18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Akcja w piekarnii

wir00z • 2022-05-29, 23:42
Ukrainka dostaje na głowę.


wusi77

2022-05-31, 00:36
Inaczej byś śpiewał jak by to nas ruscy napadli i chcieli twoją matkę, żonę czy córkę w paszczu i piczu zapakować.
OpenStreetMaps napisał/a:

Wstyd mi za rudego babsztyla choć od samego początku nadmierna i nadgorliwa pomoc dla Ukrainy ze strony Polski mi się nie podoba. Podkreślam nadgorliwa pomoc ze strony rządu głupiego pomoc która potrafi uczynić tylko więcej złego niż dobrego.




discoteq

2022-05-31, 00:45
wusi77 napisał/a:

Inaczej byś śpiewał jak by to nas ruscy napadli i chcieli twoją matkę, żonę czy córkę w paszczu i piczu zapakować.


Ja mam nadzieję, że w podobnej sytuacji, NIKT (rodzina) by Polski nie opuścił (po to, żeby nie myśląc o Nas, sobie lepiej robić, nie pilnować rodzin gdy są jakieś zamieszki, tam na "upainie" sobie dobrze żyją, wiem od kolegi który ma tam teściową), bo podobna sytuacja Nas czeka, tylko tych, którzy Nas zaatakują, mamy już Tu, pośród Nas. Ale nic to, damy radę, jak to zawsze My (bo kto jak nie My? Pomożecie? Pomożemy!).
Mamy ludzi, którzy by zostali :) I to jest jedyne co mnie (i nie tylko mnie) cieszy ;) bo niebawem na ulicach będziemy walczyć, o swoją wolność, która jest NAM zabierana... powoli.

Słowo polskie:
"Jestem Polak, pozdrawiam swój kraj
Skocz mi na h**a, nie tykając j*j".

Frank_Lopez

2022-05-31, 01:48
sens_ napisał/a:

Nie słyszeł jeszcze od zadnego Polaka dobrego słowa o Ukraińcach...wręcz przeciwnie. Chodza po naszym kraju z mysla, ze im sie wszystko nalezy. Oj odbije nam sie wszystkim za tę nadgorliwośc w pomocy. Babce juz poprostu puściły nerwy...a zobaczycie że to dopiero poczatek...ludzie zaczna wreszcie głosno mówic co mysla o "ukochanych" Ukraińcach.



No ja mam podobnie z tym, że o Polakach też nie mogę nic dobrego powiedzieć. To jest dopiero podły i skurvviały naród nierobów, złodziej i kombinatorów.

PękniętySłoik

2022-05-31, 06:07
wir00z napisał/a:

Wstawaj,zesrales się. Dziadkowi też powiedz żeby wstał z grobu bo się zesrał.



Saszka ty tam sobię kolejną sfastykę na plecach wydziaraj, a nie sadistica zaśmiecasz proukraińskimi bzdurami.

pipi71

2022-05-31, 12:59
na cholerę się kłócicie? ulegacie niepotrzebnie swoim emocjom, wyraźnie jest zaznaczony zakaz komentarzy o wiadomym konflikcie. jak tak dalej pójdzie to po kolei nas wypie**olą z sadistica. moderatorzy nie śpią a da się zauwarzyć, że są gorliwi i bum!

majsterkolo

2022-05-31, 21:09
Dobrze! j***ć bolszewickie dz**ki

fryzjer1289

2022-06-04, 13:13
Ma rację! Co mnie k***a obchodzi, gdzie ta j***na swolocz wcześniej pracowała.? Przyjechała tutaj, to niech zapie**ala! Bo w swoim batustanie pracowała w urzędzie skarbowym! A tfu tej suce banderowskiej na ryj! Niech więcej tej swoloczy tu przytargaja, to się zacznie więcej takich akcji!

tranzystor

2022-06-05, 11:41
Dlaczego wycięto fragment filmu? Czy ukrainka jest w tym momencie chamska, dlatego ruda gada o banderze? Film to typowa pro ukraińska propaganda, jak to ukraińcom jest w Polsce źle.

chujex

2022-06-05, 18:00
xD smisznie ale ch*j mnie to obchodzi

Gitta

2022-06-14, 10:52
Wielka wykształcona I elgegancka Polka pojechała po Ukraince.
Właściwie za co?
Niedobrze mi się robi, wyżywać się tak…