18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Afrin 2018

~mg_schutze • 2021-04-04, 15:44
Styczeń/luty 2018 roku. W trakcie tureckiej ofensywy na Afrin jedna z kurdyjskich bojowniczek YPJ przy użyciu 9M113 Konkurs zniszczyła w sumie 2 czołgi tureckie.
Bezpośrednie trafienie otrzymał Leopard 2A4TR który po trafieniu w skład amunicji znajdujący się w kadłubie natychmiast eksplodował, niszcząc przy okazji znajdujący się bardzo blisko (na filmie widać jak się przesuwa na tył Leosia) M60T. W ataku uszkodzony/zniszczony został też podobno jeden z tureckich APC. Który dokładnie nie pamiętam. Sorry za jakość nic lepszego nie znalazłem. W sumie wg różnych źródeł zginęło od 7 do 13 tureckich żołnierzy.




aradd

2021-04-04, 15:53
Piwo za walczących Kurdów - nie mylić z brudnymi talibami czy innym ścierwem.

Halman

2021-04-04, 16:15
aradd napisał/a:

Piwo za walczących Kurdów - nie mylić z brudnymi talibami czy innym ścierwem.



jesteś kurdem czy jak?

aaaaaaaaaaaaaa

2021-04-04, 16:25
Przecież h*ja widać... równie dobrze mogła wyj***ć furmanka z butlami gazowymi...

Zewłok666

2021-04-04, 16:39
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Przecież h*ja widać... równie dobrze mogła wyj***ć furmanka z butlami gazowymi...



Od 0,40 widać w prawym dolnym rogu kierowaną rakietę.

aaaaaaaaaaaaaa

2021-04-04, 16:58
Zewłok666 napisał/a:

Od 0,40 widać w prawym dolnym rogu kierowaną rakietę.



Rakietę widać, ale nie da się rozpoznać, w co jebnęła.

Noside

2021-04-04, 17:26
mg_schutze napisał/a:

Sorry za jakość nic lepszego nie znalazłem.


Patrząc na nazwy czołgów, to turasy podobnie :ok:

pro_avenger

2021-04-04, 18:07
andrzejrobert75 napisał/a:

Czy załoga przezyła?



Zginał tylko kierowca, reszta przeżyła bo kierowca miał na szczęście zamknięte szklane drzwi do przedziału.

bloodwar

2021-04-04, 19:00
aradd napisał/a:

Piwo za walczących Kurdów - nie mylić z brudnymi talibami czy innym ścierwem.



Mój szacunek do samego siebie nie pozwala mi popierać kogoś, kto po zabiciu 13 ludzi krzyczy "Allah akbar" bo wiem, że jakby geograficznie nie dzieliły nas tysiące kilometrów to być może ja byłbym następny na jej celowniku

aradd

2021-04-04, 19:13
bloodwar napisał/a:

Mój szacunek do samego siebie nie pozwala mi popierać kogoś, kto po zabiciu 13 ludzi krzyczy "Allah akbar" bo wiem, że jakby geograficznie nie dzieliły nas tysiące kilometrów to być może ja byłbym następny na jej celowniku



Wybacz ale napisz mi w którym momencie na filmie słychać to całe allahu akbar? Oglądałeś całe nagranie czy tylko pieprzysz standardowo? Powtarzam są to Kurdowie, wielu, bardzo wielu jest Chrześcijanami. I nie nie jestem Kurdem, jestem Polakiem z pokolenia na pokolenie.

Lololoney

2021-04-04, 19:29
Noside napisał/a:

Patrząc na nazwy czołgów



W tym przypadku to nie miało znaczenia...
ch*ja Ci dadzą nawet najnowocześniejsze/najnowsze czołgi, jeśli jesteś ch*jowy w te klocki (prowadzenie działań pancernych w dzisiejszych czasach)

TytanowyRosomak

2021-04-04, 19:34
No i to jest bilans rakieta za paręset tysięcy niszczy sprzętu za parę milionów a nie strzał z TOWa w parę turbanów :) Gdyby Kurdów tak burgery wspierały jak szmatogłowych to zamiast Turcji byłby Kurdystan :P

PękniętySłoik

2021-04-04, 19:34
aradd napisał/a:

Wybacz ale napisz mi w którym momencie na filmie słychać to całe allahu akbar? Oglądałeś całe nagranie czy tylko pieprzysz standardowo? Powtarzam są to Kurdowie, wielu, bardzo wielu jest Chrześcijanami. I nie nie jestem Kurdem, jestem Polakiem z pokolenia na pokolenie.



Komentujący tutaj to w 80% debile znający świat w takiej skali w jakiej pokaże im to tvn czy polsat. Jakbyś debilowi powiedział, żę sunnici i szyici mordują się od 600lat to debile mysleliby, że masz na myśli jakieś meksykańskie gangi.

~mg_schutze

2021-04-04, 19:52
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Przecież h*ja widać... równie dobrze mogła wyj***ć furmanka z butlami gazowymi...



Jakbyś chociaż troszkę otarł się o interwencję turecką w Syrii to byś wiedział. Tak, pokazujesz tylko niewiedzę, połączoną z indolencją umysłową.

Kilka fotek tego co zostało z leosia.