18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Adolf Hitler - antyrasista

Hauer88 • 2013-04-25, 21:10
Flm odsłania realia obecnego multikulturowego ludobójstwa, jakie dotyka Europejczyków w ich własnych krajach. Bez zbędnych elaboratów.



bloodwar

2013-04-25, 21:46
No tak, wujek Adolf był antyrasistą, Stalin zjadał dzieci żywcem i robił z nich macę a Jan Paweł II leczył ludzi i robił cuda - taaa... Odstaw to co bierzesz albo po pół dawki

genghiskhan

2013-04-25, 21:47
patrząc na to co teraz się dzieje, można po części być wdzięcznym Adolfowi za oczyszczenie tej ziemi z niektórych nacji....szkoda, że uchowało się trochę cyganów i znów się rozplenili :/
przydało by się zrobić kolejny holokaust dla ciapatych

wyzywajcie mnie od kretynów nazistów rasistów itp ale taka prawda...mieszkam we Wrocku i gdyby nie szwaby to mielibyśmy tutaj niezłe szambo dzisiaj....szczerze to w dupie mam czy jestem polakiem, niemcem czy innym ruskiem - chcę aby żyło mi się dobrze i aby inni się nie wpie**alali to wszystko...(czyt. oczyszczenie miasta cyganerii rumunów i innego dziadostwa)

Hauer88

2013-04-25, 21:58
bloodwar napisał/a:

No tak, wujek Adolf był antyrasistą, Stalin zjadał dzieci żywcem i robił z nich macę a Jan Paweł II leczył ludzi i robił cuda - taaa... Odstaw to co bierzesz albo po pół dawki




Albo nie oglądnąłeś, bądź też nie zrozumiałeś, ewentualnie bierzesz coś lepszego.

WhoCaresAboutNik

2013-04-25, 22:08
Takie same pranie mozgow mamy dzisiaj w TV. Wszystko dzieki eurokolchozowi. Najpierw homoseksualisci i ciapaci, pozniej pedofilia i strach podczas spaceru w bialy dzien. Bo cie szmatoglowy o rasizm oskarzy jak twoj pies na niego bedzie szczekac. Albo pedofil uwodzacy aseksualnego 10 latka. Nie dzieki. Wypie**alaj Europo!!!

bartosznowak997

2013-04-25, 22:44
historia się powtarza ale w drugą stronę to wszystko tym razem idzie... niedługo biali hetero będą zamieszkiwać getta bo kolorowe pedzie wszystko zaleją... j***ć eurotolerancje i całą tą poj***ną poprawność polityczną... h*j w dupe lewactwu

Urban-rival

2013-04-26, 00:32
Hehe zajebiste, Hitler mówiący z żydowskim akcentem... Się Adolf w grobie przewraca :mrgreen:

Rottensparrow

2013-04-26, 00:38
a może tak won z tym żydowskim filmikiem, przecież żydzi to najwięksi hipokryci na świecie i rasići, promują multikulturowość tylko w innych krajach

Sfidt

2013-04-26, 00:45
Moze to k***a debile obejrzyjcie zanim napiszecie kolejne kretynskie komentarze, ale w sumie i tak jestescie za glupi zeby wyciagnac wnioski

Imper3838

2013-04-26, 01:03
Czekam aż pół Europy zniknie od tej wielokulturowości, a wszędzie same allach akbary będą. Plaga z bliskiego wschodu nadchodzi. Zupełnie jak w średniowieczu.

oc...........an

2013-04-26, 01:42
Oj sracie jak zwykle, jeśli Allah Akbary zaleją zachodnią Europę, to przyjdzie Rosja z Polską i ich wypleni ;) Wiem, że chcielibyście mieć działkę w Burgundii, a to jest najlepszy sposób, żeby ją zyskać:

1. Araby zalewają Francję
2. Francja się rozpada
3. Wojsko Francuskie zostaje zniszczone
4. Rosja z Polską atakują to co zostało z Francji
5. ????
6. Profit!

Imper3838

2013-04-26, 02:01
Oj tam, że za parę lat w armii rosyjskiej połowa soldatów to będą allachy... Hmm chociaż... To zaatakujemy też Rosję! Cały świat w rękach polaków. Od brytyjskich mórz po syberyjskie tajgi będą serwowane schabowe i rosoły.

Policeman

2013-04-26, 02:32
Dust Devil, wybacz, ale jesteś idiotą. Nie ma czegoś takiego jak Rosja i Polska [to tak na wstępie] i nie ma czegoś takiego, jak "Araby zalewają Francję, wojsko francuskie zostaje zniszczone". Jesteś aż takim idiotą, że nie rozumiesz, iż to nie wojsko zostanie zniszczone, po prostu rasa żołnierzy się zmieni. Już teraz jest ich duży odsetek w wojsku francuskim, coraz większy w rządzie, w samorządach. Tu nie będzie żadnej wojny, pewnego dnia biali ludzie znikną z powodu krzyżówki genów, a islam będzie niepodzielnie rządzić Europą, Polską też. Mamy tak głupie społeczeństwo, że chociażby gwałcili dziennie na ulicach setki kobiet [Polkom pewnie by się to podobało, egzotyczna przygoda...w kraju!!], to telewizja i czasopisma zrobiłyby z tego modę.