18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Aieron - Niepełnosprawny gracz

Calios20 • 2012-12-03, 23:18
Przedstawiam wam Aieron'a , 25 latka bez rąk i bez nóg który gra sobie jak gość w gry komputerowe za pomocą długopisu w ustach i ma dość niezłego skill'a w tym co robi.

Niestety na youtube na jego kanale jest tylko ten jeden filmik ale polecam:

Twitch - Aieron

Gość gra w LoL'a i Guild Wars 2 tylko i wyłącznie za pomocą długopisa w ustach , a myszkę przesuwa policzkiem.

:lodowka:

Mizantrop

2012-12-04, 01:07
I dla takich ludzi to ja się mogę dokładać na zbiórkę kasy, a nie na bachory ze smarami do pępka na respirator, bo chory na raka bidulek. I tak umrze i tak, więc tylko im cierpienie przedłużają. A tutaj gość robi to co kocha i robi to mimo przeciwności losu.

c3zar

2012-12-04, 01:17
Jak on używa skilli grając w LoL'a?

kr...........an

2012-12-04, 01:18
Kozak jak dla mnie.

danieltrcd

2012-12-04, 01:30
Pener napisał/a:

a w ogóle, to siedzą teraz przed komputeroma, powinni wyjść na dwór, zagrać w piłkę
pie**olone nołlajfy



Zgadzam sie z tobą pener. Ten typek na filmiku powinien wyjść zagrać w piłkę czy coś, a nie przed kompem nołlajfi... :amused:

trebeter

2012-12-04, 01:34
- Mamo, mamo! mogę ciasteczko?
- Ależ oczywiście synku weź sobie, leżą na stole.
- Mamo, mamo! ale ja nie mam rączek.
- Nie ma rączek, nie ma ciasteczek.

massq

2012-12-04, 01:35
Gra bez bindów. Kliker j***ny :amused:

A tak na poważnie.
DrGreen napisał/a:

@up klika nim w klawisze?

Pozatym to tylko pokazuje jak płytki jest LoL, GW zresztą też.


Zacznijmy od tego, że na podstawie jego grania nie można ocenić prostoty danej gry. Na tym filmie "gra" w GW2. Dlaczego w cudzysłowie? Przecież on chodzi i bije miniony/creepy/stworki (jak zwał tak zwał). To jest gra MMO, a gry MMO skladają się z PvP oraz PvE. To co on pokazuje to zwykłe farmienie minionów, które można zrobić za pomocą kilku przycisków. Zrobi to każdy...

Niech zagra przeciwko innemu graczowi lub jeżeli preferuje PvE niech pójdzie na jakąś trudną instancję (przykładowo Gruul's Lair z Wowa TBC), gdzie potrzeba porządnej taktyki, sekundowych reakcji i użycia ponad połowy przycisków na klawiaturze.

Nie zmienia to faktu, że koleś robi to co lubi, omija przeciwności losu i pokazuje, że jak się chcę to zawsze znajdzie się sposób na robienie tego co sprawia człowiekowi przyjemność. I za to nalezy się szacunek i piwo :)

nekroboy

2012-12-04, 01:56
Koleś ma bindy głosowe a rysikiem jedzie jako myszką, ruszając policzkiem klika.

W lolu wygląda to tak że ma ustawione smart casty.
Co do lola koleś gra dobrze lepiej niż wielu rękami ale ci ludzie mają braki umysłowe więc się wyrównuje.
Braki manualne zastępuje ustawienie i przewidywaniem no cóż nie ma on wyjścia.

W lolu może grać tylko niektórymi champami. Powiedzmy że gra lee sinem odpada:D

massq

2012-12-04, 02:06
nekroboy napisał/a:


W lolu może grać tylko niektórymi champami. Powiedzmy że gra lee sinem odpada:D



You made my day :D

Mam nadzieję, że nie znajdą się ludzie, którzy zaraz zaczną go gloryfikować. Jak powyżej wspomniałem, robi to co lubi i szacunek dla niego, ale żeby się nad nim jakoś zachwycać to bez przesady.
Wiele osób ma jakieś chore spojrzenie na to, że jak niepełnosprawny robi coś, w czym owa niepełnosprawność mu przeszkadza, a rzecz ta jest dla ludzi pełnosprawnych normalna i łatwa do zrobienia, to od razu trzeba taką osobę niepełnosprawną wychwalać.
Sami niepełnosprawni w większości wolą być postrzegani jako normalni ludzie a nie odmieńce nad którymi trzeba się użalać.

Koleś robi to co lubi, daje przykład i jest to jak najbardziej pozytywne ;-)

czarkou

2012-12-04, 02:11
I tak na prawdę teraz zdaję sobie sprawę, że przy nim to ja jestem niepełnosprawny.
Jestem pełen podziwu dla gościa, nie mam słów by opisać jakim darze go szacunkiem i jak bardzo jestem pełen podziwu dla niego za to, że mimo takiego losu potrafił mu się sprzeciwić i tym udowadnia, że bariera to tylko słowo.

btw. profesjonalne tagi :ok:

MaGeX

2012-12-04, 02:23
Każdy gimbus teraz przymyka ryj.

Pełen szacuneczek, nie idzie mu jakoś super extra w tego lola, ale i tak gra lepiej niż większość "polaczków" pełen szacunek za to, że pomimo braku kończyn, cieszy się życiem, nawet siedząc przed tym komputerem.

Mr Dan

2012-12-04, 02:25
Obejrzałem jego filmik z LoLa i gość naprawdę nieźle sobie w to radzi. Używa policzka/ucha do trzymania myszki, a długopis w ustach służy do stukania w klawiaturę. Widziałem dużo gorszych graczy od niego, poza tym jego 200+ wygranych chyba o czymś świadczy.

pyto

2012-12-04, 02:33
w lolu wystarczy nie umierac i do 1500 elo wygrywa sie gry w ten sposob, bo druzyna przeciwna sama wypie**oli gre wczesniej czy pozniej

lie

2012-12-04, 02:43
Pener napisał/a:


jak ja się cieszę, że nie rozumie tego bełkotu :mrgreen:


Dlaczego mnie to nie dziwi.

@up
:homer: :plzdie:

Flazh

2012-12-04, 04:28
"Mouse is controlled by my cheek/earlobe and typing is done with a pen in my mouth. All while I use voice commands via Dragon Naturally Speaking to use abilities (such as on LoL)."

"Who is your favourite champion in League of Legends?
That's tough. I like Lee Sin because of the Bruce Lee skin, but I can't play him at all. My favourite champion to play is probably Singed or Darius."

How do you play PC games?



It depends on the game.



For MMOs with auto-run functions, I primarily use my keyboard with a pen in my mouth. I only ever use my mouse for slight camera adjustments and some targeted aoe abilities.



For MOBAs, I use my mouse a lot more, which I've convert to being left handed while playing as left clicking is easier. For my q, w, e, and r abilities in LoL I use external switches (http://xkeys.com/xkeys/xkswi.php). I have 3 by my foot and 1 by my elbow. I also use a voice command program called Dragon Naturally Speaking for a few abilities.



D - Flash

F - Ignite or Exhaust

S - Stop

Dragon standby mode - Go to Sleep

Take Dragon out of standby mode - Wake up

odpowiedzi na wasze pytania 'howthefuck'

Massdeath

2012-12-04, 05:37
Macra, marca everywhere