18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Adams, żołnierz US army...

Halman • 2022-11-17, 15:19

demonstruje że może pić...

neo001

2022-11-18, 05:11
reznik666 napisał/a:

i po ch*j w chodzi ciagle w mundurze jak z taka morda i tak juz nie sluzy tylko jest weteranem czy kombatantem czy jak sie nazywa kaleki zolnierzy co zostali okaleczeni w walce? a ch*j j***ny nosi mundur jprdl fleksuje sie tym ze mu morde rozj***li na wojnie. wiecie ze w ameryce pare lat temu byl taki boom na lapanie ludzi za tzw. "stolen valor"? cos jak u nas niedawno byl boom na lapanie pedofili te cale ecpu co podajac sie za 14, 5 latki pisali sprosne teksty do ulomnych przegrywow a potem przyjezdzali zeby sie nad nimi znecac. tak samo w u es ej bylo pare lat temu takie samo polowanie ale na "stolen valor". czaisz w ameryce sa typy co podnieca ich chodzic w wojskowych mundurach na co dzien i typki specjalnie robili pod to kontent nagrywali typow jak ich "konfrontuja" podchodzili i pytali z jakiej dywizji kto jest dowodca gdzie sluzyli, jakie motto jaki trening itd i wychodzilo ze zboczency nosili mundury i podawali sie za wojskowych a inni zboczency ich sledzili i nekali zeby pokazac w necie ze te zboczence nie sa prawdziwymi zolnierzami xD wiem leb rozj***ny. ale widac amerykance to w k***e durne spoleczenstwo i lapia sie na takie zagrywki z mundurami wiec jak typowi na wojnie ryj urwalo to teraz radosc odnajduje w chodzeniu po miescie w pelnym mundurze obwieszony medalami i czerpie chora zboczona satysfakcje z wysluchiwania pochwal od amerykanow "oh my gosh god bless u god bless our forces god bless you oh my gosh" hehehe hehe xD



A ch*j cię to interesuje, chce to łazi. Wiesz dlaczego takich tam łapali? Amerykanie "podziwiają" swoją armie i są z niej dumni, a do weteranów mają zapewne jeszcze większy szacunek. Z tego samego powodu wyłapują/wyłapywali ludzi którzy się podszywali pod nich.
Oczywiście ja mam na nich wyj***ne tak jak na naszych wojowników w mundurach :mrgreen:

Voldmar

2022-11-18, 08:36
I weź tu zrób smutną minę XD

skywalker75

2022-11-18, 08:55
Ja tam jako Polak na amerykańskich żołnierzy nie narzekam, ale rozumiem wk*** onuc, w końcu to przez nich nie mogą wejść do naszego kraju jak do własnego chlewu, zaj***ć pralki, gwałcić kobiet, mordować mężczyzn....

SirMajkel

2022-11-18, 11:12
kraj, który nie jest demokratyczny szerzy demokrację. Ciekawe.

Leatherface

2022-11-18, 12:22
Prędko się z nim żadna nie przeliże(nie licząc kurew, czyli większości :lol: )

Huherko

2022-11-18, 18:45
k***a mógłby grać ghula bez makeupu w ekraniacji fallouta.

LouisdeFunes

2022-11-18, 23:41
Adams z Rodziny Addamsów Halloween

dff58795

2022-11-19, 18:12
Marzę, żeby mi złożył kondolencje.

LubelskiCebularz

2022-11-21, 10:20
ClemenMurray napisał/a:

Ważne, że dowódca uścisnął mu dłoń przypinając odznaczenie z gównolitu za to, że się poświęcił w wojnie wywołanej przez jego kraj, w jakże słusznym celu szerzenia demokracji.



Jak by nie ten kraj, to byś dzisiaj dziecku na imię Sasza dawał

leonsjo

2023-06-26, 12:25
ClemenMurray napisał/a:

Ważne, że dowódca uścisnął mu dłoń przypinając odznaczenie z gównolitu za to, że się poświęcił w wojnie wywołanej przez jego kraj, w jakże słusznym celu szerzenia demokracji.



Dawno tyakiego gowno komantarza nie czytalem. Typie zalosny jestes.