18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Agresja drogowa

żmij • 2023-09-28, 16:05
Sebek Sprawiedliwy wymierza karę.
W myśl zasady "Nie gazuj, bo ciebie zagazują"



Akcja od 0:35

gryguak

2023-09-30, 16:07
VeIture napisał/a:

k***a zapie**alam na rehabilitacje do warszawy od kilku miesięcy (nie mieszkam w warszawie kilkanaście lat już) i się nie idzie odnaleźć na ulicy k***a. Ograniczenie do... do X... jedziesz X+20km/h PRAWYM pasem a zjeby ci pod zderzak bo k***a im za wolno się jedzie.
Robiłem prawko w warszawie, tam się urodziłem i tam "uczyłem" jeździć ale nigdy nie było takich akcji jak teraz odpie**alają ludzie.
Pewnie kwestia zmiany demograficznej u ludności obecnej oraz nawyków zaciągniętych ze swoich lokalnych stron.
Gdyby nie fakt, że mam dość duże auto to podejrzewam, że jakbym jechał k***a jakimś golfem albo nie wiem.. fabią czy czymś małym to by o wiele mocniej na mnie wymuszali niezbyt szybką jazdę PRAWYM pasem...



Ja jestem z Gdynii. Wprowadził się cep z wawki, myślał że ma bmw suva to mu wszystko wolno... raz matkę, raz siostrę "zepchnął" mimo że miały pierwszeństwo, na ulicy gdzie poparkowane samochody z jego strony - a to moja matka i siorka musiały uciekać w dziurę aby księcia przepuścić...
Niewiele musiałem czekać z moim pie**olotem kupionym specjalnie pod kątem że pod robotą mi obiją bo parking mały - widzę typa z naprzeciwka, jedzie twardo że mnie zepchnie, i to ja mam się chować jak moja wolna... no to ja gaz do dechy - siema sponsorze nowej fury xD
Oj stara Carisma, dobre autko


:-D

VeIture napisał/a:

k***a zapie**alam na rehabilitacje do warszawy od kilku miesięcy (nie mieszkam w warszawie kilkanaście lat już) i się nie idzie odnaleźć na ulicy k***a. Ograniczenie do... do X... jedziesz X+20km/h PRAWYM pasem a zjeby ci pod zderzak bo k***a im za wolno się jedzie.
Robiłem prawko w warszawie, tam się urodziłem i tam "uczyłem" jeździć ale nigdy nie było takich akcji jak teraz odpie**alają ludzie.
Pewnie kwestia zmiany demograficznej u ludności obecnej oraz nawyków zaciągniętych ze swoich lokalnych stron.
Gdyby nie fakt, że mam dość duże auto to podejrzewam, że jakbym jechał k***a jakimś golfem albo nie wiem.. fabią czy czymś małym to by o wiele mocniej na mnie wymuszali niezbyt szybką jazdę PRAWYM pasem...



Ja jestem z Gdynii. Wprowadził się cep z wawki, myślał że ma bmw suva to mu wszystko wolno... raz matkę, raz siostrę "zepchnął" mimo że miały pierwszeństwo, na ulicy gdzie poparkowane samochody z jego strony - a to moja matka i siorka musiały uciekać w dziurę aby księcia przepuścić...
Niewiele musiałem czekać z moim pie**olotem kupionym specjalnie pod kątem że pod robotą mi obiją bo parking mały - widzę typa z naprzeciwka, jedzie twardo że mnie zepchnie, i to ja mam się chować jak moja wolna... no to ja gaz do dechy - siema sponsorze nowej fury xD
Oj stara Carisma, dobre autko


:-D

Winston_Wolf

2023-10-02, 00:47
żmij napisał/a:

Powyżej mamy świetny przykład tego, jak powiedzieć wszystkim, że jest się tępym ch*jem- bez użycia sformułowania "tępy ch*j".
No ale...
Czego mądrego można się spodziewać po upaińcu?



Ty jesteś tępym ch*jem skoro bronisz gościa co jedzie wolniej niż prawy pas. Toż to zwykła k***a i menda która pewnie specjalnie prowokuje takie sytuacje bo ma kamerkę i do internetów wrzuci. Nie bronię typa z białej skody ale go rozumiem, bo różnie w życiu bywa i mógł potrzebować pojechać szybciej (np. żona dzwoniła, że jakiś obśliniony debil "żmij" chodzi za nią po parku z ch*jem w ręku, albo go po prostu na sranie ścisnęło), a tu jakaś menda SPECJALNIE ciągnie się lewym pasem.

Do listy tępych ch*jów załączam was pół mózgi j***ne:

kapelan_szturmowy napisał/a:

dlatego uważam że psychotesty powinny być dokładniejsze. Tacy niespełnieni szeryfowie jak Ty i agresorzy jak na filmiku powinni jeździć zbiorkomem. KAŻDE tak udokumentowane wydarzenie jak na filmiku, powinno spowodować automatyczne cofanie uprawnień i auto do mobilnej zgniatarki w max 20 minut.




Cezzar napisał/a:

czekam aż jebniesz hebla przed moją maską, bullbarem dostaniesz w tył auta i do kasacji razem z tobą niedorozwoju




Cezzar napisał/a:

czekam aż jebniesz hebla przed moją maską, bullbarem dostaniesz w tył auta i do kasacji razem z tobą niedorozwoju





uraharu napisał/a:

to nagranie z miasta więc ta zasada nie do końca ma sens
po pierwsze w mieście obowiązuje ograniczenie prędkości do 40, czasami 60 km/h na drogach z większą liczbą pasów
lewy pas często zamienia się w lewoskręt na najbliższym skrzyżowaniu, a prawy do jazdy na wprost lub w prawo.
Jaki jest sens jechać w mieście ciągle prawym i ciągle hamować bo ktoś skręca jak można spokojnie jechać lewym?
Szczególnie, jeżeli na końcu drogi za te 500-800m jest skrzyżowanie i np. skręcasz w lewo ?
Niedorozwojem jest ten kto myśli, że lewy pas w mieście służy do wyprzedzania, szczególnie jak wszyscy jadą przepisowo.
Lewy pas jest po to, żebyś mógł płynnie przejechać po prostej nie musząc zatrzymywać się. Prawy pas najczęściej ma zjazdy to na posesje, to na osiedle, to do sklepu etc.



Skoro prawy pas go wyprzedzał to chyba sytuacja jest jasne niedorozwoju? Pewnie nie dla ciebie bo masz za dalego do łba aby to zrozumieć.

metyoo

2023-10-09, 08:45
Mietek7567 napisał/a:

Nagrywający równie udany co reszta.



dokładnie, wyprzedzić na przejściu dla pieszych i wrzucić filmik do sieci jako rzekoma ofiara :)

żmij

2023-10-20, 06:45
Winston_Wolf napisał/a:

Ty jesteś tępym ch*jem skoro bronisz gościa co jedzie wolniej niż prawy pas. Toż to zwykła k***a i menda która pewnie specjalnie prowokuje takie sytuacje bo ma kamerkę i do internetów wrzuci. Nie bronię typa z białej skody ale go rozumiem, bo różnie w życiu bywa i mógł potrzebować pojechać szybciej (np. żona dzwoniła, że jakiś obśliniony debil "żmij" chodzi za nią po parku z ch*jem w ręku, albo go po prostu na sranie ścisnęło), a tu jakaś menda SPECJALNIE ciągnie się lewym pasem.
Do listy tępych ch*jów załączam was pół mózgi j***ne:
Skoro prawy pas go wyprzedzał to chyba sytuacja jest jasne niedorozwoju? Pewnie nie dla ciebie bo masz za dalego do łba aby to zrozumieć.



Ale ty rozumiesz, że sytuacja ma miejsce w terenie zabudowanym, geniuszku?

roninpolska

2023-12-07, 10:00
Koszalin tak bardzo... <3