18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ahhh Ci influencerzy....

maxkulczyk • 2024-03-10, 02:14
Na filmie można zaobserwować tytaniczna prace, jaka muszą robić k***y z only fansa za pięćset baniek miesięcznie.





Swoja droga ciekawe ilu desperatów z sadola płaci tym k***om :lodowka:

ra0mir

2024-03-10, 12:05
"Kąto" k***a no debil...

The influencers gone wild w Google i wszystkie lepsze k***y masz za darmo i na bieżąco.

Banowanyzanic

2024-03-10, 12:16
Swoja droga ciekawe ilu desperatów z sadola płaci tym k***om :lodowka:


Nie trzeba płacić, są strony z całymi streamami dla biedoty :D

majeńka

2024-03-10, 12:59
Budrys2000 napisał/a:

Widzę, że pan się ładnie przedstawił przed, nam tutaj w tej chwili słuchaczom, przed milionami słuchaczy

To boski cytat na który można odpowiedzieć tylko trzema (a dokładniej czterema) słowami.

smc napisał/a:

Kto nie ma kąta na Onlyfans niech nawet nie zawiera głosu...

Kąt jak widzę szeroko rozwarty.

kermicik napisał/a:

Na fapello za free z OF, bo pewnie chciałbyś mieć siano żeby im zapłacić :p

Tu masz przepis którego używam jak chcę pooglądać masturbującą się laskę:

Wziąć łót ieden cyny, łót jeden ołowiu, wismontu łótów dwa, włożywszy to w żelazną łyżkę razem rozpuścić i ztopić, weź tyle drugie żywego srebra, to iest: ośm łótów wley go w przestudzony pomieniony stopiony metal, umieszay wespół na massę potym szkło dobrze wytrzeć suchym popiołem które aby nie było wilgotne i tłuste; przy ogniu zwolna i ostrożnie ogrzać, dopiero tą massą szkło obrane na zwierciadło oblać albo potrzeć cienko i w cieple przez kilka godzin wysuszyć żeby się zestało.

Według komentarzy mamy tu samych pedałów, tak więc przepis powinien być przydatny.

Banowanyzanic napisał/a:

Nie trzeba płacić, są strony z całymi streamami dla biedoty

I na onlyfans nie znajdziesz martwych murzyńskich płodów.

Nome

2024-03-10, 14:33
wszyscy tutaj kurna święci i porządni... a na sadolu co robicie, umartwiacie się?

kris1978

2024-03-10, 15:08
Kidl3r napisał/a:

"Bo jak dziewczyna ma atuty to musi je wykorzystywać... Co nie?"



Dlaczego musi? Właściwie nie musi, tylko powinna. Bo nie powinno się marnować swoich talentów, bez znaczenia jakie one są. Jest o tym w Biblii

Marian_Koniuszko

2024-03-10, 15:09
Budrys2000 napisał/a:

Budrys2000 napisał/a:

Widzę, że pan się ładnie przedstawił przed, nam tutaj w tej chwili słuchaczom, przed milionami słuchaczy



majeńka napisał/a:

To boski cytat na który można odpowiedzieć tylko trzema (a dokładniej czterema) słowami.



Dla tych co nie znajo:




ellsworth

2024-03-10, 19:26
Piotr641 napisał/a:

E tam odrazu k***om.. Jak ja bym sie urodzil i bym sobie byl taka mega dupeczka to bym sie k***il ile popadnie, korzyajac z zycia ktore sie ma jedno i ktore szybko leci.
I bym mial wywalone na to co jakies sadole cxy inn wykopki z magazynu czy tam korpo sobie mysla o mnie


Męskie dz**ki są znacznie rzadsze, więc klientela mniej wybredna a kasa wyższa. Wszystko przed tobą. Tylko nie zapomnij wrzucić na harda nagrań jak cię walą w dupę.

berhol

2024-03-11, 10:06
Piotr641 napisał/a:

E tam odrazu k***om.. Jak ja bym sie urodzil i bym sobie byl taka mega dupeczka to bym sie k***il ile popadnie, korzyajac z zycia ktore sie ma jedno i ktore szybko leci.
I bym mial wywalone na to co jakies sadole cxy inn wykopki z magazynu czy tam korpo sobie mysla o mnie



To weź sobie dopraw cycki , obetnij faje i idź na ulice dawać , może się znajdą koneserzy na ciebie.