18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ahhh Ci influencerzy....

maxkulczyk • 2024-03-10, 02:14
Na filmie można zaobserwować tytaniczna prace, jaka muszą robić k***y z only fansa za pięćset baniek miesięcznie.





Swoja droga ciekawe ilu desperatów z sadola płaci tym k***om :lodowka:

Piotr641

2024-03-10, 05:32
E tam odrazu k***om.. Jak ja bym sie urodzil i bym sobie byl taka mega dupeczka to bym sie k***il ile popadnie, korzyajac z zycia ktore sie ma jedno i ktore szybko leci.
I bym mial wywalone na to co jakies sadole cxy inn wykopki z magazynu czy tam korpo sobie mysla o mnie :mrgreen:

Ogórek

2024-03-10, 06:33
Masz link do całości - kolega pyta.

Budrys2000

2024-03-10, 07:52
Piotr641 napisał/a:

E tam odrazu k***om.. Jak ja bym sie urodzil i bym sobie byl taka mega dupeczka to bym sie k***il ile popadnie, korzyajac z zycia ktore sie ma jedno i ktore szybko leci.
I bym mial wywalone na to co jakies sadole cxy inn wykopki z magazynu czy tam korpo sobie mysla o mnie



Widzę, że pan się ładnie przedstawił przed, nam tutaj w tej chwili słuchaczom, przed milionami słuchaczy


;-)

Janko

2024-03-10, 08:12
Tylko trochę o cywilizacji te k***iszcze zapomniało żeby dupskiem i piździskiem świecić po całej ulicy

PękniętySłoik

2024-03-10, 08:25
Piotr641 napisał/a:

E tam odrazu k***om.. Jak ja bym sie urodzil i bym sobie byl taka mega dupeczka to bym sie k***il ile popadnie, korzyajac z zycia ktore sie ma jedno i ktore szybko leci.
I bym mial wywalone na to co jakies sadole cxy inn wykopki z magazynu czy tam korpo sobie mysla o mnie



Bo jesteś tylko robalem niczym nieróżniącym się od zwierząt. Człowiek zbudował cywilizację dzięki zasadom, trudowi i wyrzeczeniom. Takie bioroboty jak ty tylko żrą, srają i śpią. Jesteście balastem, który powinniśmy odciąć w p*zdu.

Zulu-Gula

2024-03-10, 08:37
Piotr641 napisał/a:

E tam odrazu k***om.. Jak ja bym sie urodzil i bym sobie byl taka mega dupeczka to bym sie k***il ile popadnie, korzyajac z zycia ktore sie ma jedno i ktore szybko leci.
I bym mial wywalone na to co jakies sadole cxy inn wykopki z magazynu czy tam korpo sobie mysla o mnie


Piotruś, marzycielu, trzep sobie konia w piwnicy i głupot mi tu nie pie**ol o tym jak chciałbyś być influencerką. ;-)

JanJankowski

2024-03-10, 09:20
Close up’a dawaj nie takie ch*jostwo

silwerbalk

2024-03-10, 09:47
PękniętySłoik napisał/a:

Bo jesteś tylko robalem niczym nieróżniącym się od zwierząt. Człowiek zbudował cywilizację dzięki zasadom, trudowi i wyrzeczeniom. Takie bioroboty jak ty tylko żrą, srają i śpią. Jesteście balastem, który powinniśmy odciąć w p*zdu.



Nie bój nic zaraz się pozbędziemy takich elementów a one będą dawać zwykłym żulą za ćwierć ramki Malboro.....

smc

2024-03-10, 09:52
Kto nie ma kąta na Onlyfans niech nawet nie zawiera głosu...

Kidl3r

2024-03-10, 09:54
"Bo jak dziewczyna ma atuty to musi je wykorzystywać... Co nie?"

vatherland

2024-03-10, 10:27
Jak ma się wyrzucić kasę by zobaczyć dupę gołej baby na necie to lepiej tę kasę wziąć i iść na normalne szony. Nie lubisz chodzić na randki i szukać normalnie dziurki to taka bez gry wstępnej i restauracji rozłoży nogi za tą kasę co byś takiej pipie na onlyfans dał za popatrzenie. Przez ekran nie por*chasz, niestety wiele młodych zidiociało i robią ich w bambuko aż miło :-?

kermicik

2024-03-10, 11:12
Na fapello za free z OF, bo pewnie chciałbyś mieć siano żeby im zapłacić :p

MartweMurzyńskiePłody

2024-03-10, 11:21
smc napisał/a:

Kto nie ma kąta na Onlyfans niech nawet nie zawiera głosu...



kąty to Ty masz do sprzątania w domku nieuku <3

juderaus

2024-03-10, 11:33
smc napisał/a:

Kto nie ma kąta na Onlyfans niech nawet nie zawiera głosu...



Yyy... czego?