18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Akcja w piekarnii

wir00z • 2022-05-29, 23:42
Ukrainka dostaje na głowę.


AbsolutnyBrakKarku

2022-05-30, 09:17
Ruda baba wredna ale jak ciemnota dostała pie**olca w temacie Ukrainy to śmiech na sali, większość z tych 1800 chłopa co się w Azowstalu poddała ze swastykami, SS i Hitlerem na łapach, tych przyglupich pseudo-Polakow by na widłach rozniosła.

mianas

2022-05-30, 09:45
Kto pracował w handlu to wie jakie k***y przychodzą do sklepu , restauracji.


Krzychuj123

2022-05-30, 09:51
Więcej k*** poznałem Polaków niż Ukraińców ale to nie znaczy, że każdego polaka wyzywam od szmat, zdrajców k***, jedwabowców, komuchow i psów Chruszczowa. To samo o Ukraincach... Jeden wporządku, drugi śmieć, kwestia człowieka. Ale Sadole są zbyt tępi żeby to zrozumieć :lol:

Raider

2022-05-30, 09:54
Ma rację babka niech sp***alają mordercy banderowskie do siebie

Ni...........ny

2022-05-30, 12:49
AbsolutnyBrakKarku napisał/a:

...tych 1800 chłopa co się w Azowstalu poddała ze swastykami, SS i Hitlerem na łapach...



To jest właśnie ruska propaganda, więc zamknij k***o ryj albo pokarz 1800 zdjęć typów ze swastykami, SS i Hitlerem na łapach. :kawa:

I nie jednego czy nawet dziesięciu, pokaż mi ze w pułku AZOV jest więcej miłośników adiego niż w ONR czy MW.

pipi71

2022-05-30, 14:24
Niezwyciężony napisał/a:

To jest właśnie ruska propaganda, więc zamknij k***o ryj albo pokarz 1800 zdjęć typów ze swastykami, SS i Hitlerem na łapach.
I nie jednego czy nawet dziesięciu, pokaż mi ze w pułku AZOV jest więcej miłośników adiego niż w ONR czy MW.




pullup

2022-05-30, 14:46
SupremeLeader napisał/a:

Proszę bardzo- Irlandia, Polki, Rumunki, Mołdawianki etc ze znikomą znajomością angielskiego pracujące w kawiarniach czy sklepach to żaden ewenement.



na pewno xD

raveae

2022-05-30, 16:44
No k***a, babka chciała zwykły, razowy chlebek. Po co ona jakieś swoje smęty wtrąca, gdzie to ona w upainie nie pracowała, że się jej nie boi. Dajesz chleb, bierzesz sianko, wydajesz reszte. Czego upainiec nie rozumie? Wszystkiego. Żeby nie było, że bronie tą rudą pipe, bo też pod kopułą nieźle naj***ne, żeby robić dymy o chlebek razowy nie z miodkiem XD

Vegeta13

2022-05-30, 17:09
Marten19 napisał/a:

Ta stara ruda k***a powinna wypie**alać, a nie...



Nie zesraj się , a najlepiej liz dupe banderowcom polskojęzyczny manekinie

UrlichUrwich

2022-05-30, 17:11
Jaki jest sens powoływania się na urząd skarbowy znajdujący się (albo już nie) w innym kraju, tym bardziej podczas kupowania/sprzedawania pokrojonego chlebka bez dodatków (miodu itp)?

MisiaXD

2022-05-30, 17:27
Przyjść zwyzywać pracojuego człowieka który płaci podatki tyra na polskich nierobów i być zadowolonym petarda normalnie. Zawsze marzyłem aby mieszkać w tym poj***nym kraju.

Kolorowy napisał/a:

Żebyście się nie posrali. Obrońcy Ukraińców się znaleźli, a jeszcze 3 miesiące temu napie**alaliście na nich jacy to banderowcy



Chłopie wyjmij kija z dupy i przemyśl swoje życie na nowo. Bo tacy jak ty to zwykle przygłupy. Baba przyszła do pracy gdzie 60% polek by się nie podjęła i jeszcze ja wyzywają za co ? Za to że pracuje na j***nych polskich nierobów?

SupremeLeader

2022-05-30, 17:29
pullup napisał/a:

na pewno xD



Wyjaśnił bym ci czemu jest to powszechne zjawisko i nikt się temu nie dziwi, ale wpie**oliłes w wypowiedź "xd" co sugeruje mi że i tak k***a nie zrozumiesz.

TylerPL

2022-05-30, 18:40
Jak to skomentowała jedna moja znajoma Ukrainka: "Jak mu nie daje dupy w domu, bo głowa boli, to nic dziwnego, że woli z Ukrainką, która nie tylko dupy da, ale i pierogów nalepi!"

AbsolutnyBrakKarku

2022-05-30, 19:54
Niezwyciężony napisał/a:

To jest właśnie ruska propaganda, więc zamknij k***o ryj albo pokarz 1800 zdjęć typów ze swastykami, SS i Hitlerem na łapach.
I nie jednego czy nawet dziesięciu, pokaż mi ze w pułku AZOV jest więcej miłośników adiego niż w ONR czy MW.



Nie będę się nawet napinał na takie lewackie gówno, pewnie wieczorami i tak kanałami chodzisz bo cię gimbaza gania, albo r*chają cię w tęczowy ryj, Azow to sam Zelenski unicestwił bo był mu mocno niezręczny propagandowo. Nie mógł oficjalnie tego ujebac, ale sami Azowcy często mówili, że zostali spisani na straty, ale tłumacz absolwentowi zawodówki co ma w TVP wyrocznie.

OpenStreetMaps

2022-05-30, 21:22
intermag napisał/a:

Zanim ktoś zacznie po rudej jechać, pokażcie mi kraj w którym przyjmują do obsługi klienta osoby nie mówiące lub nierozumiace języka w kraju w którym pracują. To są k***a kpiny, przy czym większość tych pracowników ma już karty polaka za 4000 hrywien bez żadnych k***a egzaminów z podstaw polskiego. Wiem k***a ja też nie pisze poprawnie ale korwa rozumiem co się do mnie mówi.



Norwegia tam do pracy w hotelowej recepcji zatrudnia się osoby nie mówiące ani słowa po norwesku. Jak mnie to strasznie wkurza!