18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Age of Empires 4

crossdressphyxia • 2017-09-09, 15:17
Zajebiście się zapowiada.




hawranek86

2017-09-09, 15:24
Nie grałem nigdy w to gówno wiec się nie smieję.

Al...........go

2017-09-09, 15:52
Toż to trailer z DLC Empire of Onion.

DemostenesSięgaPoMydełko

2017-09-09, 17:18
Nazywanie kultowej Age of Empires gównem, to oznaka braku jakiegokolwiek rozumu i godności człowieka. No ale to Sadol w końcu, nie mozna od was zbyt duzo wymagać.

hawranek86

2017-09-09, 17:26
DemostenesSięgaPoMydełko napisał/a:

Nazywanie kultowej Age of Empires gównem, to oznaka braku jakiegokolwiek rozumu i godności człowieka. No ale to Sadol w końcu, nie mozna od was zbyt duzo wymagać.



Dla mnie gry tego typu to gowno takie jak Ty które w to gowno gra.
Ty peresie pod wąs j***ny rozumu i godności nie masz ty bo są gusta i guściki, których się nie ocenia.

Na pewno to ty r*chasz golebie.

krasnal_hałabała

2017-09-09, 19:24
@up, Ale z ciebie hipokryzja się wylewa, jak z szamba w czasie deszczu, najpierw pie**olisz że gry tego typu to gówno obrażając cudze gusta i ludzi którzy mają takie gusta a później mówisz że są "gusta i guściki", co ja bym po prostu zawarł w łacińskiej maksymie "De gustibus non est disputandum", czyli gust nie podlega dyskusji, a skoro ty (co przyznałeś w drugiej strofie wspominając o "gustach i guścikach"), rzekomo kierujesz się tą maksymą (pewnie nie wiedząc o jej istnieniu ale nie trzeba wiedzieć czym jest hedonizm żeby korzystać z rozkoszy życia), to dlaczego mówisz że gry tego typu to gówno skoro gust nie podlega dyskusji? Ty tych gier nie lubisz ale Dem... to, to na górze... lubi więc dlaczego obrażasz jego i jego gusta skoro gusta dyskusji nie podlegają? Przeczysz sam sobie brateńku...

hawranek86

2017-09-09, 19:42
krasnal_hałabała napisał/a:

@up, Ale z ciebie hipokryzja się wylewa, jak z szamba w czasie deszczu, najpierw pie**olisz że gry tego typu to gówno obrażając cudze gusta i ludzi którzy mają takie gusta a później mówisz że są "gusta i guściki", co ja bym po prostu zawarł w łacińskiej maksymie "De gustibus non est disputandum", czyli gust nie podlega dyskusji, a skoro ty (co przyznałeś w drugiej strofie wspominając o "gustach i guścikach"), rzekomo kierujesz się tą maksymą (pewnie nie wiedząc o jej istnieniu ale nie trzeba wiedzieć czym jest hedonizm żeby korzystać z rozkoszy życia), to dlaczego mówisz że gry tego typu to gówno skoro gust nie podlega dyskusji? Ty tych gier nie lubisz ale Dem... to, to na górze... lubi więc dlaczego obrażasz jego i jego gusta skoro gusta dyskusji nie podlegają? Przeczysz sam sobie brateńku...



Te ty tam po ch*j się udzielasz nie pytany?
Po co komentujcie komentarze innych? Toż to jawna zaczepka.
Z tą twoją filozofią idź do sejmu bo zadatki masz na bycie elitą.

hellbwoi

2017-09-09, 20:13
Patrzcie, go jaki, k***a hardy. Chłopaki wiecie co z nim zrobić!

hawranek86

2017-09-09, 20:16
hellbwoi napisał/a:

Patrzcie, go jaki, k***a hardy. Chłopaki wiecie co z nim zrobić!



Dzisiaj najwięksi kozacy siedzą przed monitorem.... niestety takie czasy...
Żeby nie było - to jest tylko do adwoktów.

TB303

2017-09-09, 20:18
hawranek86 napisał/a:



Dzisiaj najwięksi kozacy siedzą przed monitorem.... niestety takie czasy...


O k***a, brzmi jak chęć wpie**olu, hehe :amused:

Ma...........ke

2017-09-09, 21:22
hawranek86 napisał/a:



Dla mnie gry tego typu to gowno takie jak Ty które w to gowno gra.
Ty peresie pod wąs j***ny rozumu i godności nie masz ty bo są gusta i guściki, których się nie ocenia.

Na pewno to ty r*chasz golebie.



skfarovski

2017-09-09, 23:44
@hawranek86 wybacz, niechcący dałem ci piwo :-?
@crossdressphyxia poleciało też 20. piwo za posta chcący

Harry Pojeb

2017-09-10, 07:49
@hawranek86
Jak bym Ci jebnąl to byś leżał jak talerz