18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pinkie222

2014-09-03, 03:34
Na prawdziwej wojnie wszyscy bylibyście już martwi. Zwłaszcza ten z pistoletem. Pozdrowienia z desantowej szóstki.

SalvaCzoko

2014-09-03, 04:00
Cytat:

Na prawdziwej wojnie wszyscy bylibyście już martwi. Zwłaszcza ten z pistoletem. Pozdrowienia z desantowej szóstki.


Toż to jest tylko zabawa, fakt faktem pojęcie o taktyce czarnej mają ch*jowe, również ch*ja wiedzą o tym jak posługiwać się bronią/repliką - chodzi tutaj o poruszanie się z nią.
Wole by było coś takiego niżeli jakiś pojeb miałby wejść z kałaszem do szkoły.

CoJaTamKurwaWiem

2014-09-03, 04:37
Nawet k***a na zwyklym poligonie by sie sami pozabijali.... a na Wedrzynie by pewnie zabladzili :mrgreen: Pozdrowienia z desantowej siodemki - tej lepszej, bo niebieskiej :-P

Fragless

2014-09-03, 05:08
Na sadola nie powinno się wrzucać rzeczy związanymi z własnym hobby, bo zaraz znajdą się hejterskie k***y i pojadą po rajtach.

Po...........ł

2014-09-03, 06:57
Ludzie to jest zabawa w wojsko, i nie muszą wszystkiego wiedzieć, ale fajnie się przy tym bawią widać. No ale co poniektórzy muszą napisać "o k***a na wojnie od razu by zginęli" czy też " na poligonie by zabłądzili " weźcie się czasem pie**olnijcie w czoło :facepalm:

markrk

2014-09-03, 07:20
To jest sadol a nie forum dla hobbystów do ch*ja. Z tym to na wioche czy coś

polslav

2014-09-03, 08:16
Lepiej jak sobie postrzelają niż mieliby siedzieć przed kompem i wpie**alać czipsy.
Brawo chłopaki!!!

stankry

2014-09-03, 08:29
Rozumiem, że to hobby ale szczerze mówiąc do mnie osobiście to nie przemawia. Grupa (pewnie w dużej mierze dorosłych facetów) udaje komandosów. Poprzebierają się w mundury i uważają,, że mają +10 do odwagi i zajebistości.
Przepraszam wszystkich którzy się ze mną nie zgadzają ale moja subiektywna opinia est taka, że najczęściej bawią się w takie rzeczy zakompleksione cioty bez pomysłu na siebie. No bo jeśli ktoś naprawdę lubi militaria, broń itp to idzie do woja, policji czy gdzieś tam jeszcze.

olbi13

2014-09-03, 09:21
Jeśli lubisz gry typu call of duty to airsoft jest zabawą o wiele bardziej realistyczną. W wojsku tego nie będą mieć. Tam dostaniesz prawdziwa broń z której strzelisz kilka razy w roku na strzelnicy a przez resztę czasu będziesz j***ł służby.

Lord_Viader

2014-09-03, 10:19
stankry napisał/a:

Rozumiem, że to hobby ale szczerze mówiąc do mnie osobiście to nie przemawia. Grupa (pewnie w dużej mierze dorosłych facetów) udaje komandosów. Poprzebierają się w mundury i uważają,, że mają +10 do odwagi i zajebistości.
Przepraszam wszystkich którzy się ze mną nie zgadzają ale moja subiektywna opinia est taka, że najczęściej bawią się w takie rzeczy zakompleksione cioty bez pomysłu na siebie. No bo jeśli ktoś naprawdę lubi militaria, broń itp to idzie do woja, policji czy gdzieś tam jeszcze.



Nie do końca. Do policji lub do wojska (nie mówię o oficerce) pójdzie właśnie zakompleksiona ciota, podczas gdy kilkudziesięcioletni airsoftowiec zazwyczaj ułożył sobie życie, dobrze zarabia i doskonale rozumie, że to po prostu forma fajnego spędzania czasu - poza pryszczatymi 16tkami nikt nie robi z siebie komandosów.

Jeżeli ktoś "lubi militaria" to wyrobi sobie pozwolenie, nie widzę sensu pieprzenia sobie życia i wiązania z tym zawodu...

pinkie222

2014-09-03, 10:25
Doszliśmy do tego, że airsoftowcy to prawdziwi mężczyźni a do wojska idą zakompleksione cioty...

Lord_Viader

2014-09-03, 11:05
Do wojska idą prawdziwi twardziele - taaa, jasne. Dzisiaj większą odwagą wykazujesz zapewniając przyszłość swoim dzieciom (i ojca w domu...) niż siedząc w koszarach i mając cały świat w dupie. Airsoft to tylko sposób na sobotnią kilkugodzinną rozrywkę.

oc...........ki

2014-09-03, 12:03
Lord_Viader napisał/a:

Do wojska idą prawdziwi twardziele - taaa, jasne. Dzisiaj większą odwagą wykazujesz zapewniając przyszłość swoim dzieciom (i ojca w domu...) niż siedząc w koszarach i mając cały świat w dupie. Airsoft to tylko sposób na sobotnią kilkugodzinną rozrywkę.



niestety coś w tym jest :-|
tylko nie każdy z nich ma cały świat (w sensie rodziny) w dupie