18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Agresywny piesek

Michael_Myers • 2014-12-04, 00:57
Pies gryzie dupę innemu psiakowi :kjujik:

jak było to świąt nie będzie

zip0

2014-12-04, 01:03
Zaj***ć te sk***iałe psy wszystkie na raz razem z ich poj***nymi właścicielami.

Btw. : patyk + obroża + obrót + czas.

Conla

2014-12-04, 01:12
zajebac tego pitbula a nie go jeszcze trzymac

~Beny

2014-12-04, 01:14
Jak ktoś nie potrafi wychować psa i nad nim zapanować, to nie powinien go mieć w ogóle.
Ale to jest moje zdanie.

Ra...........py

2014-12-04, 01:15
j***ny rekinopies, trzeba było mu ten morderczy łeb upie**olić to puściłby od razu.

ps - gównoburza wisi w powietrzu :lol:

~Vuko

2014-12-04, 01:32
Jest na to bardzo prosta i skuteczna metoda - gaz pieprzowy prosto w oczy, do oporu, nawet jak puści ofiarę a właściciel go trzyma to pryskać psa ile wlezie a przy okazji właściciela. Szkoda miejsca na tym świecie dla niedojebów.

Poza tym chodzenie z pitbullem na spacer bez kagańca powinno być karane karnym strzałem w głowę psa a dla właściciela mandat tak koło 500zł (kto widział dresa który ma 500zł?).

Michael_Myers, gównoburzę to będziesz miał w domu jak starzy z wywiadówki wrócą, sadolowe piwa nie pomogą :P

Michael_Myers

2014-12-04, 01:38
Vuko napisał/a:


Michael_Myers, gównoburzę to będziesz miał w domu jak starzy z wywiadówki wrócą, sadolowe piwa nie pomogą :P



Już dobre parę lat jestem po szkole wiec luz, ale gównoburza zawsze byla po wywiadówce to fakt ;-)

~Vuko

2014-12-04, 02:22
Michael_Myers napisał/a:

Już dobre parę lat jestem po szkole wiec luz, ale gównoburza zawsze byla po wywiadówce to fakt


Heheh stare dobre czasy kiedy ojcu brakowało dynamizatorów :amused:

Uwaga, podpucha:
#takbyło #wywiadówka #imba #wapniaki #kogotoruszytenzgimbazy
:szydera:

gazda1993

2014-12-04, 04:57
a ludzie jak mają takie psy poinni ku**a wiedzieć że w takim przypadku nie kopie się go w pysk bo mocniej zaciska tylko łapie się go za tylne łapy i ciągnie ale po ch**j czytać i się dowiadywać takich rzeczy... wszystko wyjdzie w praniu

~Velture

2014-12-04, 07:43
Jak się nie zna na danej rasie i nie umie wychować psa to się go nie bierze. Najbardziej mnie takie k***a jebańce wk***iają bo biorą sobie 'psa mordercę' i uczą go agresji. Pies nie ma być agresywny i nie ma atakować tylko ma bronić w razie potrzeby. Każdy pies z kategorii niebezpiecznych ras jeśli jest dobrze ułożony i wychowany to nigdy nie zaatakuje pierwszy (nie licząc sytuacji gdzie ktoś wejdzie na ich terytorium - działkę, dom, mieszkanie itp.) ale w razie jakby ktoś na właściciela podniósł łapę to każdy poleci bronić.

Sam mam 3 psy. 2 rottweilery i jednego owczarka niemieckiego. Całe życie miałem rottweilery i wiem o tej rasie przynajmniej tyle ,że wiem jak nie zrobić z tak cudownego i lojalnego psa mordercy.
Są miłe, grzeczne i ułożone. Co prawda nie lubią pijaków i to szczególnie na rowerach i szczekają na nich ale jak widzą dziecko to dosłownie srają tęczą i są przylepy.
Kiedyś jakiś pijaczek mi zadzwonił do bramy bo brakowało mu "5zł na imprezę". Wyszedłem do niego. Zamknąłem bramę i cośtam sobie pie**oli do mnie. Dałem mu tą piątkę i niech sp***ala. Ten z wdzięczności klepnął mnie po ramieniu i podziękował ,że równy chłop jestem. Jak psy zobaczyły obcego który klepnął mnie w ramię to dostały szału i prawie mi bramę przeskoczyły.
I od tego ma być pies. Ma k***a bronić. Widzi zagrożenie (ktoś zaatakował członka stada i trzeba interweniować) i reaguje a nie tępy przedmiot co atakuje na komendę i rzuca się na wszystko.

Toddler

2014-12-04, 09:14
zacny zoom w kamerze :)

garota

2014-12-04, 09:19
Dobra k***a ale kto w ten sposób rozdziela psy? Co to k***a jest przeciąganie liny? Amstaffa/pitbulla własnym ciężarem do ziemi, między ostatnie zęby a "mięso" wsadzasz cokolwiek (kluczem, patykiem) i podważasz, dopiero wtedy trzeba być gotowym żeby ciągnąć ofiarę. A to to k***a jest debilizm.

kaczyhuj

2014-12-04, 10:23
Ten debil nawet bez smyczy z nim wyszedł na spacer, no zaj***ć kretyna obuchem w potylice normalnie

Bejker

2014-12-04, 18:24
Mały pewnie zaczal nalezalo mu się