18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Ajtuj Szminka zbiera po raz kolejny oklep

NiemiecWaszPan • 2021-05-30, 22:57
Śmieszna i krótka walka. Cepy jak na wsi pod remizą. Brawa dla Różańca za oklepanie michy kondonowi, ale z takim stylem i gardą co najwyżej pod dyskoteką zrobi karierę.


Szacun za walkę Masternak - Balski. Mistrzowski poziom.



Zenonn

2021-05-30, 23:20
On ma whiskas zamiast mózgu. Chyba musi się rozglądać za jakąś robota na bramce,.

petru23

2021-05-30, 23:31
Wygrać z najmamem to juz chyba wstyd...

mar077

2021-05-30, 23:47
Kto nigdy nie dostal w cymbał niech pierwszy rzuci kamieniam.

Juzwa

2021-05-30, 23:50
Należy mu się szacunek. Tyle porażek i on dalej jest chętny do walki.

ProVVe

2021-05-30, 23:52
Co on tam mówił do niego na ważeniu? Że mu wyk***i zęby? Ajturek mówił, że to walka o wszystko jeszcze? k***a wasip*zdolewski chyba postawił na złego konia z afery końskiej... Oglądałem wywiad i ta jego dziołcha chyba tez sie z kims ma prać haha. Kiedy te chłop zrozumie, że ma nasrane w głowie i mu każdy z tabeli może obic morde. Ledwo uszedł z życiem z wagi ciężkiej teraz mu trapanację robia w junior...

PS. Potwierdzam Masternak - Balski dali popis i uratowali ten kabaret. Teraz czekam jak znowu Furry obije Wildera, AJ pobije Usyka i w grudniu Furry Aja

mar077 napisał/a:

Kto nigdy nie dostal w cymbał niech pierwszy rzuci kamieniam.



k***a ale nie tyle razy z rzędu :-D ... To juz podchodzi pod pasmo ale górskie. Wilder wuk***ił mu cały boks z ciała. Po tym wpie**olu dostaje po dupie... Nawet jak masz "wygrana" w rekordach to niestety, ale widziałem walki i obskoczył wpie**ol poza tym makaronem co mu podrzucili dla podniesienia ego... Niestety, ale razem z urwana glowa urwało mu jaja do tego sportu. Jeśli zostałby w ciężkiej to byłaby juz dawno zbiórka na jakis wieniec. Ja za jego zachowanie patologiczne na arenie miedzynarodowej nie szanuje... k***a pokora u Adamka czy kazdego innego robi swoje. Pajacowanie w stroju wieznia... Do tego trzeba miec k***a talent... Jakas boska iskre. Ale ajtujek robi co do niego nalezy. Zbiera kase dla promotora mimo gonitwa wpie**oli ;-)

SzychaRKS

2021-05-30, 23:53
Jak ja nie lubię tego h*ja...

aaaaaaaaaaaaaa

2021-05-30, 23:57
To już wiadomo, czemu styropian zdrożał 100%...

mar077

2021-05-31, 00:00
ProVVe napisał/a:

Co on tam mówił do niego na ważeniu? Że mu wyk***i zęby? Ajturek mówił, że to walka o wszystko jeszcze? k***a wasip*zdolewski chyba postawił na złego konia z afery końskiej... Oglądałem wywiad i ta jego dziołcha chyba tez sie z kims ma prać haha. Kiedy te chłop zrozumie, że ma nasrane w głowie i mu każdy z tabeli może obic morde. Ledwo uszedł z życiem z wagi ciężkiej teraz mu trapanację robia w junior...
PS. Potwierdzam Masternak - Balski dali popis i uratowali ten kabaret. Teraz czekam jak znowu Furry obije Wildera, AJ pobije Usyka i w grudniu Furry Aja
k***a ale nie tyle razy z rzędu ... To juz podchodzi pod pasmo ale górskie. Wilder wuk***ił mu cały boks z ciała. Po tym wpie**olu dostaje po dupie... Nawet jak masz "wygrana" w rekordach to niestety, ale widziałem walki i obskoczył wpie**ol poza tym makaronem co mu podrzucili dla podniesienia ego... Niestety, ale razem z urwana glowa urwało mu jaja do tego sportu. Jeśli zostałby w ciężkiej to byłaby juz dawno zbiórka na jakis wieniec



Zostaje mu gromda albo ksw ;)

ProVVe

2021-05-31, 00:04
mar077 napisał/a:

Zostaje mu gromda albo ksw



Proponowali mu już parę razy :-D . Na gromdzie jeden sie wypowiadal, ze ajtuj by mial mistrza, ale z jego szklana szczęką to niech lepiej da sobie spokoj bo go poważnie okaleczą. Zostaje ksw i podrzucanie nalesników jak pudzianowi... Chcial z nim walczyc konkretny koles to mu spaślaka dali i o mało co by go przygwoździł i obił. tu robiliby to samo ponieważ co by nie mówić ajtuj przyciąga określoną grupę społeczną


Dla zainteresowanych walkami bardziej realistycznymi bez jakis zasad

https://www.youtube.com/c/KINGOFTHESTREETS/videos

wir00z

2021-05-31, 00:34
To już wiadomo co z tą afera końska? Mistrz przyjmowania ciosów głową wypowiedział się na ten temat? :-D

opółnocyuciebie

2021-05-31, 00:38
Szpilka jak widać czuje się świetnie w parterze

Teraz już tylko Fame mma mu zostało

Z Najmanem niech się napie**ala

ruskiarbuz

2021-05-31, 00:42
ProVVe napisał/a:

Co on tam mówił do niego na ważeniu? Że mu wyk***i zęby? Ajturek mówił, że to walka o wszystko jeszcze? k***a wasip*zdolewski chyba postawił na złego konia z afery końskiej... Oglądałem wywiad i ta jego dziołcha chyba tez sie z kims ma prać haha. Kiedy te chłop zrozumie, że ma nasrane w głowie i mu każdy z tabeli może obic morde. Ledwo uszedł z życiem z wagi ciężkiej teraz mu trapanację robia w junior...
PS. Potwierdzam Masternak - Balski dali popis i uratowali ten kabaret. Teraz czekam jak znowu Furry obije Wildera, AJ pobije Usyka i w grudniu Furry Aja
k***a ale nie tyle razy z rzędu ... To juz podchodzi pod pasmo ale górskie. Wilder wuk***ił mu cały boks z ciała. Po tym wpie**olu dostaje po dupie... Nawet jak masz "wygrana" w rekordach to niestety, ale widziałem walki i obskoczył wpie**ol poza tym makaronem co mu podrzucili dla podniesienia ego... Niestety, ale razem z urwana glowa urwało mu jaja do tego sportu. Jeśli zostałby w ciężkiej to byłaby juz dawno zbiórka na jakis wieniec. Ja za jego zachowanie patologiczne na arenie miedzynarodowej nie szanuje... k***a pokora u Adamka czy kazdego innego robi swoje. Pajacowanie w stroju wieznia... Do tego trzeba miec k***a talent... Jakas boska iskre. Ale ajtujek robi co do niego nalezy. Zbiera kase dla promotora mimo gonitwa wpie**oli



Wilder jest drewnem o mniejszych umiejętnościach technicznych od szpilki... alenkazdego potrafi załatwić takim prawym przegrywając wszystkie wcześniejsze rundy na punkty... szpilka ma problem z psychika po prostu, bo techniki nie można mu odmówić

No i oczywiście wilder to zdecydowana przewaga fizyczna..

Loczeski

2021-05-31, 00:43
Gitara.. Teraz tylko fame mma i można składać długopisy.