18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Adi w kolorze

Rottensparrow • 2013-01-22, 15:16
Film ukazujący Fuhrera od jego dobrej, prawdziwej strony. Pozdrawiam


Ponury Knur

2013-01-22, 15:48
Rottensparrow napisał/a:



ale mam z ciebie darcie napinaczu, szkoda że jesteś taki płytki intelektualnie




Co ma moja głębia intelektualna do tego że rzucasz na sb frazesami a jak się ciebie zapyta o argumenty do nich to zaczynasz mruczeć że jest się lewakiem, plebsem i pospólstwem i nic po za tym. Chciałbym abyś napisał argumenty popierające głoszoną przez ciebie ideologię. A ty nic poza inwektywami powiedzieć nie potrafisz więc nie wiem kto reprezentuje sobą dno intelektualne.

Smutas

2013-01-22, 15:51
Patrząc na te kolorki przyznam się, że nie miałem pojęcia że Hitler samoopalacza używał...

RainbowDash

2013-01-22, 16:01
".. od jego dobrej, prawdziwej strony"
śmiechłem...

Rottensparrow

2013-01-22, 16:18
Ponury Knur napisał/a:




Co ma moja głębia intelektualna do tego że rzucasz na sb frazesami a jak się ciebie zapyta o argumenty do nich to zaczynasz mruczeć że jest się lewakiem, plebsem i pospólstwem i nic po za tym. Chciałbym abyś napisał argumenty popierające głoszoną przez ciebie ideologię. A ty nic poza inwektywami powiedzieć nie potrafisz więc nie wiem kto reprezentuje sobą dno intelektualne.




No ma dużo, ale skoro tego nie jesteś w stanie zauważyć to masz problemy z logicznym myśleniem ;-)

Ponury Knur

2013-01-22, 16:24
Rottensparrow napisał/a:




No ma dużo, ale skoro tego nie jesteś w stanie zauważyć to masz problemy z logicznym myśleniem ;-)



Czyli dalej nic nie potrafisz powiedzieć konstruktywnego poza obelgami i inwektywami. Szkoda, zaprzestań rzucania frazesów jeśli nawet nie potrafisz ich argumentować.

Rottensparrow

2013-01-22, 17:17
Ponury Knur napisał/a:



Czyli dalej nic nie potrafisz powiedzieć konstruktywnego poza obelgami i inwektywami. Szkoda, zaprzestań rzucania frazesów jeśli nawet nie potrafisz ich argumentować.



Przecież cie nie obrażam, oczywiście ty na ten swój chłopski rozum wszystko postrzegasz jako atak

ssebek777

2013-01-22, 17:25
Na pewno nie będzie mi żal tego skur******

mr_9mm

2013-01-22, 17:26
Stary, poczciwy i dobroduszny Adi. Leci duże piwo!

jaro1

2013-01-22, 17:40
zaraz pewnie usuną bo to poj***ny kraj jak byś wrzucił Stalina to nic by nie zrobili

Kupa_w_majtkach

2013-01-22, 17:54
Dla mnie opis ma wydźwięk ironiczny. Pewnie się nie mylę....ale Ponury Knur mnie naprostuje wtedy.

Ponury Knur

2013-01-22, 18:51
Dudeczek napisał/a:

Dla mnie opis ma wydźwięk ironiczny. Pewnie się nie mylę....ale Ponury Knur mnie naprostuje wtedy.



nie ma wydźwięku ironicznego. Wcześniej gość wpadł na sb i pierniczył coś o rasie panów itp. smuty,zainteresowała mnie co wie na ten temat i jakie ma argumenty co do swojej ideologii na co przeczytałem że jestem plebsem i lewakiem. Dla mnie może być wyznawcą latającego potwora spaghetti.Tylko chciałbym wiedzieć czy gość wie o czym mówi czy pie**oli aby pie**olić a tu widać przykład typowego pozera który boi się konfrontacji i nie posiada żadnych argumentów. Wstyd dla wszystkich nazi tego świat bo gość nie potrafi się obronić.

daf098

2013-01-22, 19:46
Rottensparrow napisał/a:

Film ukazujący Fuhrera od jego dobrej, prawdziwej strony. Pozdrawiam



zrób coś pożytecznego i idź w ślady swego wodza :samobojstwo:

Gift3232

2013-01-22, 20:53
wzruszyłem się, film jest wspaniały, wujek Adi... żałuje że nie żyje... takich wspaniałych ludzi jak on już nie ma na tym świecie ... na zawsze w naszych sercach <3

oc...........an

2013-01-22, 20:53
Ehh... Adi jak zwykle na propsach. A jak ja wrzuciłem avatara z sierpem i młotem na białym tle (patrz niżej) to mi go wyj***no, bo tak! :( To jest takie niepoprawne politycznie!




mlynaros

2013-01-22, 20:53
Za wujka zawsze piwo :)