18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Agresywna babcia atakuje

percioziom • 2016-04-04, 19:30


Pamiętaj słowa babki :
Nie pie**ol się z moherami ;)

Mom and Death

2016-04-05, 08:08
Ja bym jej wyj***ł z całej siły z pięści w ryj.

Zdziczest

2016-04-05, 08:11
Co za c**a. "Almost broke my shoulder" i wszystko na ten temat :-D

wi...........on

2016-04-05, 08:16
Wow, same hardcory! A teraz krótka analiza:
1. Motory nie powinny jeździć gdzie im się podoba po lesie, głośny dźwięk straszy zwierzęta i tu babcia ma rację. Masz zgodę leśniczego i wytyczone szlaki to nimi jeździj.
2. Babcia przesadziła z tymi kijami i ja bym po prostu zabrał jej te kije. Wystarczyło się postawić, a nie siedzieć na swoim motorku i jęczeć "Ała ała ała".
3*. jak czytam tych wszystkich napinaczy jakby jej to nie jebneli, postaw przed sobą swoją babcie i jej jebnij. To że ktoś zachowuje się jak kretyn (zachowanie babci) nie oznacza, że należy go bić. Same k***a harcory... p*zdy jesteście

thor141888

2016-04-05, 08:57
Niech udostępni tą część filmu gdzie widać , za co? dostał reprymendę. A za pogonienie motop*zdeczki piwko.

Mom and Death

2016-04-05, 08:59
Cytat:

3*. jak czytam tych wszystkich napinaczy jakby jej to nie jebneli, postaw przed sobą swoją babcie i jej jebnij. To że ktoś zachowuje się jak kretyn (zachowanie babci) nie oznacza, że należy go bić. Same k***a harcory... p*zdy jesteście



Ja już nie mam babć ale twojej chętnie jebnę... p*zdo :mrgreen:

tadzik21

2016-04-05, 09:28
kup se gaz pieprzowy na bank ją spacyfikowałby szybko

hassasynn

2016-04-05, 09:57
Ale bym jej wypie**olil :D

castagir

2016-04-05, 12:28
Ludzie wychodzą na łono natury, żeby zażyć trochę rekreacji i spokoju od miejskiego syfu, to jeszcze tam jeżdżą te piździelce ze swoimi motorynkami. Jak mnie wk***iają.
U mnie to samo. Raz na jakiś czas znajdę kilka godzin, żeby sobie pojechać rowerami poza miasto to i tam zawsze spotkam pojebańców na motokrosach. A w wakacje to już w ogóle tragedia.
Mam nadzieję, że w końcu wejdzie jakieś prawo, które będzie zabraniać tym zjebom na jeżdżenie po terenach, które nie są torami specjalnie do tego stworzonymi.


qwerq221

2016-04-05, 13:22
k***a te kijki starej k***ie bym najpierw połamał jej na łbie a potem wypie**olił dziadzia jakby przysapał to też by wyłapał strzała k***a stare pruchno czy nie stare zachowywać w społeczeństwie się musi.

wheresally

2016-04-05, 14:22
Miałem podobną sytuację tylko baba szła jeszcze poszczuła psami . ch*je tak skakały że miałem plecy poorane pomijam już jak wyglądał lakier i ciuchy. Skończyło się połamaniem tych kijków do norda i jednym kundlem do uśpienia. To że ktoś jest stary nie znaczy że może cie napie**alać jakimiś przedmiotami .Czynna napaść to czynna napaść nawet jeśli napastnik to warzywo.

Dh...........ar

2016-04-05, 16:09
@widelecSpoon mojej babci nikt by nie jebnął, bo nie była taką pie**olnięta k***ą :)

Kickbokser

2016-04-05, 17:11
wypisz, wymaluj uczestnicy komitetu obrony demokracji.

Zielonek92

2016-04-05, 20:17
Ja bym przechwycił jej te kije i wypie**olił w chuuj :D

wi...........on

2016-04-17, 14:31
Mom and Death napisał/a:



Ja już nie mam babć ale twojej chętnie jebnę... p*zdo :mrgreen:



Nazywasz mnie "p*zdą" bo chcesz jebnąć mojej babci? :roll: fuck logic...

Wydaje mi się, że masz twarz nie skalaną inteligencją.