18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

A we francji po staremu

~Velture • 2018-07-18, 07:31
Za dużo demokracji mają i za mało multikulti :roll:

Jak jakiś zjeb chce mnie nazwać rasistą to droga wolna bo dla mnie to j***ne bydło to są podludzie gorsi od pie**olonego zwierzęcia i przykro się patrzy widząc jeszcze jakiegoś białego biorącego w tym udział.

Czyli jednak multikulti się sprawdza i biały uczy się czarnej i ciapatej kultury.
Takie tolerancyjne i nowoczesne, że rzygać mi się chce :rzyga:



Nie byłem rasistą nigdy ale z każdym takim filmem nabieram UZASADNIONYCH uprzedzeń do pewnych grup ludzi i nawet nie robię tego umyślnie.
To tak jakby ktoś w zielonych butach codziennie rano cie walił w pysk i po pewnym czasie idąc ulicą i widząc kogoś w zielonych butach byś go unikał i z góry zakładał, że ci jebnie w pysk.

Halman

2018-07-18, 07:36
Erutlev napisał/a:

przykro się patrzy widząc jeszcze jakiegoś białego biorącego w tym udział.
Czyli jednak multikulti się sprawdza i biały uczy się czarnej i ciapatej kultury.



nie jakiegoś białego tylko tego z lewej strony co to twierdzi ze wszyscy ludźmi są równymi braćmi (no chyba że ich właśnie okradam z bagażu)... a przejazd przez paryż to już zaczyna przypominać przedzieranie się przez terytorium wroga...

wiesnak66

2018-07-18, 08:00
widzę że biali zaczynają dostosowywać się do kultury panującej we Francji

~Velture

2018-07-18, 08:24
HAL9000/2 napisał/a:



nie jakiegoś białego tylko tego z lewej strony co to twierdzi ze wszyscy ludźmi są równymi braćmi (no chyba że ich właśnie okradam z bagażu)... a przejazd przez paryż to już zaczyna przypominać przedzieranie się przez terytorium wroga...


Ciekaw jestem kiedy bym dostał jakiś pozew sądowy jakbym sobie doj***ł wielki napis na tylnej szybie auta "Multikulti jest dobre! Wprowadźmy je do Izraela! #PomóżIzraelowi" :amused:

nowynick

2018-07-18, 08:50
no właśnie mi jakoś nigdy murzyni, araby czy inne wynalazki nie przeszkadzały, nie miałem jakiegoś specjalnego uprzedzenia, jak USA najeżdżało dwukrotnie Irak to kibicowałem słabszym, bo znam z historii własnego kraju co znaczy wszyscy na jednego. Ba nawet interesowałem się trochę ich kulturą, bo i jest czym - w czasach kiedy Polanie za szczyt osiągnięcia uważali drewniany gród muzułmanie mieli wielkich uczonych, którzy już wtedy pisali o tym, że świat jest zbudowany z bardzo małych kulek a energia ukryta w szklance wody była by w stanie zburzyć Damaszek (tysiąc k***a lat temu).



Od kilku lat ch*j mnie strzela jak widzę kroczący namiot na europejskiej ziemi, wypaczono wszystko co napisane w Koranie, bo "to kwestia interpretacji". W czasach antycznych tych interpretatorów by na pal nabili za herezję! Tam nie trzeba reformacji tylko powrotu do starego, trafi się jakiś kolejny Sulejman czy Saladyn złapie imamów porządnie za mordę to skończy się odpie**alanie...


PS Co do akcji. To jest 100% wina Francuzów. U siebie za taką akcję mieli by łapy upie**olone, ciapaki/murzyni czują się bezkarnie to odpie**alają

Halman

2018-07-18, 08:53
@up nowynicku; arabowie to nawet k***a trzymali jaki taki poziom dopóki nie pojawił sie prorok i nie zrobił z nich skończonych kretynów którymi są do dzisiaj...

i jeśli religie są złe to islam jest już złem w czystej postaci

nowynick

2018-07-18, 09:19
:roll:

Arabowie to trzymali jakiś poziom nawet po konwersji na islam, teraz im odwaliło, a Europa zamiast zapalić sobie wszystkie lampki bezpieczeństwa zaprasza to do siebie...

bodzio667

2018-07-18, 09:27
Śmieszne, że jeszcze ktoś mówi o tym, co lepiej zrobić. Jest tak, jak jest, bo tak miało być. Ten syf nie powstał ot tak, przez nieuwagę. Rozumie to ten, kto nie dostaje sraczki słysząc słowo spisek. ;)

Beka_z_Lewaka

2018-07-18, 09:34
Arabowie potrafili wchłonąć podbite kultury i je dostosować, taki był ich wkład w historię. Przejęli naukę z Bizancjum i Persji (a ta dopiero ma historię. Jak Persowie budowali ogromne kamienne miasta, to Arabowie podcierali się piaskiem i myli moczem wielbłąda). Problem, że od ok 700 lat nie są w stanie nic już wchłonąć i przetworzyć. Gdyby nie ropa wrócili by do biblijnego poziomu napadania na karawany.

oleyu

2018-07-18, 09:45
Widziałem kilka programów o mieszkańcach Francji, którzy nic nie mogą zrobić. Imigranci kradną a policja ich goni lub łapie i wypuszcza. Zwykły obywatel jest bezsilny, a bronić się nie może. Bo jak zrobią coś opalonemu, to od razu sprawa do sądu i problemy z prawem i organizacjami broniącymi praw czekoladowych.

overgod

2018-07-18, 10:30
@Erutlev

"Panie ja miałem żonę z bazaru, ja trochę dalej myślę... "Kierowca za szybko odjechał z przystanku i nie dał czasu biednym Euroafrykanom na wypakowanie bagażu. Tak było.

janlew

2018-07-18, 10:38
Erutlev napisał/a:

Nie byłem rasistą nigdy...


Bzdura, rasistą jest każdy kto dostrzega różnice między rasami np. żółtą, czarną i białą. Jak już coś to nie prześladowałeś, lub nie dyskryminowałeś nikogo na tle rasowym.


Erutlev napisał/a:

....przykro się patrzy widząc jeszcze jakiegoś białego biorącego w tym udział.


Taki z niego biały pewnie, jak z Zinedina Zidana, muslima z Algierii. Po prostu jaśniejszy od reszty "francuzów", więc się wydaje prawdziwie francuski


PieronJasnySzlag

2018-07-18, 10:47
oleyu napisał/a:

Widziałem kilka programów o mieszkańcach Francji, którzy nic nie mogą zrobić.


To jest właśnie najgorsze. Te całe multikulti i ta cała tolerancja wprowadzana jest terrorem i zamordyzmem. Jak na ironie.

DoubleBorger

2018-07-18, 11:31
Myślałem, że luki bagażowe można zamknąć :roll: