18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Agresywny dziadek

~LegendarnyZiom • 2011-02-18, 21:12
Moment kulminacyjny w 1:25.


bachelorette

2011-02-19, 12:47
Agresywny dziadek? Chyba każdy by się wkurzył, jakby go dorwała banda jełopów i zaczęła go obrażać, nabijać się z niego. Ci młodzi zachowują się porównywalnie do babć, co stały pod krzyżem. Już darujmy sobie nawet kto jakie ma poglądy, ale odrobina szacunku do starszego gościa się należy, zwłaszcza, że nie widać, aby on tam kogoś prowokował. Aż wstyd, że młodzi potrafią być tak durni. A telewizja ma sensację.

Frikowaty

2011-02-19, 12:56
bachelorette napisał/a:

Agresywny dziadek? Chyba każdy by się wkurzył, jakby go dorwała banda jełopów i zaczęła go obrażać, nabijać się z niego. Ci młodzi zachowują się porównywalnie do babć, co stały pod krzyżem. Już darujmy sobie nawet kto jakie ma poglądy, ale odrobina szacunku do starszego gościa się należy, zwłaszcza, że nie widać, aby on tam kogoś prowokował. Aż wstyd, że młodzi potrafią być tak durni. A telewizja ma sensację.



Można się domyśleć po tym jak koleś podszedł do niego i powiedział, że to on zaczepił tego w koszulce "Księża i ryby głosu nie mają" Więc dziadzia sam sobie na to zasłużył. :) Moge być nawet satanistą(nie nie jestem) ale to moja sprawa, a nikt nie ma prawa się w to wtrącać.

Matuch90

2011-02-19, 13:04
Dziadek, dziadkiem. Ale tej k***ie w białej koszulce, to bym nawpie**alał na ryj. Gdzieś go już szmaciarza na YT widziałem.

Bundy

2011-02-19, 13:23
k***a j***ny "miszcz" cynizmu się znalazł, ja pie**ole jaki kiep. Te dziadki traktują religie jak w średniowieczu coś ponad życie (nie pie**olcie mi ze nie jestestemy w sredniowieczu bo jak patrze na tego debila to wydaje mi sie ze Polska tam jest). Rozumiem dziadka, jakby ktos zaczął obrażać klub ktorego jestem kibicem (tak samo pewnie dziadek traktuje religie) to tezbym sie wk***ił. A ten debil co jest głownym "miszczem" to po prosty zwykły banan jest. Jakaś p*zda palikota która miała wzwód bo ktoś z polityki zaczał robić dowcip. j***ć niech wybiorą tego kotapali i zobaczymy czy poprawi zycie Polaków. j***ny zjeb, który nierozumie ze władza ma rządzić a nie k***a bawić się (tak jak to było jest i pewnie bedzie) jak go tak jarają zarty w polityce to niech sobie klepie nita przy kabaretak j***ny rudy pok***. Ogólem j***ć wk***iłem się szkoda ze dziadek nie wyj***ł tamtemu, bo mu sie nalezało za ten krzywy cwaniacki gruby jak swinia ryj. jak raz widziałem swinie to była bardziej przystojna od tego fallusa.

Gszysztow

2011-02-19, 13:23
k***a, tak liczyłem, ze dziadek mu wyk***i. Że cwe*owi zedrze ten uśmieszek z japy, ale nie. Już nawet zaj***ć nie można bo zaraz byś był komuchem/katolem/konserwą czy moherem...

zw...........ek

2011-02-19, 13:34
pie**olony zlewaczały flak, nażelowana surykata z pedalskim głosem myśli, że inteligentna jest. Naczytał się Wyborczej i "NIE" i się w tym poj***nym łbie poprzewracało. Żeby nie było nie jestem zwolennikiem PiS, RM i katolikiem. Jednakże jak widzę takie cioty to noga mi się rozpędza... Każdy ma prawo do własnych poglądów i do ich wyrażania, ale to co prezentowały te cioty to nizina. Dziadek głupi, że z rynsztokiem w ogóle polemizował.

qba1551

2011-02-19, 13:48
przypie**olilbym pajacowi w bialej koszulce. Szerzenie propagandy. Kazde slowo wymawiane przez niego i kazdy argument jest zenujacy. Dziadek pokazal ze ma jaja i starsi ludzie tez maja cos do powiedzenia a pajac z ulotkami powtarzal to co wczesniej uslyszal w tvn....

ezi87

2011-02-19, 15:36
Widzę, że Poznań. Szkoda, że mnie tam nie było :-/

Kruchyy

2011-02-19, 16:13
Odpie**olcie się od tego dziadka! Jak chce płacić na radio Maryja to niech płaci, jego problem, dla mnie kolo h*ja lata co on robi ze swoimi pieniędzmi. Dziadek zniszczył argumentami tego j***nego frajera co nic konkretnego nie powiedział

No...........er

2011-02-19, 16:58
Dziadek ma rację - jego pieniądze, jego sprawa co z nimi robi. Ale na jego miejscu wolałbym odpalić coś wnukom, niż wysyłać pół emerytury w p*zdu, żeby jakiś szaman mógł sobie lepszą furą pojeździć.

konradlupa

2011-02-19, 17:25
Facetowi w białej koszulce wyraźnie sprawiało frajdę rywalizowanie z "dziadkiem" ciekawy jestem jak on za parę lat by się bronił. Szkoda że dziadek go nie trafił

gl...........ow

2011-02-19, 17:28
CHODZACY PO WODZIE umarl na marne...dwie strony sa po stronie rogatego dupka

Bender1988

2011-02-19, 18:28
Bardziej sadystyczne od tego filmiku są kometarze obecnych tu katolikow...swoja droga, co ludzie popierajacy kosciol/religie robia na sadisticku...

beek66

2011-02-19, 18:33
to nie agresja, ale świadomość społeczeństwa. Zakłamanie, wiara w cudze słowa bez pokrycia , wiara w zaboobon fałszywe pojęcie wiary, a wszystko pod szyldem religii. Żal mi tych ludzi... I dziadka i tego młokosa.... dobry sadistic!!