18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Age of Empires 4

crossdressphyxia • 2017-09-09, 15:17
Zajebiście się zapowiada.




El_Macias

2017-09-10, 08:41
@hawranek86

Ktoś tutaj zamiast klasycznych tytułów growych (np. Seria Age of Empires, Fallouty, Baldurs Gate-y, Icewind Dale, pierwsze CoDy, Splinter Celle, Myth-y, Syberie, Warhammery, Thief-y itd.) dostał od ojca ch*ja w dupę i musi szukać pocieszenia... na Sadolu :roll: .

Promek

2017-09-10, 12:04
@hawranek86

kolejna p*zdeczka co musiala bawic sie lalkami po starszej siostrze, bo rodzice nie chcieli kupic nic innego i teraz wylewa swoje zale na innych na sadolu :D

hawranek86

2017-09-10, 12:14
@up

Masz rację- ojciec nigdy mi gier nie kupował bo mówił że to dla cipek...
Fallouta uwielbiam ale część pierwsza bo to były moje lata.
ch*ja w dupe wsadził ojciec Tobie a mój mi kluczyki od samochodu do ręki. Taki fakt.

Poniższy tekst jest przeznaczony dla kurew co się mądrza i złote filozoficzne myśli łacińskie wklejają.

Tak się k***y adwokackie Wami przejałem, że zaraz jebne ścieżkę koksu, którego nawet na filmach nie widzieliście bo taki dobry. A potem pojadę swoim e63 do mamy na obiad do Arłamowa, którego jest właścicielką. Takie życie.
A wy? A pewnie gowno cebulowe na śniadanie.

Tak wogóle ja tylko wyraziłem swoją opinię na temat gry a jakiś cwe*- niedoj***ny ktory zęby zjadł na AOE a nie na dworze użył epitetów na mój temat. Tak się zaczęło.

Aby was muzułmańska wróżka w nocy dopadła Janusze, szeryfy, zwykłe k***y i tyle.

Multigatawny

2017-09-10, 12:38
@hawranek86 No k***a, ty wyraziłeś opinię na temat AOE a ktoś inny wyraził opinię na temat twojej opinii. Poza tym DemostenesSięgaPoMydełko nawet nie wyraził się bezpośrednio o tobie więc po ch*j tak naskakujesz na wszystkich komntujących? Jakbyś nie zauważył to właściwie nikt bezpośrednio nie miał problemu z twoim pierwszym postem tylko z twoją k***a gimnazjalno-prostacką reakcją.

PS. Twoja matka nazywa się Antoni Kubicki? To obecny i jedyny właściciel hotelu Arłamów.

RmX

2017-09-10, 13:21
Multigatawny napisał/a:


PS. Twoja matka nazywa się Antoni Kubicki? To obecny i jedyny właściciel hotelu Arłamów.



Zapomniał dopisać że ma dwóch ojców.

Ma...........gw

2017-09-10, 14:24
hawranek86 napisał/a:

@up

Masz rację- ojciec nigdy mi gier nie kupował bo mówił że to dla cipek...
Fallouta uwielbiam ale część pierwsza bo to były moje lata.
ch*ja w dupe wsadził ojciec Tobie a mój mi kluczyki od samochodu do ręki. Taki fakt.

Poniższy tekst jest przeznaczony dla kurew co się mądrza i złote filozoficzne myśli łacińskie wklejają.

Tak się k***y adwokackie Wami przejałem, że zaraz jebne ścieżkę koksu, którego nawet na filmach nie widzieliście bo taki dobry. A potem pojadę swoim e63 do mamy na obiad do Arłamowa, którego jest właścicielką. Takie życie.
A wy? A pewnie gowno cebulowe na śniadanie.

Tak wogóle ja tylko wyraziłem swoją opinię na temat gry a jakiś cwe*- niedoj***ny ktory zęby zjadł na AOE a nie na dworze użył epitetów na mój temat. Tak się zaczęło.

Aby was muzułmańska wróżka w nocy dopadła Janusze, szeryfy, zwykłe k***y i tyle.



Mama nie będzie zadowolona kiedy się dowie jakie rzeczy synuś wypisuje w internecie :mikolaj:

pi...........ja

2017-09-10, 15:32
Obejrzałem kilka razy a komentarze dzieci minecrafta i strzelanek HD mam gdzieś.

TB303

2017-09-10, 16:35
hawranek86 napisał/a:

Tak się k***y adwokackie Wami przejałem, że zaraz jebne ścieżkę koksu


Tylko uważaj, bo jaj mama zauważy, że mąka zniknęła z kuchni, to się wk***i i będzie wpie**ol.

zygmunt151

2017-09-11, 06:02
Ależ AoE4 to będzie sraka. Relic to tworzy, bo Sega dała im hajs na zakup praw do tej serii. To studio ostatnio zrobiło DoW3 - porażkę, wytwór nie mający porównania do DoW1. Wcześniej zrobili DoW2, po czym wszystkich developerów wywalili i na nową grę zatrudnili nowych. Developerzy są spoko ale ich zarząd do dupy i dlatego będzie lipa.

Halilililibut

2017-09-12, 00:18
o fak, zajebiste :-D ,
a AoE to najlepsza gra RTS ever