18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A we francji po staremu

~Velture • 2018-07-18, 07:31
Za dużo demokracji mają i za mało multikulti :roll:

Jak jakiś zjeb chce mnie nazwać rasistą to droga wolna bo dla mnie to j***ne bydło to są podludzie gorsi od pie**olonego zwierzęcia i przykro się patrzy widząc jeszcze jakiegoś białego biorącego w tym udział.

Czyli jednak multikulti się sprawdza i biały uczy się czarnej i ciapatej kultury.
Takie tolerancyjne i nowoczesne, że rzygać mi się chce :rzyga:



Nie byłem rasistą nigdy ale z każdym takim filmem nabieram UZASADNIONYCH uprzedzeń do pewnych grup ludzi i nawet nie robię tego umyślnie.
To tak jakby ktoś w zielonych butach codziennie rano cie walił w pysk i po pewnym czasie idąc ulicą i widząc kogoś w zielonych butach byś go unikał i z góry zakładał, że ci jebnie w pysk.

baxterio

2018-07-18, 12:01
Arabowie trzymali bardzo wysoki poziom, przodowali w naukach scislych i medycynie, a Bagdad byl owczesnym Nowym Yorkiem. Az do XII wieku i pojawienia sie imama Hamida al-Ghazali, ktory wszystko nazwal herezja i dzielem szatana (np matematyka). I wszystko poszlo w p*zdu, nie otrzasneli sie z tego do dzis...

Jorgen88

2018-07-18, 12:04
o nie! ty rasisto!

aaaaaaaaaaaaaa

2018-07-18, 12:30
k***a kierowca to jakaś p*zda....
Przez dzikie tereny się jeździ zygzakiem. :mrgreen:

djhardy

2018-07-18, 12:32
Jacy Wy jesteście uprzedzeni. Jak już czarny to złodziej. Przecież widać, że to obsługa hotelu, pomaga rozładować bagaże. Oni je na pewno będą zaraz do pokoi roznosić :D

Kadan

2018-07-18, 13:04
Za dziesięć lat w Paryżu, będziemy mogli oglądać na żywo "Helikopter w ogniu".

ddss

2018-07-18, 13:44
Każdy kierowca powinien mieć uzi na taki przypadek, kto jest za ?

lm65

2018-07-18, 20:14
KKK powinien być legalny!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oponka

2018-07-18, 20:52
Erutlev napisał/a:


Ciekaw jestem kiedy bym dostał jakiś pozew sądowy jakbym sobie doj***ł wielki napis na tylnej szybie auta "Multikulti jest dobre! Wprowadźmy je do Izraela! #PomóżIzraelowi" :amused:



jeden z polaków mieszkających w cudownej stolicy tolerancji i postępowości, Szwecji, dostał karę 6 miechów więzienia za naklejkę na aucie "ostatni Szwed bierze flagę". sytuacja na fakcie. gość się Jerzy Grunwald nazywał i w wywiadzie się przyznał, że sp***olił z powrotem do Polski przed tamtejszym "wymiarem sprawiedliwości", bo u nas jest normalnie :krejzi:

~Velture

2018-07-18, 21:12
Oponka napisał/a:



jeden z polaków mieszkających w cudownej stolicy tolerancji i postępowości, Szwecji, dostał karę 6 miechów więzienia za naklejkę na aucie "ostatni Szwed bierze flagę". sytuacja na fakcie. gość się Jerzy Grunwald nazywał i w wywiadzie się przyznał, że sp***olił z powrotem do Polski przed tamtejszym "wymiarem sprawiedliwości", bo u nas jest normalnie :krejzi:


No nie dziwię się. Tam wszyscy grają w deathmatch a on chciał pograć w capture the flag.

Adrianadernew

2018-07-20, 12:27
też nie byłem rasistą dopóki nie zacząłem mieszkać w międzynarodowym akademiku...
zwierzęta

Pablos2302

2018-07-20, 18:26
To po prostu biedni turyści którzy chcą odzyskać swój bagaż, bo kierowca zaczął uciekać :D

Catar

2018-07-22, 21:01
co za zjeb nie zamknął na klucz