18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Agresywny brytol...

Jesse.Pinkman • 2021-12-06, 19:25
...i brytyjska policja w akcji.

CoJaTamKurwaWiem

2021-12-07, 04:13
jjuice napisał/a:

Człowieku czego ty nie kleisz? przeleciałem właśnie główna stronę ąż do tego materiału. I bez żadnych złośliwości, żadnego z twoich filmików nie doglądałem do końca. Ja rozumie ze pierwszy raz w życiu jesteś na pierwszym miejscu i nie chcesz oddac miana lidera, ja to wszytsko rozumie ale wejdz sobie na jakas archiwalna stronkę w czasie kiedy ty jeszcze nie postowałeś i porównaj materiały. rozj***łeś ten serwis. Zgaduje ze codziennie rano gdy sprawdzasz piwa na sadoolu walisz niemca w kask, a gdybyś mogl to bys sobie obiejbał z połykiem! Skad takie wnioski 15 000 piw łącznie drugi halman 7000, wypisujesz do mnie i zakładam ze do innych maile ze cie srają pod filmami, łazisz na skarge do modów. Ładnie musiałes ich wk***ic ze maja cie juz dosc a ja ciagle moge pisać. Jeszcze chwile a sadol zmieni sie w kazdy inny seris z ch*jstwem i mądosciami zyciowymi. Urodziłeś sie zerem i zerem zdechniesz 15 000 piw tego nie zmieni
PS: wiekszość ludzi nawet nie sparwdza satystyk wiec maja wyj***ne na twoje pierwsze miejsce gamoniu
PPS: Zobacz sobie baranie średnia za wystawione piwa Hal przy połowie tego co ty wstawiłeś ma o 100 wiecej. kolejny 2500 piw, srenia 180, nastepny zwierzak cie zdetronizował 1700 piwek, srednia 400 piw za temat. jestes poprostu mierny! A i tak wiekszosc z tego co dostałeś to tylko dla tego ze nie było nic lepszego.



k***a... streści ktoś...? :kawa:

jjuice

2021-12-07, 04:31
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

k***a... streści ktoś...?



Ja ci to streszcze, skoro masz problemy z czytaniem.
j***na parówa rozmieniła na drobne ten serwis.

wilkoala

2021-12-07, 08:19
jjuice napisał/a:

Ja ci to streszcze, skoro masz problemy z czytaniem.
j***na parówa rozmieniła na drobne ten serwis.



Strasznie plujesz jadem.
Ja wiem że Rokse zamknęli i nie masz gdzie por*chać, ale to jeszcze nie powód żeby obwiniać za to cały świat.

zwierzak30

2021-12-07, 09:23
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

k***a... streści ktoś...?



Tak po krótce.

Jakość nie ilość. :)


mav

2021-12-07, 12:47
Pinkman rzyga materiałami jak kotek po wylizaniu własnej dupy.

mer napisał/a:

przyzwyczaić to się powinieneś do tego że jesteś j***nym trollem tego forum i każdy ma na ciebie wyj***ne pało



Co jak co, ale Halman nie schodzi poniżej pewnego poziomu w przeciwieństwie do Pinkmana.

CoJaTamKurwaWiem

2021-12-07, 16:19
mav napisał/a:

Pinkman rzyga materiałami jak kotek po wylizaniu własnej dupy.
Co jak co, ale Halman nie schodzi poniżej pewnego poziomu w przeciwieństwie do Pinkmana.



No niżej to już się zejść nie da.

Mieciu1988

2021-12-07, 16:29
Cudak napisał/a:

Gdyby był czarny, to by przed nim uklękli



Raczej na nim ;D

Jesse.Pinkman

2021-12-07, 17:29
jjuice napisał/a:

Człowieku czego ty nie kleisz? przeleciałem właśnie główna stronę ąż do tego materiału. I bez żadnych złośliwości, żadnego z twoich filmików nie doglądałem do końca. Ja rozumie ze pierwszy raz w życiu jesteś na pierwszym miejscu i nie chcesz oddac miana lidera, ja to wszytsko rozumie ale wejdz sobie na jakas archiwalna stronkę w czasie kiedy ty jeszcze nie postowałeś i porównaj materiały. rozj***łeś ten serwis. Zgaduje ze codziennie rano gdy sprawdzasz piwa na sadoolu walisz niemca w kask, a gdybyś mogl to bys sobie obiejbał z połykiem! Skad takie wnioski 15 000 piw łącznie drugi halman 7000, wypisujesz do mnie i zakładam ze do innych maile ze cie srają pod filmami, łazisz na skarge do modów. Ładnie musiałes ich wk***ic ze maja cie juz dosc a ja ciagle moge pisać. Jeszcze chwile a sadol zmieni sie w kazdy inny seris z ch*jstwem i mądosciami zyciowymi. Urodziłeś sie zerem i zerem zdechniesz 15 000 piw tego nie zmieni
PS: wiekszość ludzi nawet nie sparwdza satystyk wiec maja wyj***ne na twoje pierwsze miejsce gamoniu
PPS: Zobacz sobie baranie średnia za wystawione piwa Hal przy połowie tego co ty wstawiłeś ma o 100 wiecej. kolejny 2500 piw, srenia 180, nastepny zwierzak cie zdetronizował 1700 piwek, srednia 400 piw za temat. jestes poprostu mierny! A i tak wiekszosc z tego co dostałeś to tylko dla tego ze nie było nic lepszego.


Jak fantastico, halman albo proncioch dodawali podobne materiały to też napie**alałeś taki bełkot pod ich tematami? A na pw pytałem czemu piszesz te bzdety pod każdym tematem łgarzu więc nie ściemniaj z tym podpisem.

svenio

2021-12-08, 07:23
jak w temacie uklekneli i zrobili swoje