18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

AdBuster - konfrontacja płynów do spryskiwaczy

cerox • 2012-12-11, 19:19



Zimowy AdBuster :D

Kakushkin

2012-12-11, 19:21
Ja pie**ole jaki wyścig po piwa :d Formuła 1 odpada.
Cerox szybszy o setne sekundy.


obcyss

2012-12-11, 19:21
hmm Filmik trwa prawie 5 minut dając to, że dodałeś to 1 minutę temu a on na necie udostępnił to 3 minuty temu, to gotów jestem mniemać, że nawet nie obejrzałeś tego co wrzucasz ;) ahh ta żądza piwek :P

cerox

2012-12-11, 19:24
Wrzucałem i na drugiej karcie słuchałem co on mówi :D

Bewup

2012-12-11, 20:07
ja kupiłem płyn Aura w stonce, polecam

SharpSe

2012-12-11, 20:39
ja latan letnim. tylko troche dykty dolewam

inwalida_umysłowy

2012-12-11, 20:47
gwindak napisał/a:

ja latan letnim. tylko troche dykty dolewam


Przewraca się w główce od dobrobytu ;)

matiqq

2012-12-11, 21:08
Damundo@ Vista, ChomikBox? serio?

artiee

2012-12-11, 21:31
To teraz wyszło szydło z worka jak nas wielkie korporacje kochają w dupska. Mała firma robi lepsze jakościowo produkty i to się ceni.

Kakushkin

2012-12-11, 21:43
@matiqq, tak ChomikBox i 7ka co w związku z tym faktem?

ZimnyBrowar

2012-12-11, 22:16
Co z tego ze płyn driver ma nieprzyjemny zapach? :p on go wącha czy przeciera szyby? :P

markop4321

2012-12-11, 22:17
A później będzie k***a herbatę pił z tych szklanek. Jedź pan w ch*j.

Policeman

2012-12-11, 22:19
Czy nie można zrobić zbiorczego na to coś? No na cholerę wrzucać każdy filmik jaki ten nudny gość nagrywa dla swojego video bloga. Te testy to można o kant dupy potłuc, szczególnie, że widać, iż nie jest żadnym chemikiem czy fizykiem. Rozumiem, że to ma zabarwienie humorystyczne [dla jakichś ostatnich ciot może być nawet śmieszne], no ale do cholery jasnej, czy sadistic to jest zrzuta na videoblogi? Kilka jeszcze można przełknąć, ale nie każdy odcinek po minucie jak tylko wchodzi, szczególnie, że te parszywe szmaty, które to wrzucają, robią to tylko dla piw, pewnie sami nawet tego nie oglądają.

Rysh

2012-12-11, 22:20
A potem zajeżdża człowiek na shella i mu człowiek od tankowania poleca płyn do spryskiwacza... Nie dość że gówno, to jeszcze droższe od tanich lepszych! biedronkowych zamienników...

Smeagol

2012-12-11, 22:26
Policeman napisał/a:

Czy nie można zrobić zbiorczego na to coś? No na cholerę wrzucać każdy filmik jaki ten nudny gość nagrywa dla swojego video bloga. Te testy to można o kant dupy potłuc, szczególnie, że widać, iż nie jest żadnym chemikiem czy fizykiem. Rozumiem, że to ma zabarwienie humorystyczne [dla jakichś ostatnich ciot może być nawet śmieszne], no ale do cholery jasnej, czy sadistic to jest zrzuta na videoblogi? Kilka jeszcze można przełknąć, ale nie każdy odcinek po minucie jak tylko wchodzi, szczególnie, że te parszywe szmaty, które to wrzucają, robią to tylko dla piw, pewnie sami nawet tego nie oglądają.



Nie sraj żarem policjancie, fakt faktem na sadisticu bardzo często pojawia się materiał "niesadystyczny", ale po ch*j rozpisywać się w komentarzu o tym jakie to be i niedobre, skoro możesz ruszyć palcem o 2 cm i scrollnąć sobie stronę w dół ?