musisz być smutnym i sfrustrowanym człowiekiem, że takie rzeczy piszesz. Nie jadę na niczyich plecach. Studiuje to samo co studiowała moja siostra cioteczna i nawet jej o notatki ze studiów nie prosiłem. Do wszystkiego dochodzę sam I nigdy nawet nie wykonałem telefonu aby mi siostra cioteczna pomogła. Po prostu gdy usłyszała w słuchawce co się stało to powiedziała że się sama tym zajmie. Wielu ludzi ma jeszcze mocniejsze plecy ode mnie, bo się bujają z politykami albo milionerami. Siostra cioteczna kilka lat temu była adwokatem i nawet nie prowadzi mojej sprawy dotyczącej mojego wspólnika. Więc skończ pie**olić jak potłuczony że ciotka umrze a ona pójdzie za kraty. Nie masz co napisać to napiszesz jakieś pie**olenie. Zamiast pisać takie pierdoły to idź podlać kwiaty albo psa wyprowadzić bo się słabo robi, i rzygać mi się chce jak coś takiego czytam.

Jokerd

2021-09-25, 13:02
Sam sie wystarczająco zaorałeś z moją drobną pomocą. Nie mam wiecej pytan. :lol:


Ps. Nigdy w zyciu nie wiedzialem tyle razy „siostra cioteczna” w jednej wypowiedzi. Musisz popracowac nad skladnia, bo na humanistycznych studiach Cie wypie**olą :mrgreen:

Ps.2 Nie bede smutny juz smutny, smiech mi z twarzy nie schodzi po tej historii o zabezpieczeniu przez prokuratora nagrania monitoringu z włamu na samochod :lol:

Powiedz ciotce (nie siosttze ciotecznej, uwazaj!) zeby ci zmniejszyla dawke lekow bo masz omamy i pie**olisz glupoty. Albo ewentualnie niech sie przyjrzy jakie recepty Ci podpisuje

radek225

2021-09-25, 13:08
Jokerd napisał/a:

Sam sie wystarczająco zaorałeś z moją drobną pomocą. Nie mam wiecej pytan.
Ps. Nigdy w zyciu nie wiedzialem tyle razy „siostra cioteczna” w jednej wypowiedzi. Musisz popracowac nad skladnia, bo na humanistycznych studiach Cie wypie**olą
Ps.2 Nie bede smutny juz smutny, smiech mi z twarzy nie schodzi po tej historii o zabezpieczeniu przez prokuratora nagrania monitoringu z włamu na samochod
Powiedz ciotce (nie siosttze ciotecznej, uwazaj!) zeby ci zmniejszyla dawke lekow bo masz omamy i pie**olisz glupoty. Albo ewentualnie niech sie przyjrzy jakie recepty Ci podpisuje



Nigdy w życiu nie widziałem tyle frustracji oraz tyle słów PS w jednej wypowiedzi. To się śmiej tylko tak żeby ci zwieracze nie puściły. Chyba nie chcesz myć dupy i wymieniać gaci. Nie pozdrawiam.

Jokerd

2021-09-25, 13:18
To nie frustracja. Probuje Ci uswiadomic tylko, ze pie**olisz niewyobrazalne bzdety wyssane z palca i myslisz, ze ktos Ci w to uwierzy i komus tym zaimponujesz.
Najgorsze jest to, ze Ty sam w te wymyslone przez siebie historie wierzysz :mrgreen:

radek225

2021-09-25, 13:24
Jokerd napisał/a:

To nie frustracja. Probuje Ci uswiadomic tylko, ze pie**olisz niewyobrazalne bzdety wyssane z palca i myslisz, ze ktos Ci w to uwierzy i komus tym zaimponujesz.
Najgorsze jest to, ze Ty sam w te wymyslone przez siebie historie wierzysz



Ciotkę I siostrę cioteczną sobie wymyśliłem. Ciebie też sobie wymyśliłem. Tę stronę internetową też sobie wymyśliłem. Lecz się na nogi bo na głowę to już widzę że u ciebie za późno.

Jokerd

2021-09-25, 13:29
Mialem kiedys kolege, ktory byl urodzony jako wczesniak.. wiadomo, opozniony w rozwoju, z czasem jako nastolatek wymyslal rozne historie.. dzisiaj jest po 30, nadal mentalnie jest w tamtym swiecie szkolnym… i wlasnie lubil ten tekst o leczeniu sie ma nogi. Dzis go tez bardzo lubi i czesto go uzywa…
Tez ma na imie Radek. Moze to Ty? :roll:

radek225

2021-09-25, 13:30
Jokerd napisał/a:

Mialem kiedys kolege, ktory byl urodzony jako wczesniak.. wiadomo, opozniony w rozwoju, z czasem jako nastolatek wymyslal rozne historie.. dzisiaj jest po 30, nadal mentalnie jest w tamtym swiecie szkolnym… i wlasnie lubil ten tekst o leczeniu sie ma nogi. Dzis go tez bardzo lubi i czesto go uzywa…
Tez ma na imie Radek. Moze to Ty?



Ja w przeciwieństwie do twojego kolegi wcześniaka nie żyje przeszłością, panie kochający r*chać swoją matkę.

Jokerd

2021-09-25, 13:41
To nie ja jestem czlowiekiem ktory ma rzekomo 32 lata i mowi ze kocha tylko swoja mamusie a reszta to k***y…

Jokerd

2021-09-25, 13:42
To nie ja jestem czlowiekiem ktory ma rzekomo 32 lata i mowi ze kocha tylko swoja mamusie a reszta to k***y…

Wiec podejrzenie o r*chaniu swojej matki spada na Ciebie ;-)

radek225

2021-09-25, 14:14
Jokerd napisał/a:

To nie ja jestem czlowiekiem ktory ma rzekomo 32 lata i mowi ze kocha tylko swoja mamusie a reszta to k***y…
Wiec podejrzenie o r*chaniu swojej matki spada na Ciebie



Pierwszy zacząłeś o r*chaniu matki więc podejrzenia o tym że razem sypiacie (Ty i Twoja matka) spadają właśnie na ciebie


htp

2021-09-25, 14:57
JaTylkonaChwile napisał/a:

z kim ty sie k***a zadajesz?
zmien towarzystwo do ch*ja pana... jak sie obracasz w towarzystwie karyn, ktorych szczytem edukacji jest zawodowka + studium po ktorym mozna robic pazurki to sie nie dziw. Zmien dupeczki w bialych kozaczkach na cos normalnego, przestan szukac na plazy w mielnie. Typiara, ktora lize Ci rowa w kiblu po 20minutach znajomosci - nie jest materialem na zone.



Pewnie takie ma wzorce z domu.