18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Akrobacje w Ciechanowie

Anal_Intruder_69 • 2023-05-09, 17:08
28-latek bez uprawnień do prowadzenia auta potrącił w Ciechanowie parkę 18-latków na przejściu dla pieszych.



Dodatkowo gruchot nie miał przeglądu, a debil miał przy sobie amfę (nie ma info, czy był naćpany).

Źródło

arturek_w

2023-05-09, 17:11
A piesi w cieniu szli i szli... :)

dżonyłojlker

2023-05-09, 17:20
Ciekawe czy latające karaluchy wyciągną z tej lekcji naukę...

przemkosloma

2023-05-09, 17:31
wystarczło zatrzymać sie na sekunde przed przejsciem
tępe ku*asy

Will70

2023-05-09, 17:34
Supcio k***a.. masz pierwszeństwo i ch.
Idziesz.
A potem miednica i kość udową jakoś się zrośnie.
Ale miałeś pierwszeństwo. PiSdał. :mrgreen:

Siriuz

2023-05-09, 17:35
On naćpany, oni bez mózgów
Spotkali się w słoneczny dzień

PentagramOdDiabła

2023-05-09, 17:38
Wiadomo że typ odpie**olił grubo ale ta parka to no k***a typowe ameby na przejściu ( wiem, pisane było tu i będzie jeszcze tysiące razy, że przepisy zj***ne itp.). k***a podchodzisz do j***nego przejścia, widzisz jadący samochód to się wypie**alasz pod niego chociaż ono honor widzieli bo się k***y nawet nie rozejrzeli.. co za k***a ludzie poj***ni..

Oni nawet nie widzieli*

d-_-bE.Prigozhin61

2023-05-09, 18:27
Ja pie**ole takie same ameby w tych komentarzach jak te ścierwo i jeszcze bronią.Jest znak przed przejściem dodatkowo z daleka widać pasy więc k***a się rozglądasz na chodniki czy puste a jak nie widzisz to zwalniasz.Czy jak jest czerwone światło to też na ślepo wpie**alacie się na skrzyżowanie? Co jak co będąc pieszym wypada się rozejrzeć by właśnie coś ślepego naj***nego czy tacy niektórzy komentujący nie wj***li się :evil:

vladok

2023-05-09, 18:36
przemkosloma napisał/a:

wystarczło zatrzymać sie na sekunde przed przejsciem
tępe ku*asy



ale po co? przecież mieli pierwszeństwo

8-)

Garnki_za_zeta

2023-05-09, 18:47
@BarmanInternetu

Nie rozumiesz, że na co dzień mogę być wzorowym kierowcą przestrzegającym wszystkich przepisów, który może nawet - dla twojego zadowolenia - niemal redukować do zera prędkość przed przejściem dla pieszych mimo idealnych warunków do obserwacji otoczenia (tak, uprzedzam kolejne odpowiedzi... to nie ten przypadek), a mimo to wysiadając z samochodu i stając się pieszym mogę jednak przestać wierzyć w tarczę nieśmiertelności, jaką podobno dają najnowsze przepisy pozwalające amebom włażenie na jezdnię jak do swojego kibla w chałupie, i przede wszystkim nie oczekiwać, że wszyscy kierowcy są tacy jak ja i będą uważali na pieszych? Kto twoim k***a zdaniem ma szansę w takim starciu? Kości, mięso i skóra, czy kupa metalu? Wolisz zawierzyć swój los obcemu kierowcy, czy jednak zadbać o zdrowie i życie i zrobić triple check, przed opuszczeniem chodnikowego azylu?

MisiaXD

2023-05-09, 18:47
motylekwbrzuchu napisał/a:

Ciekawe czy latające karaluchy wyciągną z tej lekcji naukę...



Tak pedale dla ciebie to wina potrąconego? Typ bez prawka pewnie naćpany potrącił babę i jej wina. j***ny ch*ju żryj gówna po lumpach do tego p*zdo się nadajesz jedynie. I oby ci rozj***li cała twoją patologiczna rodzinę na pasach a ty zdychaj w męczarniach

banerr

2023-05-09, 18:49
BarmanInternetu napisał/a:

Ja pie**ole takie same ameby w tych komentarzach jak te ścierwo i jeszcze bronią.Jest znak przed przejściem dodatkowo z daleka widać pasy więc k***a się rozglądasz na chodniki czy puste a jak nie widzisz to zwalniasz.Czy jak jest czerwone światło to też na ślepo wpie**alacie się na skrzyżowanie? Co jak co będąc pieszym wypada się rozejrzeć by właśnie coś ślepego naj***nego czy tacy niektórzy komentujący nie wj***li się



Co będziesz debilom tłumaczyć. Większość tych ameb potem będzie w sądzie płakać że oni nie chcieli.

MisiaXD

2023-05-09, 18:55
Idioci j***ni co nie ogarniają prawa czy przed przejazdem kolejowym też tak macie wyj***ne co się dzieje do okoła? Nie jesteście osrani i 5na h jedziecie tam cwaniaki wymuszajcie pierwszeństwo będzie kilka autocipek mniej.

BarmanInternetu napisał/a:

Ja pie**ole takie same ameby w tych komentarzach jak te ścierwo i jeszcze bronią.Jest znak przed przejściem dodatkowo z daleka widać pasy więc k***a się rozglądasz na chodniki czy puste a jak nie widzisz to zwalniasz.Czy jak jest czerwone światło to też na ślepo wpie**alacie się na skrzyżowanie? Co jak co będąc pieszym wypada się rozejrzeć by właśnie coś ślepego naj***nego czy tacy niektórzy komentujący nie wj***li się





Te k***y nic nie ogarniają auto c*pki j***ne. Myśli że jak jedzie autem to ma wszędzie pierwszeństwo. A jak jest przejazd kolejowy czy tramwajowy to wtedy p*zda ma oczy do okola głowy.

dżonyłojlker

2023-05-09, 18:59
MisiaXD napisał/a:

Tak pedale dla ciebie to wina potrąconego? Typ bez prawka pewnie naćpany potrącił babę i jej wina. j***ny ch*ju żryj gówna po lumpach do tego p*zdo się nadajesz jedynie. I oby ci rozj***li cała twoją patologiczna rodzinę na pasach a ty zdychaj w męczarniach



misia, wyluzuj dzyndzel, to nie mi wskoczyły pod koła te bezmózgie karaluchy.