18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Agresja drogowa

żmij • 2023-09-28, 16:05
Sebek Sprawiedliwy wymierza karę.
W myśl zasady "Nie gazuj, bo ciebie zagazują"



Akcja od 0:35

Lobo24

2023-09-28, 16:13
Temu Księciu Ciemności z białego kombi to o co chodziło?
O eco-driving?

żmij

2023-09-28, 16:15
Lobo24 napisał/a:

Temu Księciu Ciemności z białego kombi to o co chodziło?
O eco-driving?



Miał niezbyt barwne życie, więc szukał źródła adrenaliny.

jkllll485

2023-09-28, 16:30
k***a weź idź stąd z tym pedalskim filmem. Film trwa 1:52, akcja niby od 0:35 s. Potwierdzam h*ja się dzieje, szkoda marnować czas. Do pieca z tym.

~Velture

2023-09-28, 16:41
Lobo24 napisał/a:

Temu Księciu Ciemności z białego kombi to o co chodziło?
O eco-driving?



k***a zapie**alam na rehabilitacje do warszawy od kilku miesięcy (nie mieszkam w warszawie kilkanaście lat już) i się nie idzie odnaleźć na ulicy k***a. Ograniczenie do... do X... jedziesz X+20km/h PRAWYM pasem a zjeby ci pod zderzak bo k***a im za wolno się jedzie.
Robiłem prawko w warszawie, tam się urodziłem i tam "uczyłem" jeździć ale nigdy nie było takich akcji jak teraz odpie**alają ludzie.

Pewnie kwestia zmiany demograficznej u ludności obecnej oraz nawyków zaciągniętych ze swoich lokalnych stron.

Gdyby nie fakt, że mam dość duże auto to podejrzewam, że jakbym jechał k***a jakimś golfem albo nie wiem.. fabią czy czymś małym to by o wiele mocniej na mnie wymuszali niezbyt szybką jazdę PRAWYM pasem...


żmij

2023-09-28, 16:41
jkllll485 napisał/a:

k***a weź idź stąd z tym pedalskim filmem. Film trwa 1:52, akcja niby od 0:35 s. Potwierdzam h*ja się dzieje, szkoda marnować czas. Do pieca z tym.




Klik :)

Mietek7567

2023-09-28, 16:59
Nagrywający równie udany co reszta.

siewie

2023-09-28, 18:24
I jak tu ma nie nastąpić zagłada ludzkości no k***a wszyscy na to pracujemy

Dark_steam

2023-09-28, 19:00
Autor filmu to jeden z tych niedorozwojów, co uwielbiają snuć się lewym pasem nikogo nie wyprzedzając. Też kilku takich nauczyłem ostrym heblem przed maską. Jak pocałowali kierę, to dotarło do pustego łba, że lewy pas służy do wyprzedzania, a po zakończeniu manewru wracamy na prawy. Gościu ze skody i tak był delikatny.

dupppppp

2023-09-28, 19:10
~VeIture napisał/a:

oraz nawyków zaciągniętych ze swoich lokalnych stron.



Jak powiedzieć, że jesteś warszawiakiem nie mówiąc, że jesteś warszawiakiem :ok:

Kosmodysk

2023-09-28, 19:26
Lobo24 napisał/a:

Temu Księciu Ciemności z białego kombi to o co chodziło?
?



Szuka ukraińskich okularów.

żmij

2023-09-28, 19:29
Dark_steam napisał/a:

Autor filmu to jeden z tych niedorozwojów, co uwielbiają snuć się lewym pasem nikogo nie wyprzedzając. Też kilku takich nauczyłem ostrym heblem przed maską. Jak pocałowali kierę, to dotarło do pustego łba, że lewy pas służy do wyprzedzania, a po zakończeniu manewru wracamy na prawy. Gościu ze skody i tak był delikatny.


Powyżej mamy świetny przykład tego, jak powiedzieć wszystkim, że jest się tępym ch*jem- bez użycia sformułowania "tępy ch*j".

No ale...

Czego mądrego można się spodziewać po upaińcu?

Baronessa

2023-09-28, 19:37
Gówno jakieś. Filmik wyrwany z kontekstu, nie wiadomo, co było wcześniej. Zapewne lamus nagrywający blokował lewy pas, to sebik z białego się zdenerwował. Sebik z ciemnego wyp***a nie wiadomo dlaczego zaczął ładować białego. Dźwięk z samochodu usunięty, bo lamus nagrywający ma tak pedalski głos, że wstydzi się ujawnić w necie...

kapelan_szturmowy

2023-09-28, 19:46
Dark_steam napisał/a:

Też kilku takich nauczyłem ostrym heblem przed maską. Jak pocałowali kierę, to dotarło do pustego łba, że lewy pas służy do wyprzedzania, a po zakończeniu manewru wracamy na prawy. Gościu ze skody i tak był delikatny.



dlatego uważam że psychotesty powinny być dokładniejsze. Tacy niespełnieni szeryfowie jak Ty i agresorzy jak na filmiku powinni jeździć zbiorkomem. KAŻDE tak udokumentowane wydarzenie jak na filmiku, powinno spowodować automatyczne cofanie uprawnień i auto do mobilnej zgniatarki w max 20 minut.

don_balon

2023-09-28, 19:47
Autor jest debilem, wyprzedza na przejściu dla pieszych i jeszcze to wrzuca do internetu... :shock: