18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Aieron - Niepełnosprawny gracz

Calios20 • 2012-12-03, 23:18
Przedstawiam wam Aieron'a , 25 latka bez rąk i bez nóg który gra sobie jak gość w gry komputerowe za pomocą długopisu w ustach i ma dość niezłego skill'a w tym co robi.

Niestety na youtube na jego kanale jest tylko ten jeden filmik ale polecam:

Twitch - Aieron

Gość gra w LoL'a i Guild Wars 2 tylko i wyłącznie za pomocą długopisa w ustach , a myszkę przesuwa policzkiem.

:lodowka:

Vendal

2012-12-04, 07:56
Pener napisał/a:

a w ogóle, to siedzą teraz przed komputeroma, powinni wyjść na dwór, zagrać w piłkę
pie**olone nołlajfy



No ten koleś to sobie pogra w nogę...poleży pod bramką a bronić będzie długopisem.

fryc88

2012-12-04, 08:45
Ciekawe jak wciska CTRL+ALT+DELETE gdy mu się gra zawiesi i trzeba ją zamknąć :badyl:

ps. wg mnie to fejk nad fejkami, jeszcze ten kubek z uchem obok niego a obok komóra na pościeli...pewnie ołówek z wbudowaną słomką i telepatyczną klawiaturą QWERTY do obsługi fona.
Poza tym, od ołówka są lepsze rozwiązania, wcale nie takie drogie gdzie do sterowania wystarczy sama głowa i jakiśtam nacisk na dowolnie wyglądające, dowolnie zmapowane przyciski, które może mieć choćby pod pośladami żeby je naciskać.

pi73rmaster

2012-12-04, 09:04
To już wiem na kogo ciągle trafiam na rankedach w LoLu xD

dback

2012-12-04, 09:42
Skoro nie gra własnymi rękoma to znaczy, ze cheatuje. Ja bym go zbanował.

xts napisał/a:


niech pyknie ze mna w q3 promode na cpm1a, trololo


Ja z tobą mogę zagrać :roll:

Azazel91

2012-12-04, 09:46
@fryc fejk to na porodówce darły morde inne bahory jak cie widziały. Wiem że to jest w pełni do ogarnięcia, ja sam mam tylko jedną rękę i gram we wszystkie gry, czy to konsolowe czy komputerowe.

fryc88

2012-12-04, 11:04
Azazel91 napisał/a:

@fryc fejk to na porodówce darły morde inne bahory jak cie widziały. Wiem że to jest w pełni do ogarnięcia, ja sam mam tylko jedną rękę i gram we wszystkie gry, czy to konsolowe czy komputerowe.



Ciekawe czy w takiego GoWa na padzie xboxowym byś ogarnął po multi jedną ręką :D

jantrzaskalski

2012-12-04, 11:51
W Polsce trzebabyło go namawiać żeby o eutanazje nie prosił...
Poj***ny kraj i to użalanie się nad niepełnosprawnymi.
Ja bym stąd sp***olił jak bym bez nogi wszedł do sklepu a tam stara baba mówi ,, OJOJ NOGI NIE MA BIEDACZEK"
Trzeba walczyć piwo dla typa.

Zimny_browar

2012-12-04, 12:38
k***a, czepiacie się ziomka... a pewnie w połowę tych gier w które gracie to by was rozj***ł...

Szymekspt

2012-12-04, 12:50
Niech gościu w Fifę zagra... na padzie :amused:

xts

2012-12-04, 13:09
Pener napisał/a:


jak ja się cieszę, że nie rozumie tego bełkotu :mrgreen:



ten belkot istniał jak jeszcze rodzice planowali ci kupno komputera pod choinke za dobre oceny w podstawowce:D

Tuiq

2012-12-04, 13:15
Ciekawe jak by grał na PS3 Move.