18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

AdBuster - konfrontacja Polsilver vs Gillette Fusion

LionX • 2012-11-04, 23:01
Adbuster i jego nowa konfrontacja :-D

detox9

2012-11-04, 23:19
On sie Qrwa 1 raz goli czy jaki hui ze tak płacze ?

Kapral Poproszek

2012-11-04, 23:25
Ja tak płakałem jak się próbowałem golić brzytwą, tam jednak liczy się precyzja i to nie niemiecka ani szwajcarska tylko chińska z górnej półki. Polecam golarki na wymienne żyletki, choć ze względu na oszczędność czasu i z tego musiałem zrezygnować na rzecz - i tu będzie reklama - Wilkinson bo jako jedyni nie dodają tego h*jowego zielonego paska tylko przycisk do usuwania włosów z pomiędzy ostrzy.

oldsoul166

2012-11-04, 23:25
Konfrontacja absolutnie nie obiektywna. Piszczy jak baba, ja mam twardy zarost i gole się na wodę. W dodatku ma długie klajtry, zbyt długie. Po trzecie zapomniał sprawdzić trwałości ostrzy. Ile razy ogoli się jednorazówką a ile razy dobrą maszynką. Po czwarte, nie raz używałem maszynek elektrycznych i żadna nie ogoliła tak dobrze jak normalne żyletkowe. W wojsku po takim goleniu maszynką elektryczną- delikwent został by "odesłany" do wtórnego golenia.

Aeon

2012-11-04, 23:32
Nie naskakujcie na niego, że krzyczy/płacze. Poziom jego "testów" jest dostosowany do wieku emocjonalnego widowni (gimnazjum, podstawówka).
Na yt by dobrze zarabiać trzeba niestety robić z siebie co najmniej głupa. Co do samych jego materiałów to można się nimi co najwyżej podetrzeć. Sam nie wie jak się za nie zabrać, a ludzie wyrabiają sobie na tej podstawie swoje własne zdanie.

Zaebauem

2012-11-04, 23:53
hahaha juz na sadolu. nie wierze.

lionix

2012-11-04, 23:57
tępy jak polsiver, stare przysłowie


POZA TYM!!

co on? Ja się golę zwykłymi z kiosku i 0 problemu

i elektryczną ch*jowo sie goli nawet dobrą za 350 zł, nie ogoli tak dokładnie jak żyleta

SleThu

2012-11-04, 23:59
"ch*j gona łocz AdBuster "

ilves

2012-11-05, 00:09
Sorry, ale jeśli chodzi o maszynki to i tak wszystko ch*ja warte, bo w p*zdu odrośnie. Zależy czy wierzysz w reklamy i gówno jakie się ludziom, którzy nie myślą wciska.

vass

2012-11-05, 00:29
ilves napisał/a:

Sorry, ale jeśli chodzi o maszynki to i tak wszystko ch*ja warte, bo w p*zdu odrośnie. .


W Twoim wypadku, to chyba, nie w p*zdu, tylko na p*zdu :)

Dziamian

2012-11-05, 00:40
widzę piosenka na samym początku mu się zmieniła, chyba go o przeróbkę oryginału oskarżyli i nie kazali używać :amused:

SvenGlock

2012-11-05, 13:43
Na ciul ciągle dodawać jego filmiki? Ma przecież swój kanał na YT :-/

bujaszaka

2012-11-05, 13:44
Wiedziałem k***a, że prędzej czy później jakiś pajac to tutaj doda. Może zacznijcie wpie**alać tu filmy każdego vlogera z youtube...

oc...........an

2012-11-05, 13:49
Elektryczna nie goli do końca, jak chcesz mieć gładką twarz to kup "żyletę". Ja używam jednorazówki od BIC i żel Nivei i jestem bardzo zadowolony z efektu. Koleś jest ciotą, a nie facetem więc narzeka, że "boly" i w ogóle źle. Dupa nie facet :hitler:

bo...........30

2012-11-05, 13:51
@lionix nie wiesz o czym piszesz, ja mam właśnie philipsa za niecałe 400 złotych i jestem ogolony jak żyletką, nie płacę za żadne żele i inne duperele. Po braunie nie było już tak fajnie :)