18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BenderXXX

2017-09-01, 22:42
Bardzo słuszna sprawa. Uważam, ze bardzo wazne jest, zeby zachecac ludzi do wypowiedzenia własnej opinii na temat uchodzcow, nie ulegajac poprawnosci politycznej. Dlatego tak jak Gizy nie ogladam bo nie lubie to podoba mi sie to co teraz robi. Każdy obywatel jest w pewnej części "posiadaczem" ojczystego państwa i ma prawo powiedzieć "nie chce uchodzcow bo pomimo tego, ze nie każdy muzułmanin jest terrorystą, każdy znich w zaciszu domowym cieszy sie z ataków bo wierzy w ta sama pok***ioną religie i nigdy nie widziałem, zeby jaki kolwiek islamista podj***ł innego ze cos planuje. zawsze mowią ze nic nie widzieli."
Mieszkam za granicą i musze wam powiedziec, ze to młodze pokolenie jest tu bardzo skrzywdzone. Do tego stopnia, że uwazaja iz własne bezpieczenstwo jest mniej wazne niz poprawnosc polityczna. bo rasizm i dyskryminacja jest not cool. Widziałem nawet ja pok po ostatnich zamachac 18 latek mowi do muzułmania, nie przejmuj sie kolego my rozumiemy, ze wy tacy nie jestescie, pojedyncze jednostki rzucaja na was takie zle swiatlo - nie przejmuj sie. Na co gosciu sie oburzył i mowi, ze te zamachy to nie muzulmanie i zaczal tlumaczyc, ze to nie byli islamisci... hehe. Trzeba młode pololenie uswiadamiac, ze maja prawo wyboru i ze tolerancja powinna miec swoje granice. Giza gratulacje, bardzo mnie sie to podoba.

aleleble

2017-09-02, 21:23
Puncherfaust

Jakbyś oglądał więcej występów Gizy,to byś wiedział o co mi chodzi:D

I nie.Nie nie jestem za ściąganiem ciapatych złodziei do Europy.