18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

AbstraCharytatywnie dla domu dziecka

maestro93 • 2013-12-21, 11:29
a oto dobry gest ze strony naszych "gwiazd" internetowych.
abstrach*je nie są takie ch*je :mrgreen:
gościnnie Ceneo Lokalnie i SA Wardega.

abcdefgz

2013-12-22, 14:17
PlecionkarzMam dokładnie taką samą sytuacje, mieszkam naprzeciwko kabaretu i również chodziłem z tymi przyjebami do podstawówki i gimnazjum. Nieuleczalna patologia, dokładnie tak samo to wyglądało jak to co opisałeś.

Catacombe

2013-12-22, 14:56
Ja pie**ole, nie moge z was ludzie. Był filmik z Wardega jak dawał ciuchy bezdomnym. Odrazu to ból dupy, że to nieroby, że lepiej by zrobił jakby to poszło do domu dziecka. Dom dziecka dostał, też źle. No k***a, jak ktoś nie pomaga ludzią - j***ć go, jak pomaga - j***ć go. Bo zajebiście że oceniacie całe społeczeństwa na podstawie jednostek patologii. j***ny, murzyński ku*as prosto wam w tchawice

wo...........33

2013-12-22, 15:01
Nie chodzi o to żeby ich zrozumieć i nic z tym nie zrobić. Przecież oczywistym jest, że patologię trzeba zwalczać bo sama się nie zwalczy i właśnie dlatego ludziom z domów dziecka potrzebne jest dobre podejście.Nie chodzi o litowanie i użalanie się nad nimi bo to potęguje tylko ich pato zachowania. Nie raz, nie dwa okazywało się, że dobry wychowawca potrafi zdziałać cuda i wykrzesać z takich ludzi coś dobrego.

qq...........qq

2013-12-22, 16:46
Co nie zmienia faktu, że to w większości patola. Abstrah*jąc: czytając opisy rodzin tworząc szlachetną paczkę natknąłem się na 8 osobowe rodziny mieszkające w 2 pokojowym domu. Trzeba ich wspierać, aczkolwiek są nierobami.

KiKiZ

2013-12-22, 17:02
Ehhh jak czytamt e wasze bóle dupy to mi się was żal robi.

Szacunek dla Abstrach*jów(mimo że robią to dla hajsu to myślę że są normalnymi ludźmi) za dystans do siebie, normalność i szkoda że w filmikach są tacy 'nienaturalni'.

Pozdro, wkleiłbym jedną rzecz ale za nią jest warn więc chociaż na święta odpuście bo naprawdę, żal mi się was robi.

chetek

2013-12-23, 00:38
wotek933 napisał/a:

jaką stworzyli jej Ci rodzice (...)
w jakiej znajdują się Ci, których właśnie krytykujecie



Możesz mi wytłumaczyć, czemu słowo "ci" piszesz wielką literą?

wo...........33

2013-12-23, 00:43
@up
Mój błąd, z przyzwyczajenia napisałem z dużej litery :P

pablo2k

2013-12-23, 09:15
Szybko do rzeczy:
- Ci (w sensie Tobie) - rozpoczynamy wielką literą.
- ci (w sensie tamci) - małą.

Jemu, on, oni, jego itd. też małą. Chyba, że mówimy o jakiejś specjalnej osobie, której chcemy oddać cześć, np. o Bogu czy królu. Zrobiłem Ci przysługę - wielką. Czy zombie zjedzą ci mózg - mała literą. Faktycznie wotek933 popełnił literówkę :) Pozdrawiam wszystkich grammar nazi.

Może ktoś się dowie czegoś nowego. Wesołych świąt :)

chetek

2013-12-23, 10:01
pablo2k napisał/a:

Szybko do rzeczy:
- Ci (w sensie Tobie) - rozpoczynamy wielką literą.
- ci (w sensie tamci) - małą.



Nie, w pierwszym wypadku też rozpoczynamy małą literą. Opcja z wielką to wariant, którego użycie wskazuje na obdarzenie adresata wypowiedzi szczególną estymą i taka forma powinna być używana w szczególnych wypadkach.

pablo2k

2013-12-24, 08:43
chetek napisał/a:



Nie, w pierwszym wypadku też rozpoczynamy małą literą. Opcja z wielką to wariant, którego użycie wskazuje na obdarzenie adresata wypowiedzi szczególną estymą i taka forma powinna być używana w szczególnych wypadkach.



Dla Ciebie estymą, dla mnie zwykłym szacunkiem :)

chetek

2013-12-24, 09:59
@up

Pisząc z wielkiej za każdym razem dewaluujesz pojęcie szacunku, nie uważasz?