18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

akcja po smierci kibica 98

arturek1112 • 2013-07-16, 01:26


oto mała część tego co działo się po śmierci Przemka na Słupskich ulicach... i wypowiedzi buraków które doprowadzają do k***icy.
Brakuje dzisiaj takich akcji...

Mindfuck

2013-07-16, 14:56
a dodam jeszcze, k***a pie**oleni rycerze i obrońcy Wolnej Polski się znaleźli... Banda sk***iałych hipokrytów, o ile którykolwiek z nich wie co te słowo oznacza... ch*j wbijam w frajerów i konfidentów. Ale jeszcze bardziej w bezmyślnych idiotów którzy gotowi są naj***ć każdego małolata sami, za to że jest z innego miasta, dzielnicy, więc wmówią mu wręcz że dostał za kibicowanie innemu klubowi. Nie wszyscy oczywiście, ale większość tej j***nej odmóżdżonej huligańskiej społeczności. Chcecie innego postrzegania, to zanim rzucicie się na ulice szukać wrogów, wyeliminujcie u siebie tych którzy sprawiają że większość z Was jest postrzegana jak jest, za zidiociałych kiboli.

WalkingStephen

2013-07-16, 15:03
Co najważniejsze chłopak wracał z meczu KOSZYKÓWKI, kibice piłki nożnej są źli, koszykówki też, czekam tylko aż żużel zaczną tyrać to się może połowa pikników obudzi i przestanie głosić swoje mądrości o tym, że chłopak sam sobie winien. Bo mógł czekać 30 minut pod stadionem zanim wyruszy do domu co by w grupie nie wracać. Jebnijcie się co niektórzy w głowę to, że wy macie inną pasję niż kibice nie znaczy, że oni mają być tępieni. W necie wszyscy twarde wypowiedzi a na ulicach z głową w dół, w każdym środowisku występują patologiczne odłamy ale to nie znaczy, że młody chłopak co idzie na mecz ma dostać pałką przez łeb.

ik...........ea

2013-07-16, 15:05
Nie czaje Przemka...

A tak poważnie, to szkoda chłopaka. Po prostu pojawił się w nieodpowiednim czasie, w nieodpowiednim miejscu. Wtedy jeszcze w Policji było pełno hołoty wywodzącej się z ORMO, to się wyżywali.

dumad

2013-07-16, 15:12
PanWacław napisał/a:

Dobrze że gnój zdechł




steve231

2013-07-16, 15:12
A jeśli chodzi o śmierć Przemka i dymy z tym związane, to były jak najbardziej prawidłowe. Poczytajcie o tym. Nie tak dawno policja śmiertelnie potrąciła również kibica z Zielonej Góry, też były dymy, lecz jest to całkiem inna 'bajka'.

ŚMIERĆ KIBICA JAK ŚMIERĆ BRATA! PONAD PODZIAŁAMI!

kielek

2013-07-16, 15:15
tak tak, powinno tak być cały czas, rozj***ć policje, rząd, rozj***ć wszystko i wócić do czasów średniowiecza !!!!

olekde

2013-07-16, 15:16
A mi jakoś dziwnie nie brakuje smrodu gazu łzawiącego w mieszkaniu (mieszkałem wtedy jakieś 100m od komendy policji), notorycznego legitymowania i przeszukań z powodu pijackich burd niedowartościowanych małolatów.
Bezdyskusyjnie szkoda Przemka Czai, zabójca powinien zgnić w więzieniu, ale wykorzystywanie sytuacji do kompletnej demolki skądinąd pięknego miasta jest godne pożałowania.

Machol

2013-07-16, 15:31
Myślenie bydła jest takie, by mieć pretekst. Rozpie**olić sprzęt kupiony za pieniądze podatników, poturbować paru policjantów chociaż z konkretną sprawą nie mieli zapewne nic wspólnego. ch*j tam, że faktyczny winny się uchował i nawet kamieniem nie dostał. ch*j tam, że sam Przemysław Czaja by przed takimi jego pośmiertnymi "obrońcami" sp***alał ile wlezie.

Żeby tylko mieć pretekst, żeby JP znów zabrzmiało... Wyrżnijcie się po lasach, nie wracajcie na ulicę. Takie moje ciche marzenie.

sarkazm

2013-07-16, 15:34
Trzynastoletnie dziecko poszło w nocy napie**alać kamieniami w policję. Gdzie do ch*ja byli rodzice? Bawił się z resztą durnych kolegów. Nie wierzę, że znalazł się w złym miejscu o złej porze, bo powinien siedzieć w domu i nak***iać wypracowanie, albo czytać Łyska z pokładu Idy! Jestem daleki od życzenia śmierci, ale i wiem, że stało się nieszczęście, ale na pewno nie dostał za niewinność.

rybzon

2013-07-16, 15:59
Tylu tutaj ludzi, co by oni nie zrobili, że wpie**ol policji spuścić albo coś tam innego...No to k***a na co czekacie? Mama wam obiadu jeszcze nie podała że na głodnego nie pójdziecie? pie**olicie przed klawiaturami jacy to z was JPkowcy i "chulygany", ale tak naprawdę gówno w życiu zrobicie, bo rodzice się dowiedzą, ojciec pas ściągnie i wam dupsko wytrzaska za wasze rewolucyjne "działania".

Koperek

2013-07-16, 16:00
sarkazm poczytaj sobie najpierw o tej sprawie zanim zaczniesz pie**olić jak potłuczony.

Sixsoul

2013-07-16, 16:19
O Papała jeszcze żył :D

heniu_sikor

2013-07-16, 16:21
A Was co tak dupa piecze. Wielcy k***a obrońcy moralności. Sadistic. Użeracie się nad każdym, ale żeby stawiać łysego chuligana, na równi z ciapatymi czy coś?

Lamenty jak cholera, że pozabijać ich, i że wytłuką się sami.

Policjant zlał chłopaka na amen. Zajebie Ci taki pies dziś kogoś z rodziny pałą bedziesz zadowolony?

Było dobrze, mniej kamer, inwigilacji, byl większy syf, ale coś można było zrobić na własną rękę. Dziś wszystko kurde medialnie poprawne. Typ zaj***ł chłopczyka. Kibole rozj***li za to miasto, a Wy pierdzicie, że to źle?

To tak jak z naszym rządem, komuną, arabami.

Nie zrobisz nic, to tak jakby na to zezwalasz.

Zaj***ł CHŁOPCA, i co wolno mu bo tak wyszło?

Do dziś w psach płynie krew sk***ysyna, jak się nie pokaże że ktoś może im się postawić, to teraz będą Was j***li w kakao.

Takie jest moje podejście do tego. Byłem młody, nie było mnie, ale dobry ruch. Niech k***y wiedzą, że powiny się bać. Dla mnie porażką byłoby iście im na ręke, udawanie, ze jest spoko.

Oprawcą, winnym itp, powinno wymierzać się kary, lub dezaprobate, a nie lament gimbusów, że rozj***li miasto.

Wasz rząd kradnie więcej za Twoimi plecami, i jesteście tego świadomoi, ale przecież kibol, jest wiecznie zły.

Więcej tvnu, a jak przyjdzie wojna, czy bronić kraj przed arabami, to k***a będziecie klepać chłopków po plecach, bo sami macie za mało jaj by się komukolwiek postawić.