18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

AdBuster - ACHTUNG vs. chicken

GatecrasherKO • 2012-12-30, 19:40
Kolejna konfrontacja typowo sylwestrowa, piromani :samoboj:






Szkoda, że rzeczywiście jej nie trzymał w ręce.

FXSe7eN

2012-12-31, 12:59
słabe te achtungi z kolegami kiedyś kupiliśmy Achtunga i BigJumbo to był dopiero huk :D

Zasia

2012-12-31, 13:56
Historia własna , możecie wierzyć lub nie, ale rok temu w sylwestra miałem takiego samego achtunga. Zadowolony poszliśmy z kumplami odpalić go na placu w Gdańsku( było takie miejsce gdzie wszyscy rzucali petardy). Kiedy poprosiłem żeby kumpel odpalił petardę, nie udawało mu się to, bo szwankowała nam zapalniczka więc zwątpiłem i spojrzałem w inną stronę ale rękę z petardą zostawiłem dalej w górze i akurat wtedy kumpel ją odpalił ale myślał, że to zauważyłem i mnie z tym zostawił. Ja nie świadom niczego po prostu opuściłem rękę ( ale podkreślam-mocno ścisnąłem petardę) i jebnęło zdrowo w mojej dłoni. Na szczęście jak wspomniałem wcześniej miałem ściśniętą rękę więc nie rozwerwało mi ręki ale miałem spuchniętą jak sam ch*j + krwiaki na całym ręku. Ból niemiłosierny.

hiperol

2012-12-31, 14:58
to k***a nie jest nawet achtung xD ja mialem takie ze butelke po pepsi to by w proch obrucily xD elo pis joł

Achtung88

2012-12-31, 15:21
prawie straciłem palec przez achtunga, zatyczka górna była zdaje się poluzowana, płomień z masy potarkowej przeszedł bez opóźnienia do komory z fotobłyskiem. foty nie mam, ale blizn kupę. zainteresowanym zjawiskiem wybuchu i urazami nim wywołanymi, polecam link z mojego podpisu.

misiekebr15

2012-12-31, 17:52
już wiem jak porcjować kurczaka ;D