18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Akcja ratownicza

~_Yarko_ • 2020-12-04, 12:54

Trzeba przyznać, że się starali, wszyscy ...

Japiszon

2020-12-04, 23:01
Skutki uboczne szczepionki sputnik

Sadolini

2020-12-04, 23:54
Na początku nie mogłem oglądać tego debilizmu, ale po tym jak zaj***ł o beton to jakoś zmieniłem do chłopa nastawienie.
10/10
Piękne lądowanie :->

Zygmundo napisał/a:

Świetnie budowane napięcie,
wzorowo poprowadzona akcja,
gra aktorska na najwyższym poziomie,
na szczególną uwagę zasługuję tutaj odtwórca głównej roli Saszka Moczymordka,
zabrakło tylko muzyki - tutaj twórcy się nie postarali.



Moim zdaniem muzyczka popsuła by urok tego nagrania...
Tak pięknie przypie**olił, i ten dźwięk

D-Rose

2020-12-05, 01:13
Jednego ruskiego scierwa mniej. Daje okejke

wiskas

2020-12-05, 02:14
JaTylkonaChwile napisał/a:

ale co on odpie**olil? byl juz na drabinie i poszedl na druga strone - pie**ol studia, zostan ninja?
siedzial na drabinie i mogl zaczekac na strazaka
strazak mogl miec jakas linke i petle, koles wklada lape do petli i jus sie nie sp***oli.... (nie wiem, nie znam sie ale lepsze niedokrwienie dloni niz pie**olniecie z takiej wysokosci)
DLATEGO k***A SIE NIE PARKUJE PRZED KLATKA SCHODOWA - zeby straz mogla podjechac dostatecznie blisko jesli zajdzie taka potrzeba



Jak ten koleś jest naćpany jakimś mefedronem czy ch*j wie czym. Faza poniosła i masz skutki.

JaTylkonaChwile napisał/a:

ale co on odpie**olil? byl juz na drabinie i poszedl na druga strone - pie**ol studia, zostan ninja?
siedzial na drabinie i mogl zaczekac na strazaka
strazak mogl miec jakas linke i petle, koles wklada lape do petli i jus sie nie sp***oli.... (nie wiem, nie znam sie ale lepsze niedokrwienie dloni niz pie**olniecie z takiej wysokosci)
DLATEGO k***A SIE NIE PARKUJE PRZED KLATKA SCHODOWA - zeby straz mogla podjechac dostatecznie blisko jesli zajdzie taka potrzeba



Jak ten koleś jest naćpany mefedronem albo innym ścierwem. Faza poniosła, wkręcił se że jest Tarzanem czy ch*j wie kim i masz skutki.
PS. Bałem się że go uratują :D

BlueHat

2020-12-05, 05:22
Jebnie czy nie jebnie? Jebnie czy nie jebnie... Jebnął... :lol:

evertos

2020-12-05, 05:46
AyCaramba napisał/a:

Gdybym był na miejscu tego strażaka to zachlał bym się na śmierć po takiej akcji.




słabe z Ciebie ogniwo

7700373

2020-12-05, 09:19
Mnie nie zawiódł, ani strażak, ani skoczek. 18,5 za styl.

Pestk

2020-12-05, 10:17
Naćpany w ch*j ten typ, co on odj***ł..

kris1978

2020-12-05, 10:22

Powinien jebnąć na ten samochód.
Nauczyłby się ch*j parkować.


Jotek

2020-12-05, 13:04
w polszy dobry strażak z osp to takie zawalidrogi na dojazdach wozem bojowym albo spycha albo bierze linkę i przeciąga. z autkiem blokującym hydrant też się nie pie**olą

Cz...........as

2020-12-05, 13:58
evertos napisał/a:

słabe z Ciebie ogniwo



Ty za to pewnie jeszcze na drabinie byś konia zwalił na trupa, takie z ciebie zajebiste ogniwo.

bogdanboner

2020-12-05, 15:35
Dwa różne filmy, :lol: :lol: myślicie, że pojechaliby i zostawili trupa? :roll: :roll:

octave25

2020-12-05, 20:23
Stołndzisz napisał/a:

Ja nie wiem co tu się odj***ło.. ch*j, że drabina za krótka, ale chłop wskoczył na nią i mu się udało. Wystarczyło powolutku na spokojnie zejść i by żył



Przecież widać, że gościu był na ćpuny.

Ca...........on

2020-12-06, 22:52
I ch*j, ja na miejscu strażaka staranowałbym samochody.