18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Adam na siłowni

quer • 2012-11-20, 19:55
Pokazuje swój trening bajcepsa i tricka :idzwch*j:



Polnischefuhrer

2012-11-21, 00:10
jacekmatys napisał/a:

kiedyś nie było ultra super k***ach*jwijakich odżywek,

Obrazek

Obrazek

a teraz co??

ObrazekObrazek



ale były sterydy , sam Arnold Schwarzenegger przyznał się że je brał

markop4321

2012-11-21, 00:13
A ja tam szanuje gościa nic do niego nie mam, Oprócz tego że jakaś małpa spiewa w radiu.

Next010

2012-11-21, 00:14
Pozytywny chłopak takie podejście lubię ale niestety strasznie kaleczy te ćwiczenie na triceps. Zapał jest teraz jeszcze trochę techniki bo każdy się uczy a na wszystkim nie można się znać .

fejzez

2012-11-21, 00:15
kocham ludzi którzy nie mają pojęcia na dany temat jak ten pan na filmiku ale ch*j próbuje edukować.
Taką "muskulaturę" jaką on ma to można bez problemowo osiągnąć robiąc same pompki i podciąganie na drążku i to w 3x krótszym czasie. podsumowując :idzwch*j:

PaulBZWNGR

2012-11-21, 00:22
Na siłownię nie chodzi, to nie ma jak podpatrzeć bardziej doświadczonych...

Może Sadistic powinien się złożyć na lustro dla niego? Niech widzi, jak pokracznie robi ćwiczenia i niech pracuje nad techniką chłopak :)

Bugini

2012-11-21, 00:25
JedzMojLagier napisał/a:

nie jest mistrzem techniki i pewnie nie wie co to znaczy plan treningowy, dieta i ogolne rozeznianie cwiczen na dane partie miesniowe itp. itd. dletego po 3 latach treningu wyglada jak emo 15 latek po chemioterapii :)


Dla mnie tak nie wygląda, nie stać go na siłkę ale typ ćwiczy, radzi i się nie wozi, wrzuć swoją sylwetkę i zobaczymy czy masz o czym gadać

midnightc

2012-11-21, 00:40
Next010 napisał/a:

Pozytywny chłopak takie podejście lubię ale niestety strasznie kaleczy te ćwiczenie na triceps. Zapał jest teraz jeszcze trochę techniki bo każdy się uczy a na wszystkim nie można się znać .



Kaleczy, bo ciężar za duży, nie ma siły i zamiast pracować tricepsem "wyrzuca" z barku. Zamiast się popisywać, to powinien powolutku, na mniejszych obciążeniach i dokładnie pełne ruchy wykonywać, a nie szarpie się jak małpa na huśtawce.

Spartan78 Kce

2012-11-21, 00:41
3 lata na siłowni???? Chyba lustra polerował :-D

Marian Pudzianowski

2012-11-21, 00:46
Nie każdy ma zajebistą genetykę... Inny zrobi coś w 10 lat, a drugi to samo w 5.

lie

2012-11-21, 01:00
Bardzo fajny typ, szacunek!

bovski

2012-11-21, 01:02
@Problem wiadomo,tak jak ludzie wyżej pisali: fajnie,że się stara, fajnie,że robi coś zamiast siedzieć przed kompem i hejtować ludzi wyglądających lepiej. Spoko,że chce swoją pasją podzielić się z innymi. A kiepskie jest to,że chyba żadna choroba nie usprawiedliwia źle wykonywanych ćwiczeń czy braku wiedzy w temacie który się porusza: mam na myśli tę rzekomą szkodliwość odżywek.

riczardson

2012-11-21, 01:05
Nie pie**olcie głupot, chłopak się stara i coś robi i to jest ważne... Mam kumpla po chemii, przej***na sprawa, psychicznie się podnieść po takich przeżyciach jest ciężko. Opamiętajcie się ludzie.

Problem

2012-11-21, 01:24
No ale co z tego ze nie potrafi robic profesjonalnie tych cwiczen, robi to co lubi, jak lubi i nikt mu tego nie zabroni..
Widac ze nie wychowal sie w rodzinie, gdzies Mamusia i Tatus, dawali mu co tydzien wyplate nie jednego "zwyklego" czlowieka. Wychowal sie pewnie na ulicy gdzie dzieja sie rozne rzeczy. Oby nie biegal z nozem w przyszlosci i nie robil komus krzywdy.

W dodatku, nikt nie wie na co chorowal/choruje.

Z reszta, robi to na co go stac.. Jezeli uwazacie ze chlopak nie odnajduje sie w tym sporcie, to niech mu kur.wa ktos zafunduje np. Crossa, rajdowke, narty, snowboard, czy inny sprzet, moze w ktoryms sporcie ma zaje.bisty talent...( do tych co rozumieja przeslanie).

Edit // Masz racje z tymi odzywkami, ale tutaj moje zdanie jest takie, ze nasluchal sie "rowiesnikow" i poprostu plecie dalej glupoty, z tym sie zgodze. W sumie to mi sie wydaje, ze to poprostu jest uboga wersja filmiku w ktorym ktos pokazuje, ze trzeba robic to co sie lubi, nie patrzec na nic, walczyc z problemami. Kij wie jak to rozumiec juz. Troche sie wku.rwilem i nie dokonca pisze to co chce :)

Edit2 // @bovski - co do usprawiedliwiania zlych ciwczen chorobami, tu sie nie zgodze, poniewaz znam osobe, ktora mimo zaniku miesni, stara sie cwiczyc jak moze, zeby nie stracic tego co ma w tym momencie. Rozne sa choroby, Nie wiemy czy ma raka, czy inne badziewie. Napewno znalazloby sie stos chorob, ktore uniemozliwiaja prawidlowe wykonywanie kulturystyki.

dizzydom

2012-11-21, 01:33
on przez te 3 lata chyba co trening j***ł się w głowę jak zarzucał ten hantel do tricepsa

Ra...........py

2012-11-21, 01:37
Siłka w piwnicy ! Stare dobre czasy ;)