18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

agresywny policjant

nowynick • 2020-03-02, 09:24
chyba warto nagłośnić sprawę, bo wyrok sądu to kpina. Jakiś lewak drze japę na policjanta, wyzywa go, a potem sam się potyka przy małej szarpaninie. Lewaka sąd uniewinnia, bo w "przypływie wzburzenia" można (wg tego sądu) wyzywać funkcjonariuszy policji, a policjanta skazali na 2 miesiące w zawieszeniu i 5 lat pozbawienia zawodu policjanta. Wyrok nieprawomocny, więc trochę szumu przed odwołaniem dobrze by było zrobić. Sama akcja od 2:45




aaaaaaaaaaaaaa

2020-03-02, 11:29
grubystefan napisał/a:

To z kanału tego pajaca z yt. Weź spieprzaj gamonuiu. Było się uczyć w szkole to może byś teraz nie musiał się babrać w gównie za 3k brutto.



3 tysiące brutto???? Żyj dalej w nieświadomości.

Policeman

2020-03-02, 11:29
Znalazła się kryska na matyska, jak razem z sądami i rządem pałowaliście narodowców, jak robiliście im naloty z byle powodu, atakowaliście kibiców [nie mówię o kibolach, tylko o tych co tam mieli jakieś polityczne hasła]. Policjanci robili prowokacje na marszach, wpadali zamaskowani w tłum, robili awantury i przepychanki, a potem z ich powodu zaczynali gazować i aresztować ludzi, bić i kopać na chodniku. Pokojowy protest przeciwko budowie tęczy rozpędziliście buciorami i palami, a ludzi targaliście jak worki ziemniaków po ziemi. Każdy marsz dla wyklętych czy inne rekonstrukcje potrafiliście blokować, atakować. Wielki marsz niepodległości zablokowaliście też na moście na kilka godzin, ludzie nie mieli gdzie uciec. Chcieliście doprowadzić do tragedii? Tymczasem najbardziej agresywni anarchiści, lewicowcy, LGBT, blokujący wszystko, stawiający się ponad prawem, KOD i inne grupy miały zawsze traktowanie jakby byli niesfornymi dziećmi, wychowywanymi bezstresowo. Im to wszystko było wolno praktycznie i dalej jest wolno. Ktoś tam za machanie krzesłem przed komorowskim dostaje areszt, od razu klasyfikację czynu przez policję, a potem prokuratura pisze akt oskarżenia o zamach.

Jedno się zmieniło, dzisiaj macie inne szefostwo, ale sądy te same więc nie ma już tej koligacji i synergii, pojawia się więc rozdźwięk. Rozkazy dostajecie od opcji A, a wasze czyny rozlicza opcja B. Mogliście w najgorszych być właśnie obiektywni by nie wykonywać tych przestępczych [kto do licha ciężkiego podpalił budkę pod ambasadą?] niemal aktów. Dzisiaj nikt nie będzie się nad wami litował. Żeby nie było, nie chodzę na marsze, nie jestem żadnym zwolennikiem stron tego sztucznego konfliktu, mówię tylko, że opisywana sytuacja "zawsze staraliśmy się być obiektywni, wykonywaliśmy sumiennie bla bla bla" to bzdura i sami dobrze o tym wiecie. Jak byliście bezkarni to robiliście to co chcieli od was przełożeni i nawet nie mrugnęliście, bo ta sama opcja trzymała sądy.

poligon6

2020-03-02, 11:46
@up, Bo wtedy mieli przyzwolenie od władzy. PiS natomiast sra ogniem, a powinni tak jak we Francji strzelać do bandytów. Tylko jak jakiemus lewackiemu bandycie spadłby włos z głowy to wyborcza obwołałaby go nowym męczennikiem a parlament europejski zwołałby nadzwyczajna sesje o łamaniu w Polsce wolnosci słowa.

Tak to funcjonuje, a wystarczyłoby pozwolić na pryskanie gazem lewackiego bydła, moment byłby spokój. Niestety nie ma na to przyzwolenia a policjanci jak nie maja wsparcia sadów to gówno zrobia. No chyba ze podpuszcza jakiegoś lewackiego bandyte by zaatakował jakiegos Pis-iora, wtedy może coś by sie zmieniło.

Samael6

2020-03-02, 11:53
Miszczu1234 napisał/a:

To jest właśnie bez prawne użycie siły ! Facet chce pomuc kobiecie i jest bardzo spokojny a ten pałkarz używa wobec niego siły ! Dlazego za co ? Jak dla mnie to wyrok za słaby taki ktoś wogul sie nie nadaje na policjanta, dostał troche władzy i jak sie zachowuje ! Choć raz sąd po stronie obywatela



Jak dla mnie to jesteś idiotą :) Nie dość że mają przej***ną pracę i muszą się użerać z takimi pachołami jak Ty to jeszcze nie mogą odpowiednio zareagować bo zaraz jakiś idiota powie że im nie wolno. A rudy za utrudnianie powinien pałą i gazem dostać :) nie koniecznie w tej kolejności.

0675

2020-03-02, 12:04
Tuleja był sędzią?

Nyrewesa

2020-03-02, 12:13
Najlepsza to w tym filmie jest pseudo narracja policjantów. Zawsze znajdziecie wytłumaczenie dla swoich zachowań. Kiedyś było prościej, teraz każdy was nagrywa na co reagujecie pianą na ustach. Bardzo dobrze ze sądy zaczęły was karać bo przeginaliscie bardzo. A jak nie umiecie trzymać nerwów na wodzy to znaczy że nie nadajecie się do pracy w policji.

Byku35

2020-03-02, 12:17
A Mnie to wszystko koło ch*ja lata, jestem Ja, Browarek, moja Rąsia, konsola, rower, auto, basen i siłka a to co bydło odwalacie to mnie nie interesuje

Da...........n2

2020-03-02, 12:20
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

3 tysiące brutto???? Żyj dalej w nieświadomości.



Dobra sorry 2,5 brutto

Mazur1337

2020-03-02, 12:26
Dobrze Ci tak! Obstawiasz neofaszystowskie marsze zamiast walczyć z nimi! Przyprówasz się do starszej Pani bo p*zda jesteś. Że masz mundur nie znaczy że możesz więcej. Policja szmaci się wykonując polecenia obecnej władzy. Jesteście obecnie takimi współczesnymi MO i ZOMO. Mam nadzieję, że zrobią z wami porządek jak to zrobili z pracownikami pracującymi w MSW przed 90 rokiem, że upie**olą wam emerytury do minimum!
Trzeba mieć honor a ci co obstawiają marsze faszystowskie i działają na zlecenie obecnej represyjnej władzy nie mają honoru za grosz!

aaaaaaaaaaaaaa

2020-03-02, 12:28
Damian2 napisał/a:

Dobra sorry 2,5 brutto



2,6k jest minimalna...
Sąsiad jest psem, ma 4,5k netto, nie jakaś figura i za kilka lat emerytura...

nowynick

2020-03-02, 12:38
Mazur1337 napisał/a:

Dobrze Ci tak! Obstawiasz neofaszystowskie marsze zamiast walczyć z nimi! Przyprówasz się do starszej Pani bo p*zda jesteś. Że masz mundur nie znaczy że możesz więcej. Policja szmaci się wykonując polecenia obecnej władzy. Jesteście obecnie takimi współczesnymi MO i ZOMO. Mam nadzieję, że zrobią z wami porządek jak to zrobili z pracownikami pracującymi w MSW przed 90 rokiem, że upie**olą wam emerytury do minimum!
Trzeba mieć honor a ci co obstawiają marsze faszystowskie i działają na zlecenie obecnej represyjnej władzy nie mają honoru za grosz!



spadaj lewaczyć gdzie indziej!

longfly

2020-03-02, 13:10
Mazur1337 napisał/a:

Dobrze Ci tak! Obstawiasz neofaszystowskie marsze zamiast walczyć z nimi! Przyprówasz się do starszej Pani bo p*zda jesteś. Że masz mundur nie znaczy że możesz więcej. Policja szmaci się wykonując polecenia obecnej władzy. Jesteście obecnie takimi współczesnymi MO i ZOMO. Mam nadzieję, że zrobią z wami porządek jak to zrobili z pracownikami pracującymi w MSW przed 90 rokiem, że upie**olą wam emerytury do minimum!
Trzeba mieć honor a ci co obstawiają marsze faszystowskie i działają na zlecenie obecnej represyjnej władzy nie mają honoru za grosz!



o kolejny kretyn klapie mordą nie pod tym adresem gdzie trzeba. i wy lewaki wieczne ofiary i prawicowi debile tylko w marszach chodzic umiecie

lollo

2020-03-02, 13:11
j***ć policję i PISdowskich trolów , ch*j wam w pysk śmiecie, sprzedaliście się za 500 plus niewykształcone k***y ze wsi. ch*j że inflacja rośnie, wszystko drożeje, no bo dostali 500 plus, zjeby totalne.

Marianset

2020-03-02, 13:24
Miszczu1234 napisał/a:

To jest właśnie bez prawne użycie siły ! Facet chce pomuc kobiecie i jest bardzo spokojny a ten pałkarz używa wobec niego siły ! Dlazego za co ? Jak dla mnie to wyrok za słaby taki ktoś wogul sie nie nadaje na policjanta, dostał troche władzy i jak sie zachowuje ! Choć raz sąd po stronie obywatela



Co ty nazywasz pomaganiem kobiecie.. A co jej się działo? Stala przed policjantem do wyjaśnień lub spisania personaliów? Gdzie ty tu k***a widzisz sytuacje nagląca interwencji jakiegos lewaka... Wiejskiego herosa z transparentem.
Szukasz wsparcia dla brata?

Oaobiscie bym mu dal 10 sekund na odsunięcie sie a po tym czasie gleba i do suki przy jakiejkolwiek probie oporu nazbierał by jeszcze tomf..
Lewak twój wrog...