18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Adolf Hitler - antyrasista

Hauer88 • 2013-04-25, 21:10
Flm odsłania realia obecnego multikulturowego ludobójstwa, jakie dotyka Europejczyków w ich własnych krajach. Bez zbędnych elaboratów.



opek92

2013-04-26, 10:48
Adolf Hitler mocno masakruje młodych lewaków.

KTU

2013-04-26, 11:35
Trzeba być kompletnym bezmózgiem żeby popierać wielokulturowość bo niektórzy nawet nie zauważają jak sobie tym zaszkodzą. Nawet pomijając te bardziej wzniosłe powody, patriotyzm, zachowanie kultury itd. to nawet w przyziemnych sprawach strzelicie sobie w stopę bo będą zabierać wam pracę (chociaż oczywiście niedługo lewaki będą mówić o konieczności sprowadzania imigrantów żeby podtrzymać złodziejski system emerytalny) czy nawet już mega przyziemna sprawa jak znalezienie sobie dziewczyny bo Polki polecą do ciapatych i murzynów a tamci jeszcze będą wam się śmiać w twarz że zabierają wam kobiety (no ale przecież zapomniałem o zasadzie "nowego wspaniałego świata" czyli "każdy jest dla każdego" no i zapomniałem że najczęściej propagatorzy multi-kulti to pedały no i to też pokazuje ich inteligencje skoro sprzyjają islamowi gdzie za pedalstwo jest kara śmierci...).

PS. A sam filmik jest genialny.

wolek14

2013-04-26, 11:38
Bardzo dobry materiał, idealne porównanie do tego, co się dzieje.

kokos19

2013-04-26, 11:54
Filmik świetny al brakuje mi płęnty a mianowicie w ostatniej scence po słowach żyda że jest ostatni hitler powinien go zastrzelić w taki sposób ładnie by się wszystko zamknęło

oc...........an

2013-04-26, 13:36
Policeman napisał/a:

Dust Devil, wybacz, ale jesteś idiotą. Nie ma czegoś takiego jak Rosja i Polska [to tak na wstępie] i nie ma czegoś takiego, jak "Araby zalewają Francję, wojsko francuskie zostaje zniszczone". Jesteś aż takim idiotą, że nie rozumiesz, iż to nie wojsko zostanie zniszczone, po prostu rasa żołnierzy się zmieni. Już teraz jest ich duży odsetek w wojsku francuskim, coraz większy w rządzie, w samorządach. Tu nie będzie żadnej wojny, pewnego dnia biali ludzie znikną z powodu krzyżówki genów, a islam będzie niepodzielnie rządzić Europą, Polską też. Mamy tak głupie społeczeństwo, że chociażby gwałcili dziennie na ulicach setki kobiet [Polkom pewnie by się to podobało, egzotyczna przygoda...w kraju!!], to telewizja i czasopisma zrobiłyby z tego modę.




Mój drogi, sam jesteś idiotą, skoro nie zauważyłeś hektolitrów ironii w mojej wypowiedzi. Stwierdzam, że ch*jowe z tobą byłby konwersacje, bo każdą ironiczną wypowiedź brałbyś za szczere stwierdzenie. Więcej dystansu do świata, a w szczególności do tego portalu :P

kniga84

2013-04-26, 14:58
Nie byłem nigdy w Izraelu więc nie wiem jak tam jest, ale gdybe zamiast Zydów podłożyć Londyńczyków a zamiast Tel Aviv Londyn to pierwsza część filmu pokazuje nam dokładnie sytuacja jaką mamy dziś