18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Afera we włocławskiej Straży Miejskiej. Szokujące nagrania.

Matikens • 2013-05-09, 19:20
Zero sadyzmu, ale filmik daje do myślenia jaki mamy ch*jowy system skoro mundurowi muszą łatać dziurę budżetową, dodam też że taka sama sytuacja jest w każdym innym mieście i dotyczy także funkcjonariuszy policji. Nie żebym ich bronił ale piwo dla funkcjonariuszy którzy są ludźmi i mają serce zamiast taryfikatora.




dirty_pig

2013-05-09, 19:31
dobrze robia trzeba wlepiac mandaty jak ktos nie wie jak przechodzic przez droge to mandat

zippedin

2013-05-09, 19:34
Okazuje sie, że może i tam też pracują ludzie, którzy się boją stracić pracę :/

~Velture

2013-05-09, 19:45
Jestem w takim szoku po obejrzeniu tego.... a nie... co jest przeciwieństwem tego?

piotrekp25

2013-05-09, 19:56
ale kto ma władze to jebie cię w dupe a państwo to władza ludzie jak nie wyjdziemy na ulice to nas zjedzą, ten film świadczy o tym że nasze państwo tyle ma co zajebie przeciętnemu człowiekowi

Miziou

2013-05-09, 20:01
To to jest k***a chory system. Ta SM nie jest inna od reszty miast. To samo się dzieje w Policji. Mój znajomy opowiadał mi, jak to regularnie nie dostawał żadnych bonusów, albo siedział co chwilę na dywaniku, bo się zbiesił i powiedział, że nie będzie wlepiał mandatów za byle co. On nie zmiękł i chwała mu za to. Ale z kolei drugi mój znajomy, już emerytowany policjant, mówił, że młodzi policjanci dają sobie taki system wbić do łba. Potem latają i wlepiają tu 100zł za przejście w niedozwolonym miejscu, tu 200zł za coś innego... Trzeba sobie radzić, nie?

Ale to nie ludzie w tym są źli, to system. Ludzie się albo systemowi poddają, albo sami mają nieciekawie.

łysa_pała

2013-05-09, 20:08
Miałem wątpliwą przyjemność być kiedyś w urzędzie miasta we Włocławku. Bezpośrednio przed drzwiami zaparkowany samochód SM. Stałem w kolejce do jakiegoś okienka trzymając roczną wtedy córkę na rękach. I takie sk***iel w mundurku wj***ł się w kolejkę przede mnie... Zwróciłem mu uwagę żeby stanął jak inni ludzie. Coś pod nosem powiedział, więc pociągnąłem dalej rozmowę sugerując, że powinien zająć się parkingiem przed tym urzędem. Na szczęście nie każdy jest takim sk***ysynem, który myśli, że coś może.

malinovyNR

2013-05-09, 20:32
dodam tylko tyle że we wcześniejszych latach wpływy do budżetu miasta z tytułu mandatów były jako dodatkowe (czyli nie było minimum jakie trzeba osiągnąć), a w tym roku (albo poprzednim) p. Walec (prezydent Warszawy) postanowiła że z mandatów musi być minimum ileś tam milinów i właśnie dlatego straż miejska wypisuje mandaty a nie policja, a dlaczego? Bo mandaty z policyjnych bloczków mandatowych lecą do państwowego garnuszka a z bloczków straży pieniążki lecą prosto do miejskiego garnusza i w ten oto piękny sposób są pieniążki na nagrody i premie. HAJS SIĘ MUSI ZGADZAĆ!

siwielec29

2013-05-09, 20:43
to WY powinniscie byc modrzejsi od nich - sytuacja moja wlasna

P - pies
J - ja :D

p - dziendobry, czy wie Pan, ze przeszedl Pan na czerwonym??
J - tak??
p - dokladnie (z usmiechem na twarzy)(siegajac po kajecik)
J - ale wie pan, jestem daltonista i mam problemy z kolorami
p - tak?? i panscy koledzy rowniez??
J - sie pan kolegow zapyta, a ja mam ZWB (zabuzenia widzenia barw pochodnych)
p - a papiery jakies pan ma przy sobie na ta chorobe??
J - jasne, mam jeszcze astme, niewydolnosc pluc, slabo slysze i skrzywienie kregoslupa, a wszystkie papiery nosze ze soba, bo moze ktos chciec potwierdzenia,tak jak teraz - chyba pan zartuje??
p - OK ten pan z glowy teraz koledzy :D


Tak wiec nie dajcie sie kopac po dupach, zawsze mozna sie obronic, przed kazdym!!

swoja droga wladze w panstwie Polskim sa bezkarne i ch*j im w dupe za to....



Irenvelle

2013-05-09, 21:10
"3 mandaty dziennie, gdzie to prawie 70" To mowi sporo o poziomie edukacyjnym ludzi przyjmowanych do strazy miejskiej

piter210

2013-05-09, 21:33
siwielec29 napisał/a:

to WY powinniscie byc modrzejsi od nich - sytuacja moja wlasna

P - pies
J - ja :D

p - dziendobry, czy wie Pan, ze przeszedl Pan na czerwonym??
J - tak??
p - dokladnie (z usmiechem na twarzy)(siegajac po kajecik)
J - ale wie pan, jestem daltonista i mam problemy z kolorami
p - tak?? i panscy koledzy rowniez??
J - sie pan kolegow zapyta, a ja mam ZWB (zabuzenia widzenia barw pochodnych)

p - a papiery jakies pan ma przy sobie na ta chorobe??
J - jasne, mam jeszcze astme, niewydolnosc pluc, slabo slysze i skrzywienie kregoslupa, a wszystkie papiery nosze ze soba, bo moze ktos chciec potwierdzenia,tak jak teraz - chyba pan zartuje??
p - OK ten pan z glowy teraz koledzy :D


Tak wiec nie dajcie sie kopac po dupach, zawsze mozna sie obronic, przed kazdym!!

swoja droga wladze w panstwie Polskim sa bezkarne i ch*j im w dupe za to....





pewnie stwierdzili że jesteś upośledzony i odpuścili.

kamilpatol

2013-05-09, 21:34
@up
Policz dni robocze a nie caly miesiac ~~

Ti...........ch

2013-05-09, 21:36
3x@up
nie pracuje sie codziennie... nawet w budowlance

Mma

2013-05-09, 21:40
KTO Z RYPINA PIWKO :D

burn1878

2013-05-09, 21:46
k***a,to przechodzi ludzkie pojęcie.Wszyscy chcieliby zman w tej Polsce,ale jak tu je zacząć,skoro ludzie nie rozumieją,że począwszy od rządu a skończywszy na takich palantach jak ten zastępca komendanta to ludzie,którzy mają NAM obywatelom SŁUŻYĆ! To oni mają dostosować się do głosu obywateli,a nie na odwrót.Oni mają robić tak,jak my chcemy a nie na odwrót do jasnej cholery!

Daliśmy sobie jako społeczeństwo wejść na głowę,zostaliśmy zastraszeni i co najgorsze,to w przekonaniu wielu ludzi wszystko wyglada jak najbardziej prawidłowo.Przywykliśmy do takiego stanu rzeczy i niestety ale z każdym rokiem będzie coraz gorzej,trzeba coś z tym zrobić!
Jeśli coś nam się nie podoba,to trzeba dać temu wyraz a nie po raz kolejny zamiatać problem pod dywan..