18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Akrobacje w Ciechanowie

Anal_Intruder_69 • 2023-05-09, 17:08
28-latek bez uprawnień do prowadzenia auta potrącił w Ciechanowie parkę 18-latków na przejściu dla pieszych.



Dodatkowo gruchot nie miał przeglądu, a debil miał przy sobie amfę (nie ma info, czy był naćpany).

Źródło

Roztopek

2023-05-09, 22:38
tak banalna sytuacja... oni chyba lubią być potrącani.

Takafura

2023-05-09, 22:48
Stuhr za potrącenie po pijaku 3 tyś. zł grzywny,.
Najszub za staruszkę na pasach ( tez bez prawka i auto bez przeglądu i OC) uniewinniony:
biegli, których powołała prokuratura, ocenili, że w momencie wypadku zachował odpowiednią ostrożność i szybkość jazdy (ok. 20 km/h). - Sąd, kiedy rozstrzygał tę sprawę, nie ustalił ponad wszelką wątpliwość, z jaką prędkością ta pani weszła na pasy - zaznaczył dziennikarz w „Dzień dobry TVN”. - Jechałem ok. 20 km/h, padał deszcz, pasy były niedoświetlone, nie miałem szans zahamować - wyliczył

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/piotr-najsztub-wypadek-samochodem-potracenie-staruszki-prawomocnie-uniewinniony-z-zarzutu

d4ni3lu

2023-05-09, 23:10
Garnki_za_zeta napisał/a:

@BarmanInternetu
Nie rozumiesz, że na co dzień mogę być wzorowym kierowcą przestrzegającym wszystkich przepisów, który może nawet - dla twojego zadowolenia - niemal redukować do zera prędkość przed przejściem dla pieszych mimo idealnych warunków do obserwacji otoczenia (tak, uprzedzam kolejne odpowiedzi... to nie ten przypadek), a mimo to wysiadając z samochodu i stając się pieszym mogę jednak przestać wierzyć w tarczę nieśmiertelności, jaką podobno dają najnowsze przepisy pozwalające amebom włażenie na jezdnię jak do swojego kibla w chałupie, i przede wszystkim nie oczekiwać, że wszyscy kierowcy są tacy jak ja i będą uważali na pieszych? Kto twoim k***a zdaniem ma szansę w takim starciu? Kości, mięso i skóra, czy kupa metalu? Wolisz zawierzyć swój los obcemu kierowcy, czy jednak zadbać o zdrowie i życie i zrobić triple check, przed opuszczeniem chodnikowego azylu?





Pięknie to podsumowałeś.

Siriuz

2023-05-09, 23:11
Mietek7567 napisał/a:

Jeżeli jest się w miarę sprawnym fizycznie to trzeba być skończonym debilem żeby wpaść pod auto na przejściu.



Dokładnie! Jeśli ktoś nie ma usprawiedliwienia w postaci ślepoty, znacznie upośledzonej motoryki czy otępienia to jest zwyczajnym imbecylem wpadając pod samochód. Dwutonowy pojazd, ze światłami, który widać na prostej drodze spokojnie z kilometra, który porusza się po wąskim 3m pasie drogi... Mogę przyjmować dowolne zakłady, że nawet z premedytacją nikt nie da rady umyślnie mnie potrącić nie zjeżdżając z jezdni a ja zdołam przekroczyć ją dowolną ilość razy. k***a, ile to było filmów na Sadolu jak ktoś próbował dopaść kogoś samochodem :)

Takafura napisał/a:

Stuhr za potrącenie po pijaku 3 tyś. zł grzywny,.
Najszub za staruszkę na pasach ( tez bez prawka i auto bez przeglądu i OC) uniewinniony:
. - Sąd, kiedy rozstrzygał tę sprawę, nie ustalił ponad wszelką wątpliwość, z jaką prędkością ta pani weszła na pasy - zaznaczył dziennikarz w „Dzień dobry TVN”. - Jechałem ok. 20 km/h, padał deszcz, pasy były niedoświetlone, nie miałem szans zahamować - wyliczył
Czytaj więcej na:



I tu jest pies pogrzebany. Prawo tworzą ludzie, którzy później mu nie podlegają.

Pierdzioh6

2023-05-09, 23:20
Wojownik12 napisał/a:

oby mu doj***li chociaz te 5 lat bezwględnego pudła


XDDD No oby tobie doj***li. Jak pis da ci pierwszeństwo na przejściu przez tory kolejowe to się wpie**ol pod pociąg

Życzę każdemu pieszemu który uważa swoje pierwszeństwo tak jak te k***y j***ne na filmie , żeby przez przejazd kolejowy tak samo zastosowali to prawo jak na filmie i najlepiej żeby jechał pospieszny.

JanzDukli

2023-05-09, 23:38
przemkosloma napisał/a:

wystarczło zatrzymać sie na sekunde przed przejsciem
tępe ku*asy



Dokładnie.
I mogliby sobie piesi spokojnie przejść.

smc

2023-05-09, 23:43
Ameby do hospicjum, driver do pierdla.

I świat stał się lepszy :-D

Antypolak666

2023-05-09, 23:45
Polskie zwierzęta za kierownicą, co mogło pójść nie tak.
Jak nie alkusy to ćpuny, skundlony naród, bez kitu.

tofic23

2023-05-10, 05:17
jacy ludzie są według mnie durni i bez mózgu skoro przechodzą przez pasy bez roglądania się no ale przecież takie jest prawo że są świętymi krowami to dlaczego nie? i w sumie wyszło dobrze dla wszystkich, typ ma sprawę w sądzie plus jakieś kary a te dzieciaki będą miały lekcję na całe życie żeby się rozglądać do okoła

kris1978

2023-05-10, 07:25
Wina Kaczora. Po ch*j ten przepis, że pieszy ma pierwszeństwo!

kozojebca1231

2023-05-10, 08:30
Czy wam nigdy nie zdarzyło się że wydaje ci się że koleś zwalnia, a on tylko na smsa odpisuje ? Często jak jeżdżę rowerem to z partyzanta samochody mnie atakują. Często patrzę im na twarz jak mają wyj***ne i nawet nie patrzą. Raz jak przechodziłem przez pasy to koleś patrzył na mnie, ale był tak zagadany że trafiłem na maskę.oj tam oj tam

darayavahus

2023-05-10, 09:06
Czytam komentarze i dochodzę do wniosku, że niepotrzebnie tyle krzyku o to robicie.

Piesi mają, to, czego chcieli - kalectwo (trwałe)

My - film na sadistica

Kierowca - ch*j w dupę n wielu płaszczyznach

bombel_pmr

2023-05-10, 10:09
Gość ma aktywny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, a samochód nie był w ogóle zarejestrowany.

fajniejest2925

2023-05-10, 11:25
Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.

bachi1997

2023-05-10, 12:19
przemkosloma napisał/a:

wystarczło zatrzymać sie na sekunde przed przejsciem
tępe ku*asy



ch*ja, prawo jest takie, że jak pieszy się zbliża do przejścia to mu ustępujesz. Koleś jechał bez prawka i bez przeglądu z amfą na pokładzie. Wyj***ne jajca w niego