18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

agresywny policjant

nowynick • 2020-03-02, 09:24
chyba warto nagłośnić sprawę, bo wyrok sądu to kpina. Jakiś lewak drze japę na policjanta, wyzywa go, a potem sam się potyka przy małej szarpaninie. Lewaka sąd uniewinnia, bo w "przypływie wzburzenia" można (wg tego sądu) wyzywać funkcjonariuszy policji, a policjanta skazali na 2 miesiące w zawieszeniu i 5 lat pozbawienia zawodu policjanta. Wyrok nieprawomocny, więc trochę szumu przed odwołaniem dobrze by było zrobić. Sama akcja od 2:45




jur

2020-03-02, 09:27
Wygląąda jak by policjant chciał go uchronić przed nadlatującą puszką

Miszczu1234

2020-03-02, 09:47
To jest właśnie bez prawne użycie siły ! Facet chce pomuc kobiecie i jest bardzo spokojny a ten pałkarz używa wobec niego siły ! Dlazego za co ? Jak dla mnie to wyrok za słaby taki ktoś wogul sie nie nadaje na policjanta, dostał troche władzy i jak sie zachowuje ! Choć raz sąd po stronie obywatela

somet

2020-03-02, 09:50
Ech, k***a sądy. Lewak ci się przewróci przy zatrzymaniu, dwa miesiące do pierdla. Sebiksa poczęstujecie parę razy paralizatorem + mały wpie**ol z odbitymi nerami, seba sztywny a kara podobna. Wy gliniarze macie przej***ne ale przynajmniej wiecie komu możecie spuścić bezkarnie wpie**ol.

Arathnmor

2020-03-02, 09:52
Nie dość że mają przej***ną robotę, muszą się użerać z bandą debili, to jeszcze w takich sytuacjach są stawiani na niższej pozycji niż "obywatel" (właściwie da się lewicowców nazwać obywatelami jak dążą do zniszczenia narodów?). I tak sądy podkopują ich wątłą pozycję w tym dziwnym systemie.

hfbnmiuytp

2020-03-02, 09:53
Ale to co on nie wiedział, że lewackich nie można tykać? Dziwnym trafem kiedy słyszymy, że kogoś pałowano i butowano to odbywało się to na prawackim zgromadzeniu. Natomiast na wszelkiej maści kodziarskich zbiegowiskach policja musi się bardzo pilnować, żeby niezawisły sąd nie przypomniał skąd im nogi wyrastają.

mygyry

2020-03-02, 09:53
Bo obecnie robi się k***ę z logiki, policjant ma przej***ne za wykonywanie czynności, kierowca ma przej***ne bo pieszy nie musi patrzyć czy coś jedzie, faceta nie można nazwać facetem bo może ma dzisiaj płynną płeć i od ch*ja więcej.

SpeedyG

2020-03-02, 09:54
Szczerze mówiąc czy pisząc to jestem na rozstaju. Ogólnie nie lubię policjantów, bo z większością których spotkałem byli wobec mnie wrogo nastawieni i nigdy policja mi nie pomogła. Poza tym większość starszych funkcjonariuszy i kobiety nie przeszłoby testów sprawnościowych dla szóstoklasisty, więc nie czuję się bezpiecznie.
Z drugiej strony jak tutaj na filmiku typek ewidentnie przeszkadzał policjantom w wykonaniu czynności i powinien zostać zatrzymany za utrudnianie tak jak się stało.
W Polsce niestety nie ma równości wobec prawa i żadnej sprawiedliwości. Funkcjonariusz trafił na kogoś, kto miał plecy lub znajomości i dlatego dostał niesłusznie wyrok, oraz stracił pracę.
Polska to kraj z kartonu i dykty.

grubystefan

2020-03-02, 09:58
To z kanału tego pajaca z yt. Weź spieprzaj gamonuiu. Było się uczyć w szkole to może byś teraz nie musiał się babrać w gównie za 3k brutto.

Pieszczoch25

2020-03-02, 10:19
grubystefan napisał/a:

To z kanału tego pajaca z yt. Weź spieprzaj gamonuiu. Było się uczyć w szkole to może byś teraz nie musiał się babrać w gównie za 3k brutto.



Ale mu doj***łeś

nowynick

2020-03-02, 10:24
grubystefan napisał/a:

To z kanału tego pajaca z yt. Weź spieprzaj gamonuiu. Było się uczyć w szkole to może byś teraz nie musiał się babrać w gównie za 3k brutto.



ch*j mnie boli z jakiego to kanału, wstawiam, bo sądy w Polsce to jakiś żart, a wyrok to cios w pysk dla całej formacji. Wygląda na to, że trafił na jakiegoś liberała wspierającego opozycję i każdy sposób na doj***nie władzy jaki się mu pojawi postanowił wykorzystać. Taka osoba powinna stracić dyscyplinarnie pracę w polskim sądownictwie bez prawa do emerytury.

banerr

2020-03-02, 10:31
Bagieta ma przej***ne bo trafił na rudego.

skywalker75

2020-03-02, 10:42
To są właśnie "wolne " sądy. Wyj***li policjanta z pracy za wykonywanie swoich obowiązków. ch*j z człowiekiem, zniszczymy ci karierę, udupimy na amen, bo odwazyles się szaprnac obrazajacego cię lewaka. Ktoś ma jeszcze wątpliwości że sędziowie to prawdzie państwo w państwie?, mentalnie tkwią w glębokiej komunie. I co im możemy zrobić ? Nic. Demokratycznie ich odsuniesz? Mogą bezkarnie pokazać fucka wszystkim Polakom

poligon6

2020-03-02, 10:53
Nie rozumiecie ze kasta sedziowska stoi po stronie KOD-omitów, UBywateli PRL i innej masci oszołomstwa?

Bandyci moga mazac sprajami, blokowac legalne manifestacje a sądy nie dość że ich uniewinniaja to jeszcze chwala. Oczywiście wszystko by zrobić na złość Pis i podburzyć kolejnych debili do demolki.

A posrodku tego jest policja która wykonuje swoja robote, jak dla mnie za ładodnie bo powinien pieprzemm po mordzie spryskać za samo dotkniecie policjanta.

Gadozer

2020-03-02, 11:03
A swoją drogą to jakie wy macie szkolenie że nie potraficie obezwladnić skutecznie jednego szmaciarza..... Zenada
A potem wychodzi taka szarpanina... :-/