18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Akrobatki dwie

CrazyEdek • 2021-09-25, 07:59
Na barana, do góry nogami.


baronturbina

2021-09-25, 08:11
Szkoda że nie wypadła przez te drzwi.

Fx12

2021-09-25, 08:22
Polecę klasykiem



Jokerd

2021-09-25, 09:33
Jak ja bym im k***a pokazal akrobacje na barana, do gory nogami… :oops:

mr_skuter

2021-09-25, 09:45
69 inaczej wygląda ach ta młodzież

radek225

2021-09-25, 10:42
baronturbina napisał/a:

Szkoda że nie wypadła przez te drzwi.



Gówno byś im pokazał. Zlałbyś się po 2 sekundach, zanim byś zdążył włożyć w którąkolwiek.

Tak poza tym ten film pokazuje do czego nadaje się kobieta. Do zmywania, rodzenia, wychowywania dzieci oraz do dawania dupy. Do niczego więcej. Chociaż te współczesne kurewki nie potrafią nawet dobrze dupy wypiąć. Kulą się jak pies przy sraniu, zamiast prawidłowo brochę wystawić. Jakie jest ich zdziwienie, jak łapię taką w talię i naciskam na dół, a jej dupa leci do góry. "To tak można!? To tak się da!?" Jedyne co ich interesuje to rozpie**alanie wypłaty ich faceta, jego supermodny i drogi SUV. Najlepiej BMW X6 albo Audi SQ8. To nic że wygląda jak gówno i prowadzi się jak gówno, ale jest drogi i modny. Poza tym interesują je włoski, pazurki i kawki u "najlepszej psiapsi" z którą dyskutują, która więcej kasy rozj***ła oczywiście nie należącej do niej, z kim będzie później jak rozpie**oli całą kasę jej obecnego sponsora i frajera, i komu najkorzystniej dać dupy. Która kupiła droższa szmatę. To nic że ta sama ściera do podłogi z dokładnie tą samą metką w lumpeksie kosztuje 2 zł. Ona musiała wypie**olić na nią 2000 zł, żeby jej tępa psiapsi zobaczyła paragon i zesrała się z zazdrości. Taniej wyjdzie, jak kilka razy w miesiącu wypie**olisz 4x 200 zł na k***ę z roksy, albo kupisz real sex doll za 30.000 zł.

JaTylkonaChwile

2021-09-25, 11:01
radek225 napisał/a:

Gówno byś im pokazał. Zlałbyś się po 2 sekundach, zanim byś zdążył włożyć w którąkolwiek.
Tak poza tym ten film pokazuje do czego nadaje się kobieta. Do zmywania, rodzenia, wychowywania dzieci oraz do dawania dupy. Do niczego więcej. Chociaż te współczesne kurewki nie potrafią nawet dobrze dupy wypiąć. Kulą się jak pies przy sraniu, zamiast prawidłowo brochę wystawić. Jakie jest ich zdziwienie, jak łapię taką w talię i naciskam na dół, a jej dupa leci do góry. "To tak można!? To tak się da!?" Jedyne co ich interesuje to rozpie**alanie wypłaty ich faceta, jego supermodny i drogi SUV. Najlepiej BMW X6 albo Audi SQ8. To nic że wygląda jak gówno i prowadzi się jak gówno. Poza tym interesuje je włoski, pazurki i kawki u "najlepszej psiapsi" z którą dyskutują, która więcej kasy rozj***ła oczywiście nie należącej do niej, z kim będzie później jak rozpie**oli całą kasę jej obecnego sponsora i frajera, i komu najkorzystniej dać dupy. Która kupiła droższa szmatę. To nic że ta sama szmata z dokładnie tą samą metką w lumpeksie kosztuje 2 zł. Ona musiała wypie**olić na nią 2000 zł, żeby jej tępa psiapsi zobaczyła paragon i zesrała się z zazdrości. Taniej wyjdzie, jak kilka razy w miesiącu wypie**olisz 4x 200 zł na k***ę z roksy, albo kupisz real sex doll za 30.000 zł.



z kim ty sie k***a zadajesz? :homer:

zmien towarzystwo do ch*ja pana... jak sie obracasz w towarzystwie karyn, ktorych szczytem edukacji jest zawodowka + studium po ktorym mozna robic pazurki to sie nie dziw. Zmien dupeczki w bialych kozaczkach na cos normalnego, przestan szukac na plazy w mielnie. Typiara, ktora lize Ci rowa w kiblu po 20minutach znajomosci - nie jest materialem na zone.

Gitta

2021-09-25, 11:06
radek225 napisał/a:

Gówno byś im pokazał. Zlałbyś się po 2 sekundach, zanim byś zdążył włożyć w którąkolwiek.
Tak poza tym ten film pokazuje do czego nadaje się kobieta. Do zmywania, rodzenia, wychowywania dzieci oraz do dawania dupy. Do niczego więcej. Chociaż te współczesne kurewki nie potrafią nawet dobrze dupy wypiąć. Kulą się jak pies przy sraniu, zamiast prawidłowo brochę wystawić. Jakie jest ich zdziwienie, jak łapię taką w talię i naciskam na dół, a jej dupa leci do góry. "To tak można!? To tak się da!?" Jedyne co ich interesuje to rozpie**alanie wypłaty ich faceta, jego supermodny i drogi SUV. Najlepiej BMW X6 albo Audi SQ8. To nic że wygląda jak gówno i prowadzi się jak gówno, ale jest drogi i modny. Poza tym interesują je włoski, pazurki i kawki u "najlepszej psiapsi" z którą dyskutują, która więcej kasy rozj***ła oczywiście nie należącej do niej, z kim będzie później jak rozpie**oli całą kasę jej obecnego sponsora i frajera, i komu najkorzystniej dać dupy. Która kupiła droższa szmatę. To nic że ta sama ściera do podłogi z dokładnie tą samą metką w lumpeksie kosztuje 2 zł. Ona musiała wypie**olić na nią 2000 zł, żeby jej tępa psiapsi zobaczyła paragon i zesrała się z zazdrości. Taniej wyjdzie, jak kilka razy w miesiącu wypie**olisz 4x 200 zł na k***ę z roksy, albo kupisz real sex doll za 30.000 zł.



A ty pokazujesz, do czego nadają się faceci, na szczęście nie wszyscy, są jeszcze na tym świecie normalni mężczyźni; chociaż fakt, trzeba nieco poszukać.
Sflustrowany pajac.

Jokerd

2021-09-25, 11:07
radek225 napisał/a:

Gówno byś im pokazał. Zlałbyś się po 2 sekundach, zanim byś zdążył włożyć w którąkolwiek.
Tak poza tym ten film pokazuje do czego nadaje się kobieta. Do zmywania, rodzenia, wychowywania dzieci oraz do dawania dupy. Do niczego więcej. Chociaż te współczesne kurewki nie potrafią nawet dobrze dupy wypiąć. Kulą się jak pies przy sraniu, zamiast prawidłowo brochę wystawić. Jakie jest ich zdziwienie, jak łapię taką w talię i naciskam na dół, a jej dupa leci do góry. "To tak można!? To tak się da!?" Jedyne co ich interesuje to rozpie**alanie wypłaty ich faceta, jego supermodny i drogi SUV. Najlepiej BMW X6 albo Audi SQ8. To nic że wygląda jak gówno i prowadzi się jak gówno, ale jest drogi i modny. Poza tym interesują je włoski, pazurki i kawki u "najlepszej psiapsi" z którą dyskutują, która więcej kasy rozj***ła oczywiście nie należącej do niej, z kim będzie później jak rozpie**oli całą kasę jej obecnego sponsora i frajera, i komu najkorzystniej dać dupy. Która kupiła droższa szmatę. To nic że ta sama ściera do podłogi z dokładnie tą samą metką w lumpeksie kosztuje 2 zł. Ona musiała wypie**olić na nią 2000 zł, żeby jej tępa psiapsi zobaczyła paragon i zesrała się z zazdrości. Taniej wyjdzie, jak kilka razy w miesiącu wypie**olisz 4x 200 zł na k***ę z roksy, albo kupisz real sex doll za 30.000 zł.


Gówno tam łapiesz w talie i naciskasz na dół
;-)
Matka sie nie liczy, zlałbyś się po sekundzie.

Ps. Widze niezle Cie jakas k***a pokarała i zmarnowała ci kilka lat życia i zrobila tornado w portfelu skoro masz takie zdanie… mądry polak po szkodzie, co?


;-)

radek225

2021-09-25, 11:10
JaTylkonaChwile napisał/a:

z kim ty sie k***a zadajesz?
zmien towarzystwo do ch*ja pana... jak sie obracasz w towarzystwie karyn, ktorych szczytem edukacji jest zawodowka + studium po ktorym mozna robic pazurki to sie nie dziw. Zmien dupeczki w bialych kozaczkach na cos normalnego, przestan szukac na plazy w mielnie. Typiara, ktora lize Ci rowa w kiblu po 20minutach znajomosci - nie jest materialem na zone.



Nie gustuję w takich, tylko widzę jakie teraz są kobiety i w czym gustują moi znajomi. Jedyna kobieta którą kocham i z którą mam kontakt to moja matka oraz moja córka. Resztę wpie**oliłbym do tej maszyny która mieli drzewo i wypluwa z drugiej strony drewno we fragmentach. Nawet k***y dobrze nie potrafią posprzątać po gościach, ani dobrze nie potrafią prania wstawić. To nic, że nowoczesne pralki same podpowiadają jak to zrobić. Nowoczesne dziunie nawet nie powinny stać koło naszych matek oraz koło naszych babek, jeśli chodzi o życiową zaradność.

Jokerd napisał/a:

Gówno tam łapiesz w talie i naciskasz na dół

Matka sie nie liczy, zlałbyś się po sekundzie.
Ps. Widze niezle Cie jakas k***a pokarała i zmarnowała ci kilka lat życia i zrobila tornado w portfelu skoro masz takie zdanie… mądry polak po szkodzie, co?



Jakoś wkładam od tyłu i zlewam się po około 10 minutach. Więc skąd ten osąd, że po sekundzie? :roll: . Nigdy w życiu nawet przez sekundę nie pomyślałem o swojej matce jak o obiekcie seksualnym. Więc nie mierz innych swoją miarką.

Jokerd

2021-09-25, 11:16
radek225 napisał/a:

kobieta którą kocham i z którą mam kontakt to moja matka oraz moja córka. Resztę wpie**olił bym do tej maszyny która mieli drzewo i wypluwa z drugiej strony drewno we fragmentach.


No i wszystko jasne, spaczona psychika bo cie zona wyj***la na hajs i lata mlodosci. Twoim zadaniem jest teraz tak wychowac corke zeby nie poszla w slady matki, czyli prawdopodobnie w to co pisales wyzej w swoim wywodzie nienawisci. Powodzenia
Cytat:


Jakoś wkładam od tyłu i zlewam się po około 10 minutach. Więc skąd ten osąd, że po sekundzie?


Stąd, skąd Twój o moim zlewaniu sie po dwóch sekundach. Czyli z dupy :-D

Gratuluję 10 minutowego seksu poza tym.
Ciekawe czemu Cie zona zostawila…


:roll:

radek225

2021-09-25, 11:20
Jokerd napisał/a:

No i wszystko jasne, spaczona psychika bo cie zona wyj***la na hajs i lata mlodosci. Twoim zadaniem jest teraz tak wychowac corke zeby nie poszla w slady matki, czyli prawdopodobnie w to co pisales wyzej w swoim wywodzie nienawisci. Powodzenia


Stąd, skąd Twój o moim zlewaniu sie po dwóch sekundach. Czyli z dupy
Gratuluję 10 minutowego seksu poza tym.
Ciekawe czemu Cie zona zostawila…



Nigdy w życiu nie miałem żony nawet przez minutę. Zostawiła mnie po tym jak oszukał mnie wspólnik. Teraz chce wrócić, gdy zobaczyła mój dom, wypłatę, pozew sądowy wobec wspólnika i jak sobie życie ułożyłem. "Dziecko powinno mieć matkę i ojca". Wypie**alaj. Nie byłaś ze mną kiedy byłem na dnie, nie będziesz ze mną kiedy jestem na górze, a do samego szczytu jeszcze się nie zdążyłem wspiąć. Nie wiem, jak bardzo musiałbym być naćpany oraz czym musiałbym się naćpać, aby wrócić do niej dla dobra dziecka.

Jokerd

2021-09-25, 11:25
radek225 napisał/a:

Nigdy w życiu nie miałem żony nawet przez minutę. Zostawiła mnie po tym jak oszukał mnie wspólnik. Teraz chce wrócić, gdy zobaczyła mój dom, wypłatę, pozew sądowy wobec wspólnika i jak sobie życie ułożyłem. "Dziecko powinno mieć matkę i ojca". Wypie**alaj. Nie byłaś ze mną kiedy byłem na dnie, nie będziesz ze mną kiedy jestem na górze, a do samego szczytu jeszcze się nie zdążyłem wspiąć.


Widze zes zaradny chlop ale powiem Ci tylko, zebys nie sral wyzej niz masz dupę, bo się w zyciu mocno zdziwisz.
:-)

radek225

2021-09-25, 11:32
Jokerd napisał/a:

Widze zes zaradny chlop ale powiem Ci tylko, zebys nie sral wyzej niz masz dupę, bo się w zyciu mocno zdziwisz.



Nigdy w życiu nie udawałem kogoś kim nie jestem, więc spokojna dupa ;) . Moja ciotka jest lekarką, a siostra cioteczna czyli jej córka jest panią prokurator. Jest to najbliższa siostra cioteczna. Obydwie panie mają nazwisko dokładnie to samo, co ja. Nawet się śmieje z siostrą cioteczną, że jesteśmy małżeństwem :) . Próbuję dorównać młodszej pani wykształceniem oraz portfelem :-> . Po skończonych studiach i znalezieniu wyuczonego zawodu mam zamiar srać tak wysoko jak wtedy będę miał dupę.

Jokerd

2021-09-25, 12:07
radek225 napisał/a:

Nigdy w życiu nie udawałem kogoś kim nie jestem, więc spokojna dupa . Moja ciotka jest lekarką, a siostra cioteczna czyli jej córka jest panią prokurator. Jest to najbliższa siostra cioteczna. Obydwie panie mają nazwisko dokładnie to samo, co ja. Nawet się śmieje z siostrą cioteczną, że jesteśmy małżeństwem . Próbuję dorównać młodszej pani wykształceniem oraz portfelem . Po skończonych studiach i znalezieniu wyuczonego zawodu mam zamiar srać tak wysoko jak wtedy będę miał dupę.


Zatem nie osraj sobie nóg.

Ciotka lekarka i córka prokurator mają zupełnie… żadne znaczenie kim Ty jesteś.
A zajeżdżasz mi póki co kimś pokroju Tuwima
:lol:

Pozatym chyba nikt o to nie pytał kim jest Twoja ciotka, kuzynka ani ojciec..

Swoją drogą niezle wnioski mozna wyciagnac - masz 32 lata, wspolnika z ktorym się sądzisz, corke, baba chce wrocic jestes bo wdrapujesz sie na szczyt, masz dom, super wyplate, ulozone zycie….
…a jednoczesnie po studiujesz, chcesz znalezc wyuczony zawod (???) , dorownac kuzynce portfelem i srac na innych.