18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Agresywny brytol...

Jesse.Pinkman • 2021-12-06, 19:25
...i brytyjska policja w akcji.

jjuice

2021-12-06, 19:36
Jak bym widział Pinksmana zaraz po tym jak wysmarowałem kilka niepochlebnych komentarzy pod jego filmami

traf

2021-12-06, 19:38
trzasnęli go paralizatorem i dostał zastrzyk energii do ucieczki :)

Jesse.Pinkman

2021-12-06, 19:39
jjuice napisał/a:

Jak bym widział Pinksmana zaraz po tym jak wysmarowałem kilka niepochlebnych komentarzy pod jego filmami


Słowa krytyki tracą sens jeśli napie**alasz nimi pod każdym tematem do znudzenia. Pozdro 8-)

Halman

2021-12-06, 19:47
Jesse.Pinkman napisał/a:

Słowa krytyki tracą sens jeśli napie**alasz nimi pod każdym tematem do znudzenia. Pozdro


musisz się tego przyzwyczajać a nie sapać do każdego krytykującego (a będzie ich przybywać).

Jesse.Pinkman

2021-12-06, 19:52
Halman napisał/a:

musisz się tego przyzwyczajać a nie sapać do każdego krytykującego (a będzie ich przybywać).


Nic nie muszę bo lata mi to koło ch*ja i większości tej ,,krytyki" nawet nie czytam. Więcej dystansu ludziska 8-)

Cudak

2021-12-06, 19:56
Gdyby był czarny, to by przed nim uklękli :D

Tobiahus96

2021-12-06, 20:02
Nie wiem jak wam ale mi to zapie**ala fejkiem :roll:

cannibal2007

2021-12-06, 20:14
Jaki niecierpliwy, już gacie zdejmuje na myśl o cwe*owaniu na dołku. Pedał j***ny :)

schatten

2021-12-06, 22:12
The trailer boys xD nie wiedziałem, że jest nowy sezon . :!:

Mzimu

2021-12-06, 22:25
Ja pie**olę, nigdy nie przestanie mnie zadziwiać angielskie budownictwo. Dziś zobaczyłem okienko w drzwiach, opuszczane jak klapka na wejściu dla kotów i psów. Kto to k***a projektuje?

izo

2021-12-06, 23:08
Halman napisał/a:

musisz się tego przyzwyczajać a nie sapać do każdego krytykującego (a będzie ich przybywać).



przyzwyczaić to się powinieneś do tego że jesteś j***nym trollem tego forum i każdy ma na ciebie wyj***ne pało

Musashi_Miyamoto

2021-12-06, 23:17
traf napisał/a:

trzasnęli go paralizatorem i dostał zastrzyk energii do ucieczki



On już leciał na jakimś dobrym zastrzyku energii.

jjuice

2021-12-07, 01:10
Jesse.Pinkman napisał/a:

Słowa krytyki tracą sens jeśli napie**alasz nimi pod każdym tematem do znudzenia. Pozdro



Człowieku czego ty nie kleisz? przeleciałem właśnie główna stronę ąż do tego materiału. I bez żadnych złośliwości, żadnego z twoich filmików nie doglądałem do końca. Ja rozumie ze pierwszy raz w życiu jesteś na pierwszym miejscu i nie chcesz oddac miana lidera, ja to wszytsko rozumie ale wejdz sobie na jakas archiwalna stronkę w czasie kiedy ty jeszcze nie postowałeś i porównaj materiały. rozj***łeś ten serwis. Zgaduje ze codziennie rano gdy sprawdzasz piwa na sadoolu walisz niemca w kask, a gdybyś mogl to bys sobie obiejbał z połykiem! Skad takie wnioski 15 000 piw łącznie drugi halman 7000, wypisujesz do mnie i zakładam ze do innych maile ze cie srają pod filmami, łazisz na skarge do modów. Ładnie musiałes ich wk***ic ze maja cie juz dosc a ja ciagle moge pisać. Jeszcze chwile a sadol zmieni sie w kazdy inny seris z ch*jstwem i mądosciami zyciowymi. Urodziłeś sie zerem i zerem zdechniesz 15 000 piw tego nie zmieni
PS: wiekszość ludzi nawet nie sparwdza satystyk wiec maja wyj***ne na twoje pierwsze miejsce gamoniu
PPS: Zobacz sobie baranie średnia za wystawione piwa Hal przy połowie tego co ty wstawiłeś ma o 100 wiecej. kolejny 2500 piw, srenia 180, nastepny zwierzak cie zdetronizował 1700 piwek, srednia 400 piw za temat. jestes poprostu mierny! A i tak wiekszosc z tego co dostałeś to tylko dla tego ze nie było nic lepszego.

willoo

2021-12-07, 02:14
Ale dramat, sp***olił im sprzed nosa - ofiary losu