18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ajtuj Szminka zbiera po raz kolejny oklep

NiemiecWaszPan • 2021-05-30, 22:57
Śmieszna i krótka walka. Cepy jak na wsi pod remizą. Brawa dla Różańca za oklepanie michy kondonowi, ale z takim stylem i gardą co najwyżej pod dyskoteką zrobi karierę.


Szacun za walkę Masternak - Balski. Mistrzowski poziom.



Sigonek

2021-05-31, 11:26
Rozrywka dla Januszów popijających Tyskie. Co to ma wspólnego z boksem ? Jeden debil, który w ogóle nie wiadomo, co robi na ringu i drugi cepiarz.-emeryt. Jaki odbiorca taki poziom "gali".

SCIX_69

2021-05-31, 11:38
Atuditu fame wita

ph5i5

2021-05-31, 12:01
Szpilka i Najman powinni w przerwach prawdziwych pojedynków bokserskich nosić po ringu tablicę z numerem kolejnej rundy, ewentualnie powinni startować w jakiejś kategorii a’la ‚Liga Cip’.

Justynka99

2021-05-31, 12:19
ph5i5 napisał/a:

Szpilka i Najman powinni w przerwach prawdziwych pojedynków bokserskich nosić po ringu tablicę z numerem kolejnej rundy, ewentualnie powinni startować w jakiejś kategorii a’la ‚Liga Cip’.



Szpilka miał swoją szansę, ale Najman to nigdy poza ligą cip nie walczył.

z0...........ee

2021-05-31, 14:00
on to chyba k***a lubi :D

Ludewik

2021-05-31, 14:45
Zenonn napisał/a:

On ma whiskas zamiast mózgu. Chyba musi się rozglądać za jakąś robota na bramce,.



Taką w błękitnej ostrydze

mabrothrax

2021-05-31, 18:12
mar077 napisał/a:

Zostaje mu gromda albo ksw



Na gromdzie to by go zabili z tą jego szklaną mordą :)

busek

2021-05-31, 22:33
ProVVe napisał/a:

Z jednym zawodowcem w samolocie, który leciał akurat na obóz do Hiszpanii



Szery czy Główka? :D

wertuqq

2021-06-01, 09:18
ch*ja się znacie. Przecież to typowy turniej Kutarate łamane przez Chudo. Szminka zastosował popularny cios szczęką na pięść przeciwnika.

Fx12

2021-06-01, 09:45
Zenonn napisał/a:

On ma whiskas zamiast mózgu. Chyba musi się rozglądać za jakąś robota na bramce,.



jabyś zobaczył kwoty widniejące w kontraktach takich jak on ile chajsu dostanie za wyjście na ring, każdą rundę którą przetrwa i kwota gwarantowana nawet za przegranie walki przestałbyś się dziwić.
Nie dziwi Cię fakt że człowiek nic nie robi w życiu, raz na rok, półtora wyjdzie na ring gdzie go obiją jak szmaciarza pod remizą i kolejne 1,5 roku bawi się dalej życiem i raczej po zasiłek z reklamówką z Biedry co miesiąc nie zapie**ala.
A że za 2-3 kolejne walki będzie miał faktycznie Whiskas zamiast mózgu... no cóż, wówczas i tak my będziemy płacić ZUS na jego leczenie i rehabilitacje a potem rentę.

KaiKenzo

2021-06-01, 20:16
ja nie wiem...tylu trenerów i nikt mu nie wbił do łba ,że gardy nie trzyma się na jajach