18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Afera we włocławskiej Straży Miejskiej. Szokujące nagrania.

Matikens • 2013-05-09, 19:20
Zero sadyzmu, ale filmik daje do myślenia jaki mamy ch*jowy system skoro mundurowi muszą łatać dziurę budżetową, dodam też że taka sama sytuacja jest w każdym innym mieście i dotyczy także funkcjonariuszy policji. Nie żebym ich bronił ale piwo dla funkcjonariuszy którzy są ludźmi i mają serce zamiast taryfikatora.




Dża

2013-05-09, 21:46
Panie Komendancie. Melduje wykonanie zadania w stopniu zadowalającym!

* Mandaty za złe parkowanie - 20 x 300zł
* Mandaty dla emerytek za dokarmianie łabędzi w parku - 20 sztuk x 100zł
* Mandaty dla rodziców dzieci, które to na placu zabaw głośną zabawą burzyły spokój publiczny - 10 sztuk x 200zł
* Mandaty za grę w piłkę na trawniku - 10 sztuk x 200zł
* Mandaty za mycie samochodu na własnej posesji -10 sztuk x 200zł
* Mandaty za wulgarne słownictwo pośród dzieci szkół podstawowych 10 x100zł
* Spożycie alkoholu w miejscu publicznym 1 x 500zł

Dodatkowo chciałbym zgłosić się po nagrodę Strażnika miesiąca.

Mandaty za złe parkowanie wystawiłem dzięki swoim zdolnościom dedukcyjnym.
Sąsiad zdradził mi, gdzie ma miejsce do parkowania w pobliżu centrum. Z jego relacji wynikało, iż SM tam nie zagląda, ponieważ to zaułek. Oczywiście udałem się pośpiesznie we wskazane miejsce. 3 naloty i normy wyrobione, a było by więcej gdyby ludzie nie przestali tam pracować. Sąsiad się do mnie nie odzywa. Szukam paragrafu, aby wstawić mu za to mandat.

W podaniu premiowym chciałbym również zaznaczyć to, iż w sposób heroiczny walczyłem o wstawienie mandatu za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym,. Pewien 18-sto latek chciał mi wmówić, iż Lech Free to nie alkohol. Po groźbie sądem i aresztem przyjął mandat.

Proszę o przyznanie premii wynoszącej 1% obrotu z mandatu.
Pozdrawiam.

blackjacek

2013-05-09, 21:46
Qrwa nie budzet trza łatać tylko takiego śmiecia!

Piortuś

2013-05-09, 21:48
Prawda jest taka że w straży miejskiej pracuje dużo ludzi którzy nie mają innej perspektywy na zarobek, to że mają nad sobą takich ludzi a nie innych to nie ich wina. Oczywiście że większość to mendy ale świata się nie zmieni, osobiście przekonałem się o tym że pracują tam też normalni, kiedy na starym mieście jakiś starszy wesolutki strażnik darował mi mandat za zakaz wjazdu :ok:

adioos

2013-05-09, 21:54
Jeeeeeeee ! Włocławek jest sławny !! Z tej samej strony co zawsze ..... od strony przekrętów, układów i czerwonki !


....gdzie ja żyję .... :homer:

NiteQ

2013-05-09, 22:21
Włocławek to nie miasto. Włocławek to stan umysłu...

brtk_PL

2013-05-09, 22:36
sie k*** teraz po placu wolnosci kreci :/

FaR

2013-05-09, 22:43
U mnie w mieście zebrali podpisy potrzebne do referendum i go zrobili. Ale k***a oczywiście mało kto o tym wiedział, bo nie informowali ludzi. Temu zj***nemu samorządowi k***a było to na rękę, bo w końcu stracili by tyle kasy. A wyniki referendum? Za mała frekwencja wyborcza i ch*j do dupy. Tak się to załatwia...

Sonal

2013-05-09, 23:51
@piter210 - ciulu co to za bajki nam tu opisujesz z palca wyssane? A co ma k***a daltonizm do przechodzenia na czerwonym. Już byli mądrzejsi od Ciebie i dlatego umyślili, że czerwone jest na górze, a zielone na dole. I ch*j czy masz faktyczny czy zmyślony daltonizm - czerwone to czerwone. Chyba, że jesteś ślepy... albo poj***ny...

Zuku1916

2013-05-10, 00:46
siwielec29 napisał/a:

to WY powinniscie byc modrzejsi od nich - sytuacja moja wlasna

P - pies
J - ja :D

p - dziendobry, czy wie Pan, ze przeszedl Pan na czerwonym??
J - tak??
p - dokladnie (z usmiechem na twarzy)(siegajac po kajecik)
J - ale wie pan, jestem daltonista i mam problemy z kolorami
p - tak?? i panscy koledzy rowniez??
J - sie pan kolegow zapyta, a ja mam ZWB (zabuzenia widzenia barw pochodnych)
p - a papiery jakies pan ma przy sobie na ta chorobe??
J - jasne, mam jeszcze astme, niewydolnosc pluc, slabo slysze i skrzywienie kregoslupa, a wszystkie papiery nosze ze soba, bo moze ktos chciec potwierdzenia,tak jak teraz - chyba pan zartuje??
p - OK ten pan z glowy teraz koledzy :D


Tak wiec nie dajcie sie kopac po dupach, zawsze mozna sie obronic, przed kazdym!!

swoja droga wladze w panstwie Polskim sa bezkarne i ch*j im w dupe za to....




pie**olisz, juz w podstawowce ucza, ze wlasnie dla ludzi z tego typu schorzeniami jest specjalnie dobrana kolejnosc zapalania sie swiatel zeby moc sie zorientowac wiec albo bajke koles pociskasz albo trafiles na nieziemsko glupiego psa

zreszta przeciez dla pieszych sa tylko dwa swiatla i to jeszcze z ryskunkiem...

JURIJ_77

2013-05-10, 09:37
najbardziej śmieszy mnie to, że tak sytuacja jest WSZĘDZIE - tak ma każda formacja mająca uprawnienia mandatowe. Presja przełożonych na wystawianie mandatów jest szczególnie wysoka w "drogówce" - gdzie za niewyrobienie "normy mandatowej" funkcjonaruisz jest za karę wyznaczany do 8 godzinnego kierowania ruchem na skrzyżowaniu - wyobraźcie sobie to zadanie w 15 stopniowym mrozie albo 30 stopniowym upale - a przerwy jest tylko 15 minut ... takie są realia w Polsce.

kotorminator

2013-05-10, 18:20
Najgorsze jest to że ludzie ze Straży donoszą na swoich.

massq

2013-05-10, 19:42
k***a... Znowu SM?