18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

akcja po smierci kibica 98

arturek1112 • 2013-07-16, 01:26


oto mała część tego co działo się po śmierci Przemka na Słupskich ulicach... i wypowiedzi buraków które doprowadzają do k***icy.
Brakuje dzisiaj takich akcji...

sarkazm

2013-07-16, 16:21
Koperek napisał/a:

sarkazm poczytaj sobie najpierw o tej sprawie zanim zaczniesz pie**olić jak potłuczony.


Ty w 98 roku bawiłeś się w piaskownicy, a ja byłem trochę bardziej świadomy i wiedzę, o tamtych wydarzeniach czerpałem z bieżących informacji. Więc jeśli ktoś tu jest niedoinformowany, to ty.

Atreyu

2013-07-16, 16:28
heniu_sikor napisał/a:

Użeracie się nad każdym, ale żeby stawiać łysego chuligana, na równi z ciapatymi czy coś?



W kwestii radykalizmów, agresji, narzucania innym swych racji siłą, atakowania swoich przeciwników i ludzi którzy im się po prostu nie podobają - to owszem, taki łysy kibic z maczetą nie różni się dużo od araba radykała z nożem.

Mowa tu o jednostkach skrajnych, bo radykalizmy bez względu na kulturę i pochodzenie mają masę cech wspólnych.

tranzystor

2013-07-16, 16:34
k***a, biedny Przemuś sp***alał przed Policją, bo był niewinny i wpadł na słup, po czym zakończył marnego żywota. Historia godna ekranizacji.

Hauer88

2013-07-16, 17:09

Gonczor

2013-07-16, 17:18
Policjant przypie**olił chłopakowi za nic-powinien dostać za swoje. Ale co ma do tego wybijanie szyb w mieszkaniu jego rodziny, robienie ogólnego rozpie**olu, niszczenie mienia publicznego i napie**alanie się z policjantami, którzy nie mieli ze sprawą nic wspólnego?

Potem k***a wielkie zdziwienie, że się krzywo patrzy na kibiców-no k***a mać a co, mam brawo bić za coś takiego? Chcecie sprawiedliwości, to dopilnujcie, żeby dostał wyrok (ale do tego trzeba umieć czytać przepisy, nie?), bo to, co robicie przywodzi na myśl działania bydła wypuszczonego przypadkiem do cywilizowanego świata, które chce siłą pokazać, co potrafi. ch*ja potrafi, przyjdzie jeden prawnik z teczką i udupi każdego jak tylko będzie mu się podobało.

Hauer88

2013-07-16, 17:35
Tutaj jeszcze troszkę zdjęć z tamtego okresu:


skarpetian

2013-07-16, 17:38
Dobrze pamiętam tamte wydarzenia (byłem zresztą na tym meczu). Przemek nie został skatowany jak niektórzy sugerują. Był randomowym odbiorcą ciosu pałką. I nieszczęśliwy wypadek (oraz głupota i bezmyślność słupskiego gliniarza) stały się pretekstem do rozp***uchy. To nie była kibolowska solidarność. To była okazja dla łysych debili żeby porozrabiać. Tak na marginesie to słupska mafia dowoziła w swoich betkach butelki z benzyną. Kibice koszykówki odcięli się od bydła robiącego bydło na ulicach. No chyba że mieli po 15-17 lat.
Do użytkownika sarkazm - jesteś kłamcą. W tym czasie skakałeś z jaja na jajo.
heniu_sikor - F.O.A.D.

stery_srh

2013-07-16, 18:03
disvision napisał/a:

@up

No twarzą w piachu to pewnie skończysz.



szer.Lucjan napisał/a:



bardziej od jego debilizmu zasmuca mnie to, że znajdują się ludzie którzy popierają ten komentarz ;-) Zapraszam do gazu te jednostki

moja diagnoza jako, żem jest eGsperD.... wina leży po obu stronach. Ale to jednak trzeba mieć IQ 80+ aby wywnioskować coś takiego jak ja... Wiem wiem... łatwiej jest się rzucać z nożami na przechodniów i policję niż myśleć... wiem



EudezetReprezent wrzucił tylko fragment jednego kawałka Molesty - 28.09.97, a tu pojazd po nim na ostro... :roll:

Dalione

2013-07-16, 18:08
Jarrt napisał/a:



Ty ta serio? Chodzi o to, że w momencie udzielania wywiadu jest spokojnie... :roll:


Ej no nie pie**ol XD

Światłocień

2013-07-16, 18:11
EudezetReprezent napisał/a:


j***ny pies z pistoletem w ręku
Chce bym się bał
Ja nie czuję lęku i nie czuję strachu
Z rękoma na głowie a twarzą w piachu
Odczuwam dumę bo pieprzę całe zgromadzenie
Społeczeństwo dla którego jestem zagrożeniem
Jestem chuliganem i już się nie zmienię


Widzę że w socjalkach na bałuckich mokradłach zakapiory zdołały ukraść komuś nieco wi-fi :amused:

EudezetReprezent

2013-07-16, 20:30
stery_srh jedyna kumata osoba ;)

Światłocień, a ty ze zgierza tam cicho badz

Vinewood

2013-07-29, 00:46
Rok 1998. Policja wciąż zapie**ala nysami :)