18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Agresywny łabędź

phrontch • 2020-04-04, 19:44
Pilnuje swojego stawu

lolczyslaf

2020-04-05, 20:55
Zawsze mnie rozpie**ala jak w takich sytuacjach dorośli faceci sp***alają przed takim ptakiem (dużo takich filmików widziałem). Wziąłby takiego za szyje i trochę nim pozamiatał i po problemie. Uwidacznia się tu mentalność zakodowana chyba w mózgach wszystkich stworzeń, a na pewno dużych ssaków: jak jest małe, fika to pewnie jadowite albo inny ch*j - trzeba sp***alać.

Tr...........ty

2020-04-05, 21:42
lolczyslaf napisał/a:

Zawsze mnie rozpie**ala jak w takich sytuacjach dorośli faceci sp***alają przed takim ptakiem (dużo takich filmików widziałem). Wziąłby takiego za szyje i trochę nim pozamiatał i po problemie. Uwidacznia się tu mentalność zakodowana chyba w mózgach wszystkich stworzeń, a na pewno dużych ssaków: jak jest małe, fika to pewnie jadowite albo inny ch*j - trzeba sp***alać.



Dorosły łabędź jest tak umięśniony, że uderzając skrzydłem może zrobić człowiekowi krzywdę. W wodzie porusza się sprawniej od człowieka i jakby dwa zaatakowały i wskoczyły na człowieka w wodzie, to trudno byłoby się utrzymać na powierzchni. Wszystko zależy od osobnika, jeden może zrobić krzywdę drugi pewnie nie zrobi.