18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

NILE75

2018-09-18, 15:33
Komentarze samych cwe*i z konserw. LWG

InnyName

2018-09-18, 15:38
W zasadzie to się im nawet czasem nie dziwię.
k***a on nie ma drzwi, dachu i zderzaków, zajedziesz mu drogę wyjebie się przez koleine w drodze bo musi odbić trochę i leży, ręka połamana, kark skręcony, to są też ludzie, no i jak każdemu człowiekowi każdemu mogą puścić nerwy.

ciastek0302

2018-09-18, 15:38
co jak co ale zajechał jej drogę...

AN...........or

2018-09-18, 15:44
w sumie wina kierowcy też trochę

zubek88

2018-09-18, 16:09
Kierowca wyprzedzał, a motocyklistka przyspieszyła będąc wyprzedzaną, a na to jest paragraf

MaGisTeer

2018-09-18, 16:09
Czasem mam wrażenie ze na tej stronie sa sami wąsaci janusze Co myślą ze jak masz samochód to jesteś królem drogi i wiecej Ci wolno,fakt agresywny takt motorzysty okazuje jego głupote,ale początkowa wina jest kierowcy ze sie wepchał. Ogólnie Trafił swój na swego.

Damieeen

2018-09-18, 16:11
Abraxus napisał/a:

Ten motocyklista to psychopata. Facet powinien mieć zatrzymane prawo jazdy bo w takim stanie psychicznym nie może prowadzić. Najpierw leczenie a później jak będzie zdrowy to może starać się odzyskać prawo jazdy.
Gówno mu zrobił ten kierowca. Po prostu go nie widział bo był w martwej strefie. Zamiast zatrąbić i przyhamować to się wpycha i później sam kręci dym.
Czoperowiec a motop*zda.


Odkąd czytam Ty dzbanie twoje komentarze to uważam że martwą strefę to ty we łbie masz. Skoro widział kogo wyprzedza i ile ma do skrzyżowania to prawdopodobnie nie wypada wpie**alać się komuś przed koło? Aczkolwiek zachowania motocyklisty nic nie tłumaczy i jest takim samym dzbanem jak Ty :idzwch*j:

piotrekt1976

2018-09-18, 16:59
@Abraxus Spokojnie , motopałka zalatwila sobie nie dosc ze brak wyplaty z ubezpieczenia to jescze pokryje szkody za uszkodzony samochod. Mam tylko nadzieej ze pan z samochodu pojechal OD RAZU na Policje zgloisc cale zdarzenie. W kwesi najechania na motocykl to slychac jak motocyklista probowal wyciagac pana z pojazdu wiec wytlumaczenei jest proste. BYLO ZIELONE WRZUCILEM BIEG, PAN MNIE ZACZAL SZARPAC, SAMOCHOD RUSZYL. Za rekoczyny kazdy ubezpieczyciel ma prawo odmowic wyplaty odszkodowania, a swoja droga podchodzac do czyjegosc pojazdu i probojac wyciagnac inna osobe z jego pojazdu narazasz sie na na sporo problemow :) tutaj linkk z podobnego zdarzenia https://www.tvn24.pl/katowice,51/czestochowa-zarzut-dla-kierowcy-za-pobicie-innego-kierowcy-na-drodze,606545.html
W Niemczech to sie kwalifikuje jako road rage a to tutaj jest baardzo mocno tepione no i nie dosc ze dostajesz ostro po kieszeni ( za zwyklego fucka mozna oberwac nawet 5 k euro) to jescze trafiasz do rejestru skazanych. Pan z motocykla po prostu zachowal sie jak debil...

Swoja droga to panna przyspieszyla i to dosc MOCNO przyspieszyla i wlasciciwe jak ktos napisze ze to wina kierowcy samochodu to go smiechem zabije. Widac ze jada w terenie zabudowanym wiec panna po p prostu tak sie spieszyla do swojego rycerza ze jej sie instynk samozachowawczy wylaczyl, a jezdziec na popsutym rumaku probowal byc dzielnym ryczerzem. Efekt koncowy widoczny na filmie....

SSmołki

2018-09-18, 17:42
Najbardziej w tym filmiku to pok***iona jest muzyka.

DoubleBorger

2018-09-18, 17:46
Damieeen napisał/a:


Odkąd czytam Ty dzbanie twoje komentarze to uważam że martwą strefę to ty we łbie masz. Skoro widział kogo wyprzedza i ile ma do skrzyżowania to prawdopodobnie nie wypada wpie**alać się komuś przed koło? Aczkolwiek zachowania motocyklisty nic nie tłumaczy i jest takim samym dzbanem jak Ty :idzwch*j:



Przepraszam Ciebie bardzo, jeżeli moto p*zda jest widocznie za samochodem (inaczej nie byłoby jej w kamerze tylnej) , to gdzie tutaj jest wina kierowcy? Ruch auta widać jak motor jest za samochodem. Ten człowiek lub kobieta - nie wiem, ale się domyślam- specjalnie podjechał/a, żeby zablokować zmianę pasa ruchu, bo się bała, że zostanie sama na drodze, a to już wyzwanie. Potem podleciała ta osoba do swojego kolegi i opowiada, że zajechano drogę. Jakby było to to pewne swojego zachowania to samo by poszło do kierowcy, a nie szuka sobie obrońcy. Ten z przodu tego nawet chyba dobrze nie widział.

Xumme

2018-09-18, 18:25
Caramon napisał/a:

Dupcia pękła, bo wjechał między parkę.




Dokładnie! Niech sie j***ny cieszy, ze nie wpie**olił jej sie między szparke!

zuku73

2018-09-18, 18:38
Nie rozumiem, gościu zajeżdża drogę motocyklistce i to ''motop*zdeczki'' są winne? Aaaa no tak, banda imbecyli zacznie komentować, bo na sadolu za każde użycie ''motop*zdeczka'' leci wirtualne piwo, pieprzone barany. Już ch*j z tym że powinno zająć 0.1s żeby połączyć kropki, że dwóch motocyklistów na ''harleyach'', tak samo ubrani i w odstępie 20m to oczywiście że jadą razem, nie wpie**alaj się i niech jadą razem, ale rozumiem że polactwo nie zna czegoś takiego jak maniery na drodze.

skywalker75

2018-09-18, 19:00
nerwus jakiś ten koleś ,a laska zrobi mu loda wieczorkiem

t1ger_delta

2018-09-18, 19:15
Pantilion napisał/a:

No i powiedzcie sami czy 99% motop*zd to nie są idioci... Szukają zaczepki i cwaniakują przy byle okazji. Zapie**alają na tych pierdziawkach jak poj***ni, a kiedy się jakiś rozpie**oli to wielki lament i płacz. Kolejne kampanie "patrz w lusterka" i inne brednie. Prawda jest jednak taka, że jeżdżąc w ten sposób i tak się zachowując sami stwarzają obraz swojego zj***nego hobby. Wk***ia mnie tylko to, że często przez takich baranów giną niewinne osoby. Ten 1% zostawiłem celowo, bo są też normalni motocykliści i wielokrotnie to widzieliśmy również na tym portalu. Jednak to jest tylko ułamek tego całego ścierwiastego towarzystwa



Moja sytuacja sprzed tygodnia - zwężenie drogi przez wysepkę z przejściem dla pieszych i grupa motop*zdeczek przedemną, a przed nimi samochód. Część ciśnie się OBOK auta przed nimi w przewężeniu, a część wali pod prąd drugim pasem prosto pod maskę innego auta.

Jak widzę te śmieszne kampanie "patrz w lusterka" to mam ochotę wydrukować masę naklejek "Patrz przed siebie, sam na drodze nie jesteś".

KlinikaAborcyjna

2018-09-18, 19:16
Gównoburza jak się patrzy :ciasteczkowy:

NILE75 napisał/a:

Komentarze samych cwe*i z konserw. LWG



zuku73 napisał/a:

Nie rozumiem, gościu zajeżdża drogę motocyklistce i to ''motop*zdeczki'' są winne? Aaaa no tak, banda imbecyli zacznie komentować, bo na sadolu za każde użycie ''motop*zdeczka'' leci wirtualne piwo, pieprzone barany. Już ch*j z tym że powinno zająć 0.1s żeby połączyć kropki, że dwóch motocyklistów na ''harleyach'', tak samo ubrani i w odstępie 20m to oczywiście że jadą razem, nie wpie**alaj się i niech jadą razem, ale rozumiem że polactwo nie zna czegoś takiego jak maniery na drodze.


razem z kolegą weźcie po snikersie bo głodni nie jesteście sobą :kawa: