18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ajjjj...

~Angel • 2018-03-26, 13:01
Kolejny chętny na stygmaty




Kamil10923

2018-03-26, 18:42
latino_lover napisał/a:



Ja jestem za tym, żebyś jechał do dzikusów jak ci odpowiadają takie rozwiązania. W Polsce, o ile udało ci się zauważyć, po ulicach nie biegają 12 latki z bronią, narkotykami i z braku alternatyw z aspiracjami do bycia mordercą.



o 12 moze i nie ale malo jest patoli co to w 5 atakuja bezbronnego skacza mu po glowie a pozniej tlumacza sie ze nie wiedzieli ze zrobia z niego wazywo ? dostaja gowno nie kare i zyja dalej w zmaian za odebranie albo cwe* co to butelka pocial twarz 2 dziewczynom poczucie sprawiedliwosci jest niezwykle wazne a wyroki ktore sa zwykle sa pocieszajace dla winnych jesli takie beda uj***nie reki czy glowy takiemu bydlakowi jest najlepszym poczuciem sprawiedliwosci. jest mnustwo gowna w tym kraju ktore nalezy w ten sposob eleiminowac.

krasnal_hałabała

2018-03-26, 20:50
janlew napisał/a:

W przypadku dzieci, to już jest sk***ysyństwo. Zwykła chłosta na gołe dupsko na rynku, to rozumiem, ale okaleczanie 10-letniego dzieciaka to przesada.



Dlatego uważam że ludzie są jak zęby, czym bielsze tym lepsze, w naszej kulturze okaleczenie dziecka jest sk***ysyństwem ale oni mają inną moralność a raczej jej brak, u nich okaleczenie dziecka to znakowanie własności najsilniejszego samca w stadzie i zabawa. My nie chcemy wpuszczać kozich entuzjastów to nas a Amerykanie latynoskiego bydła bo i my mamy swoje powody i oni swoje.

Ostatnio trafiłem na taki stary temat na sadolu https://www.sadistic.pl/atlantyda-kolebka-cywilizacji-vt377215.htm
Zakładając że sporo informacji to prawda a pie**olenie o Lechitach zawiera ziarnko prawdy i Atlanci byli białymi ludźmi (niekoniecznie Lechitami) to wówczas mamy odpowiedź na pytanie skąd wzięły się cywilizacje ludzi nienależących do białej rasy, otóż wszystko zaczęli biali i bez nas potomkowie Analoerectusa nie stworzyliby nic i kiedy już nas wybiją to ci którzy wydali rozkaz aby nas eksterminować będą mieszkali w pałacach ale z gówna.

Oczywiście zakładając że ta hipoteza jest prawdą, przeciw temu przemawiają poparte empirycznie dowody których doświadczyłem na własnej skórze a które to dowody sprawiają że nie tylko potomkowie Homoanalohabilisoerectusa są sk***ielami i wśród białych również nie brakuje zarówno debili jak i sk***ysynów Ba! często i u naszych debilizm i sk***ysyństwo idą ze sobą w parze razem z parą w łapie.

lordindycznik

2018-03-26, 21:15
janlew napisał/a:

W przypadku dzieci, to już jest sk***ysyństwo. Zwykła chłosta na gołe dupsko na rynku, to rozumiem, ale okaleczanie 10-letniego dzieciaka to przesada.



Nie zgodzę się z Tobą, uważam, że dziecko powinno dostać kare adekwatną do czyny, jak również taką która wpisuje się w jego codzienne realia, zwykła chłosta to jest u niego chlebem powszednim, taki osobnik potrzebuje odpowiedniego wstrząsu, wręcz traumy, która będzie go trzymała z dala od haniebnych czynów :)

ellsworth

2018-03-26, 21:35
Prze sk***ysyny! Brak słów! 10 letniego chłopca... gorzej niż pedofile!

janlew

2018-03-26, 22:52
The_Generat napisał/a:

"W przypadku dzieci, to już jest sk***ysyństwo. Zwykła chłosta na gołe dupsko na rynku, to rozumiem, ale okaleczanie 10-letniego dzieciaka to przesada. "
ten dzieciak by cię odj***ł za zegarek albo 50 reali


Może, ale nie było by to do końca jego winą. Tak go sprały inne sk***ysyny, on nie ma tego w genach jak mudzyn, to środowisko.
A wogóle to nie chodzy o to:
Jak ty GO ukarzesz.
Ale o to:
Jak TY go ukarzesz.
Dla niego bolesne lanie z upokorzeniem, czy postrzelenie to mała rożnica. A z ciebie postrzelenie 10-latka zrobi większą k***e, niż ci co go wysłali na robotę.

Demosion

2018-03-27, 01:43
Oni tam w Brazylii mają jakieś firmy z tymi stygmatami ? xD Może z tego da się tam dobry interes zrobić :D Potem jakiś national geographic zrobi program o tabu i siano leci :D

petru23

2018-03-27, 03:30
janlew napisał/a:

W przypadku dzieci, to już jest sk***ysyństwo. Zwykła chłosta na gołe dupsko na rynku, to rozumiem, ale okaleczanie 10-letniego dzieciaka to przesada.



A co, Ty byś go jeszcze wyr*chał?

Nert

2018-03-27, 04:17
@latino_lover zdajesz sobie sprawę z różnic, gospodarczych, społecznych i historycznych które są pomiędzy nimi a nami ? Czy tak dla jaj chcesz wywołać gówno burze ? Tam się nie sprawdza model zachodni, tak samo jak i w Rosji, Chinach, a nawet u nas w 100% nie przebiega prawidłowo. Tam nawet wiezienia działają na zasadzie wrzucenia do dziury i każdy robi sobie co chce. Polecam się doinformować i potem wysnuwać teorię

Lizodup

2018-03-27, 08:01
janlew napisał/a:

W przypadku dzieci, to już jest sk***ysyństwo. Zwykła chłosta na gołe dupsko na rynku, to rozumiem, ale okaleczanie 10-letniego dzieciaka to przesada.



wiekszych głupot nie słyszałem, zadna hłosta go nie nauczy bo troche dupa bedzie boleć, a takie coś ciągle bęędzie się przypominać i 10razy sie zastanowi zanim cos odpie**oli

Hi...........po

2018-03-27, 09:07
Dobrze tak gnojowi,być może coś dobrego z tej lekcji wyniesie.

Wayas

2018-03-27, 09:30
janlew napisał/a:

W przypadku dzieci, to już jest sk***ysyństwo. Zwykła chłosta na gołe dupsko na rynku, to rozumiem, ale okaleczanie 10-letniego dzieciaka to przesada.



pie**olisz. Nauczkę ma a do wesela łapa mu się zagoi.

krasnal_hałabała

2018-03-27, 14:14
Wszyscy tak na Janlewa narzekają, że psychiczny i tak dalej, a tutaj proszę ilu psychopatów chcących mordować dzieci. Żeby nie było, nie jestem zwolennikiem bezstresowego wychowania i uważam że jak dzieciak zasłuży to powinien dostać manto ale! wielkie Ale, kara musi być adekwatna do wieku i ludzka, jak widać wiele tutaj bydląt.

latino_lover

2018-03-27, 18:46
doredo napisał/a:



@up to, że ich kraj ma mniejsze pkb od naszego nie znaczy, że jego mieszkańcy nie mogą mieć dobrych pomysłów. A bieda wcale nie usprawiedliwia mordu, jeśli to chciałeś powiedzieć.



Znaczy. Jest nieodzowna korelacja między biedą, a brakiem umiejętności organizacji w społeczeństwie.

The_Generat

2018-03-27, 19:21
janlew napisał/a:


Może, ale nie było by to do końca jego winą. Tak go sprały inne sk***ysyny, on nie ma tego w genach jak mudzyn, to środowisko.
A wogóle to nie chodzy o to:
Jak ty GO ukarzesz.
Ale o to:
Jak TY go ukarzesz.
Dla niego bolesne lanie z upokorzeniem, czy postrzelenie to mała rożnica. A z ciebie postrzelenie 10-latka zrobi większą k***e, niż ci co go wysłali na robotę.



nie znasz realiów brazylijskich, ja będąc po drugiej stronie barykady nie karałbym go strzałem w rękę tylko bym mu wypie**olił kulkę w łeb

normalnego dzieciaka jak zapie**oli ananasa ze straganu nikt tak nie karze, to jest pewno szeregowiec gangu, odciął sobie dolę, która mu się nie należała i wg prawa gangu go ukarali