18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

AdBuster - konfrontacja płynów do spryskiwaczy

cerox • 2012-12-11, 19:19



Zimowy AdBuster :D

bravoteampolska

2012-12-12, 02:39
Wystarczy kupić dowolny zimowy płyn , ja osobiście kupiłem w tesco i do niego dolać , pół buteleczki tak koło 200 ml denaturatu .
Zapach płynu może nie jest kwiatkowy, ale nie po to on jest , dobrze czyści i nie zamarznie

elvese1

2012-12-12, 06:20
ale sucharami nak***ia, ze az smutno :(

Upalony

2012-12-12, 08:08
Damundo napisał/a:

Ja pie**ole jaki wyścig po piwa :d Formuła 1 odpada.
Cerox szybszy o setne sekundy.

Obrazek



Ludzie tacy są pazerni ze jpd...
I tak wole obejrzeć bezpośrednio na YT bo jest HD :D

olex

2012-12-12, 11:10
jak k***a mac mozna sprawdzac zapach, przeciez liczy sie jak syf usuwa z szyb, to jest chyba najwazniejsze, a do k***y nedzy mozesz nawet letni płyn miec, dolejesz koncentratu, borygo, spiritu, żal

lucaspl94

2012-12-12, 13:33
Bardzo fajny materialik. jeden z nielicznych od adbustera, ktory mi sie spodobal.
jak widzimy, te lepsze i drozsze - nie zawsze sa, az tak zaje...iste.

injenero

2012-12-12, 23:04
pozostaje jeszcze kwestia jak płyn zachowuje się na szybie, czyli jak się rozścieła i jak odparowuje..
dlatego ten film otrzymuje 6/10 za niepełną analizę praktyczności

al...........10

2012-12-12, 23:30
Ja pie**olę, koleś wziął się za testowanie płynów i sprawdził najmniej istotną cechę.
Ja kupiłem w tesco taki, który był polecany w jakimś teście dostępnym na necie i najchętniej bym go wylał w p*zdu. Jebie tak niemiłosiernie, że nie da się wytrzymać, a w dodatku ostatnio kobieta się mnie pytała czy coś piłem bo niby waliło ode mnie alkoholem - zrozumiałem o co chodzi jak wróciłem do samochodu. Każdy, kto wsiada, pyta mnie co tak śmierdzi. Nazwy niestety nie podam, bo wszedł mi cały. Jeszcze ciekawostka: płyn był wyposażone w taki dziubek, przez który łatwo się nalewa po włożeniu go w otwór butli - i to k***a nie pasowało! Po ch*j to w takim razie było?
Wzburzyłem się, zaraz znajdę ten test i ten płyn.
[edit]http://www.auto-swiat.pl/1-test-plynow-do-spryskiwaczy-sprawdzilismy-czy-smierdza-truja-lub-zamarzaja#
To był "Psik Psik Autoland" - niby piszą, że nieprzyjemny zapach, no ale k***a bez przesady, ja go czuję nawet jak już jestem w domu...

okar19

2012-12-13, 02:56
Strasznie nudne te konfrontacje ...

MudPie

2012-12-13, 18:03
Ja zawsze kupuje obojętnie jaki aby za nie więcej niż 5zł za 5L Jestem z takiego zadowolony nie widzę sensu kupować innego niż najtańszy.