18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

DoubleBorger

2018-09-18, 19:47
zuku73 napisał/a:

Nie rozumiem, gościu zajeżdża drogę motocyklistce i to ''motop*zdeczki'' są winne? Aaaa no tak, banda imbecyli zacznie komentować, bo na sadolu za każde użycie ''motop*zdeczka'' leci wirtualne piwo, pieprzone barany. Już ch*j z tym że powinno zająć 0.1s żeby połączyć kropki, że dwóch motocyklistów na ''harleyach'', tak samo ubrani i w odstępie 20m to oczywiście że jadą razem, nie wpie**alaj się i niech jadą razem, ale rozumiem że polactwo nie zna czegoś takiego jak maniery na drodze.



Od kiedy można przyśpieszać kiedy ktoś wjeżdża przed Ciebie? Zostawili tyle miejsca, że spokojnie się zmieścił, gdyby nie bolała ją p*zda, że będzie musiała później jakoś się dostać do kolegi na motorku.

PS. Do motorowców nic nie mam, na drodze jak widzę za mną, a mogę zjechać do boku, żeby sobie przejechał to zawsze ustąpię, jak się wypie**oli to nie przeze mnie i nie w moim otoczeniu. Jednak są i tacy który sobie zygzakiem jadą po ciągłych liniach, co dla mnie jest niepoważne, bo się zmieści? Najlepsza jest akcja "patrz w lusterka", to trochę jakby na autostradzie koczowała jakaś grupka ludzi i rozpowszechnialiby akcję "uwaga ludzie na autostradzie".

Komu powinno zależeć na zdrowiu tego na motorze? Jemu czy innym kierowcom?

Slawek18

2018-09-18, 20:42
Sytuacja z dzisiaj, około południa. Września, DK92, skrzyżowanie ze światłami. Stoję jako 3, przede mną dwie osobówki.
Nagle trzy m.p. ładują się przez pas do skrętu w lewo na sam początek, stając na przejściu dla pieszych. Oczywiście nie mogą poczekać i stanąć za ostatnim pojazdem, muszą być z przodu.
No ale "patrz w lusterka itd.". A ja mówię wtedy: "Przestrzegaj przepisów, to przeżyjesz".

PhantomMask

2018-09-18, 20:54
jebacgowno napisał/a:

Mam nadzieję że tego ch*ja z samochodu jeszcze dojadą.


Oho pierwsza motop*zda z rozdętą dupą :rofl:

zuku73 napisał/a:

Nie rozumiem, gościu zajeżdża drogę motocyklistce i to ''motop*zdeczki'' są winne? Aaaa no tak, banda imbecyli zacznie komentować, bo na sadolu za każde użycie ''motop*zdeczka'' leci wirtualne piwo, pieprzone barany. Już ch*j z tym że powinno zająć 0.1s żeby połączyć kropki, że dwóch motocyklistów na ''harleyach'', tak samo ubrani i w odstępie 20m to oczywiście że jadą razem, nie wpie**alaj się i niech jadą razem, ale rozumiem że polactwo nie zna czegoś takiego jak maniery na drodze.


k***a dawanie w p*zdę widać że ktoś przed nami próbuje zmienić pas, zachowując odległość i wrzucając kierunek to są maniery na drodze ? Nie wyjeżdżaj swoim kiblem poza podwórko ok ?

Takafura

2018-09-18, 21:08
Przyczyna nr 1: przyspieszanie mimo bycia wyprzedzaną
Przyczyna nr 2: wprowadzenie w błąd swojego rycerza który nie miał szans zweryfikować nieprawdy wciśniętej mu przez tą tępą i histeryczną dzidę.

edek.bajzel

2018-09-18, 21:35
alep*zda, będzie klepał maskę

Micu

2018-09-18, 23:04
ja w sumie w ch*j nie popieram zachowania motocyklisty bo jakoś chamsko znowu nie zajechał, ale sam kierowca puszki też debil bo jak widzę że mam pas zajęty to zwalniam i wjeżdżał albo przyśpieszam i wjeżdżam a koleś jedzie sobie 5km/h więcej no to jak ma nie stworzyć zagrożenia. Po j***nym Krakowie jeździ mnóstwo baranów co głaszczą te pedał gazu i hamulca zamiast korzystać z nich tak jak na to pozwalają.

P.S. j***ć motop*zdy!

zakmen

2018-09-18, 23:33
Wina kierowcy samochodu jest ewidentna co nie zmienia faktu że motocyklista to jakiś psychopata.

Tryper

2018-09-19, 00:34
Dobrze, że chociaż tę pierdziawkę mu wypie**olił na glebę :)

x2345x

2018-09-19, 00:41
Szczerze jako że sam kocham motocykle. ch*ja bym rozjechał

grzechoo81

2018-09-19, 07:00
Spaśluch z samochodu bezczelnie zajechał drogę, więc nie rozumiem po ch*j te komentarze. Sam często trafiam na takie bydło jadąc do pracy samochodem i reaguję dokładnie tak samo. Niech wie sp***olina, że robi to źle.

Krak

2018-09-19, 11:14
ziomandrzej napisał/a:

Swoją drogą, zmienił pas prawidłowo, .


Jesteś w błędzie, bo jeśli zmieniając pas powodujesz, że inny uczestnik ruchu musi zwolnic to jest wymuszenie pierwszeństwa. Laska obsrała się i nagadała frajerowi. Żądny przeprosin będzie klepał teraz swoją armaturę :)

waloos

2018-09-19, 16:18
Gościu na motocyklu oczywiście odj***ł manianę, ale kierowca samochodu też się nie popisał. Widział, że nie jest w stanie skończyć manewru przed najechaniem na linię ciągłą więc po prostu wjechał na pas pomimo, że ktoś tam był. I tu nie jest ważne, czy masz pięć czy dziesięć metrów miejsca. Ty zmieniając pas masz się upewnić, że nie wymuszasz pierwszeństwa na kierowcy który się porusza pasem na jaki chcesz wjechać - a wymuszenie, to jest choćby konieczność ściągnięcia nogi z gazu. Dziwię się facetowi, bo ja bym odpuścił i poczekał aż motocykle się zjadą, skoro i tak było czerwone i musieli hamować.

Inna sprawa, że jak parka chce jechać razem to niech nie robią 50 metrowych odstępów w mieście bo zawsze im się ktoś wpie**oli.

Adae

2018-09-19, 20:04
Jezdze samochodem, pojezdzilbym motorem, czekam na taka sytuacje.

Zawsze p*zdy zauwazaja kto prowadzi i cisna dupe. A chcialbym tak raz, w innym miescie, natknac sie na frajera ktorego poniesie fantazja. Wyr*chalbym mu babe na jego oczach, nie ze gwalt, dalbym rade ja zagadac bo juz wiem ze leci na idiotow.

eMJay8086

2018-09-19, 20:56
@NILE75

LWD
Lewa W Dupę.
Na zdrowie.